biraz destek

thaline

Nirvana
Kayıtlı Üye
2 Mart 2007
251
82
36
kızlar iyi akşamlar..ben .ok üzgünüm.. dün 8.sınıf öğrencisinin küçük bir erkek çocuğuna te......ettiği haberi geldi..Dünden beri çook kötüyüm..Zaten yapım hassas bir kişilik şimdi bunu da duyunca çok kötü oldum..Biraz destek verin lütfen kimseye de denmez ki...Sanki benim başıma gelmiş gibi hissediyorum..Çocuğu ve ailesini düşünüyorum toplum olrak ne hale geldik bunu düşünüyorum..İçim sıkılıyor... :KK43:

Son düzenleme:
kızlar iyi akşamlar..ben .ok üzgünüm.. dün 8.sınıf öğrencisinin küçük bir erkek çocuğuna te......ettiği haberi geldi..Dünden beri çook kötüyüm..Zaten yapım hassas bir kişilik şimdi bunu da duyunca çok kötü oldum..Biraz destek verin lütfen kimseye de denmez ki...Sanki benim başıma gelmiş gibi hissediyorum..Çocuğu ve ailesini düşünüyorum toplum olrak ne hale geldik bunu düşünüyorum..İçim sıkılıyor... :KK43:

ben de duydum o haberi, ve inan senin gibi hissediyorum ben de, her gördüğüm haber çok yakınımda olmuş gibi buhranlar geçirtiyor bana ve aklımdna zor çıkıyor. o çocuğun psikolojisi ne olacak? bu onun geleceğine nasıl yansıyacak? şimdi ne durumdadır kim bilir.. ailesinin acısı..

dünyaya çocuk getirmeye korkar oldum, paranoyaklaştım. öyle şeyler okuyorum-görüyorum-dinliyorum ki.. mesela yıllardır tanıdığım insanlar bile beni tedirgin etmeye başladı bi arkadaşımın arabasına bile binemiyorum biriyle buluşacaksam beni almasını istemiyorum kendim gidiyorum, aile fertlerim dışında kimseye güvenemez oldum ve ileride olacak çocuklarımın geleceği için çok endişeleniyorum.

sadece bu toplum bu memleket diye düşünme, tamam bizimkiler de olayı aştı ama bu tüm dünyada böyle. bu insanlar her yerdeler. bir gözünü diğerine emanet etmek ahmaklık gibi geliyor bana artık. hep tedbirli olmak lazım.

başkaları içinse ne yazık ki elden pek bir şey gelmiyor, keşke gelse.. acısını onların bile haberi olmadan paylaşıyoruz sadece.

X