Bir türlü olmuyor neden

Dilasare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Aralık 2018
711
-91
Kızlar merhaba 7 senelik evliyim 6 yaşında oğlum var ilk bebeğim bir iki ay sonra hemen oldu..
Şimdi Rabbim nasip ederse düşünüyoruz hayırlısı ile… deniyoruz ama yaklaşık 4 aydır olmuyor sizce neden olabilir

Belki eşinizin sprem kalitesi azalmıştır. Sizin yumurtalık rezerviniz dusmustur. Gebelik dusunmeden önce bı doktora görünmek iyi olur her zaman.

Ovülasyon takibiyle deneme yapmanızı tavsiye ederim bende yeni evliyim 2 aydır deniyoruz bende tutturamadım henüz

Kızlar merhaba 7 senelik evliyim 6 yaşında oğlum var ilk bebeğim bir iki ay sonra hemen oldu..
Şimdi Rabbim nasip ederse düşünüyoruz hayırlısı ile… deniyoruz ama yaklaşık 4 aydır olmuyor sizce neden olabilir
Canım 7 ay deneme sonucu hamile kaldım inşallah Allah size de nasip eder

Eşimde de bende sorun yoktu ilk hamilelik düşündüğümde folikasit kullandim 3.4 ay başka ekstra bir ilaç tedavi uygulamadık kimisi ilk deneme de kimiside aylarca deneme de hamile kalıyor Allah isteyen herkese nasip etsin

Eşimde de bende sorun yoktu ilk hamilelik düşündüğümde folikasit kullandim 3.4 ay başka ekstra bir ilaç tedavi uygulamadık kimisi ilk deneme de kimiside aylarca deneme de hamile kalıyor Allah isteyen herkese nasip etsin
Folik asiti kendi isteğinize göre mi yoksa doktorun önerdiğini mi aldınız

Bemde bilsem neden olmuyor stres yapıyoruz sanırım aceleciyiz

X