Bir yol gösterin,deneyimlerimizi paylaşın lutfennn

Anne kaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
997
905
25
Merhaba kizlar, daha öncede sizinle bircok kez paylaştım 1bucuk yillik evliyim eşimi çok seviyorum iki kişilik güzel bir aile olduk. Ama biz üç kişi olmayı çok istiyoruz.Allahın izniyle baştan beri korunmadik ve 5ay önce rahim filmi cekildim ve o ay gebe kaldim,ama düşükle sonuçlandı bebeğimi kaybettim 6 haftalikken... benim için bir yılın sonunda bebeğim benim mucizemdi. Çok ağladım çok yıprandım,ama allahin izniyle artık iyiyim...
Ve gelelim sıkıntıma,iki ay regl olamadigim icin doktoruma gittim,hormon testlerim yapildi artik bugün klomen tedavisine basliycaz sizin deneyimlerinizi ve önerilerinizi bekliyorum. Lutfenn yorumlarinizi bekliyorum, zor zamanlarında yanimdaydiniz sizi cokkk seviyorum.

Nisanurun annesi

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
11 Şubat 2017
344
417
40
Canını hiç sıkma normal yolla hamile kalabiliyorsun ne güzel oda olmazsa aşılama ve tup bebek var iyi düşün iyi olsun canım etrafımda klomenle çok hamile kalan var

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1750 gün geçti.

damdan

Guru
Kayıtlı Üye
22 Mart 2012
26.574
60.947
Stresten uzak ol

Bu süreçte kendine bir yoğunluk bul başka şey düşün

Kafan hep meşgul olsun

Sağlıkla kucağına al

mrs_demir

♡♡♡♡
Kayıtlı Üye
23 Temmuz 2015
506
648
Kafanıza takmazsanız daha iyi. Stres bu işin düşmanı çünkü. En ummadık anda geliyor bebişler genelde:)
Allah gönlünüze göre versin.

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1432 gün geçti.

ahlas

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
26 Eylül 2013
3.194
3.896
Allah kucağını boş bırakmasın canım

Hamilelik günlüğü : Doğumdan bu güne 1368 gün geçti.

Anne kaz

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2016
997
905
25
Kizlarr deneyimlerinizi yada yakinlarinizin deneyimlerini paylaşın benimle lutfenn