El Sanatları Biraz Da Takı Yapalim..ucuza Gelsin:)

Cevrimhici

Şampiyon Belli 2. Kim?
Kayıtlı Üye
5 Ağustos 2006
4.664
229
42
El emeği takılarım..:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

Son düzenleme:
hülyacım çok güzel canım geçen yıl benim kızşarda yapmıştı kolye ve küpeler çok da güzel olmuştu baya yaptılar ama kendileri için yapıyolar yani satmadılar hiç güzel bir uğraşı bencede istediğin modeli en azından kendine yapabilirsin kutlarım seni:yes: :yes: :yes:

Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı! Bu Görsel Silinmiş veya Bulunamadı!

ecitah .!.:
hülyacım çok güzel canım geçen yıl benim kızşarda yapmıştı kolye ve küpeler çok da güzel olmuştu baya yaptılar ama kendileri için yapıyolar yani satmadılar hiç güzel bir uğraşı bencede istediğin modeli en azından kendine yapabilirsin kutlarım seni:yes: :yes: :yes:
ECİTAH SAĞOL CANIM SİZLERİN İLGİSİYLE BİR ŞEYLER YAPACAĞIZ BAKALIM..SAĞOL CANIM..:smile:

zepp79 .!.:
bende taki yapiyorum evet cok zevkli bir ugras ....birseyler uretmek guzel....
Haklısın canım bugün bir tane daha bitirdim..ama digital makinam olmadığı için ve web camera sorun çıkardığı için gönderemiyorum..en kısa zamanda yaptığım takıları paylaşmak istiyorum..

CANIM ÇOK GÜZELLER SADECE SANA GÖSTERİMİ KONUSUNDA YARDIMCI OLMAK İSTEDİM.:bigeek2:

kızım ve ben de kendi takılarımızı kendimiz yapıyoruz

Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.
Link Silinmiştir.

Canım ellerinize sağlık..benim de çok var takım ama..web camı halledersem yollayacağım hemen teşekkürler paylaştığın için..:smile:

hülyacım canım yalnız ben senin resimleri göremiyorum bilmiyorum diğer arkadaşlar görebiliyormu ama sayfayı kaç kez açtıysam resimler görünmedi bi bakarmısın canım

JanDarc .!.:
hülyacım canım yalnız ben senin resimleri göremiyorum bilmiyorum diğer arkadaşlar görebiliyormu ama sayfayı kaç kez açtıysam resimler görünmedi bi bakarmısın canım
tamam canım bakayım
sanırım sitede sorun vardı..
:rolleyes2: :uhoh:

X