Güneş Gözlükleri bir tavsiye please

mmmeltemmm

Üye
Kayıtlı Üye
15 Şubat 2015
27
6
34
Şöyle çok para dökmeyeceğim maks 200 ödeyeceğim aynı zamanda
k a l i t e l i bir güneş gözlüğü markası söyler misiniz hanımlar?
Not: marka delisi değilim:KK43::KK54:

Tabii ki Rayban ve tercihen wayfarer veya new wayfarer...Tam bir klasik,asla modası geçmez.
Ben geçen sene tanınmış bir optikten indirimde aldım,üstelik 9 taksitle.

Klasik Rayban yazmayın diyecektim :KK47: Raybanı mı maks 200e ? Atasun diyorsan gittim beğendiğim Rayban gözlüğe 750 tl fiyat verdi indirim vs 450 dedi. Ben her yaz denizde gözlük kaybederim zaten:cool: dediğim gibi maks 200

Klasik Rayban yazmayın diyecektim :KK47: Raybanı mı maks 200e ? Atasun diyorsan gittim beğendiğim Rayban gözlüğe 750 tl fiyat verdi indirim vs 450 dedi. Ben her yaz denizde gözlük kaybederim zaten:cool: dediğim gibi maks 200

:KK45: Yok Atasun değil Magrabi'den almıştım.Yaz sonu indirimiydi 285 tl vermiştim.450-750 filan çok bence de...
Bir de tatilde plajda kullanmak için hm veya mango gözlükleri iyi oluyor.Kılıf filan kullanmadan kıyasıya çantaya atabiliyorsun.

ben mango gibi mağazalardan gözlük almaya karşıyım.aslında geçen Osse polarize ve antirefle kaplama gözlüğe 150 tl fiyat verdi adam. ama şüphe ettim uygun olunca :KK45: acaba şu mevsimde normal miydi gitsem alsam mı yoksa :KK48: olmadı bir de magrabi ye bakayımmm

X