Birilerine Anlatmazsam Çatlayıp Öleceğim Artık Lütfen Akıl Verebilir Misiniz?

Oradan bir polisi memuru da "Bizim törelerimizde çok eşlilik var." diye bir şeyler zırvalamaya başladı, peygamberler dönemine girdi. Zaten orada bir kötü
burda koptum.. kendi uçkuru düşüklüklerine peygamberi karıştırmasinlar. Türk töresinde yok böyle bişi. islami olarak da farz degil çok eşlilik, cok zor durumda olan evlenir, bi de onceki eşinin rizasi olmadan evlenemez. millet fuhşa kılıf bulmuş ne güzel. nasıl polislik bu anlamadım. iyice çivisi çıktı her seyin. okudukça içim öfke doluyor.

bence sıkıntı yaşamazsın. o kadar egitimini aldığın seyi bi sene enjektör almadığın için unutacak değilsin. sen akıllı ve özgüvenli bir kızsın. yazdıklarından bile belli oluyor. Allah yardımcın olsun. istediğin bölüm neydi hukuk mu

burda koptum.. kendi uçkuru düşüklüklerine peygamberi karıştırmasinlar. Türk töresinde yok böyle bişi. islami olarak da farz degil çok eşlilik, cok zor durumda olan evlenir, bi de onceki eşinin rizasi olmadan evlenemez. millet fuhşa kılıf bulmuş ne güzel. nasıl polislik bu anlamadım. iyice çivisi çıktı her seyin. okudukça içim öfke doluyor.
Monogami tipi evlilik yani tek eşlilik var Türk töresinde. Ee, şimdi bu çocuk beni manyak baba şahsı ile aynı kafada zaten beni nasıl ondan koruyacak? Gerçekten o ara o kadar şok içindeydim ki şikayet etmek ile uğraşmak istemedim. Bir sonuç çıkmaz yüzde yüz eminim ama şimdi olsa uğraşır şikayet ederdim yine de.

bence sıkıntı yaşamazsın. o kadar egitimini aldığın seyi bi sene enjektör almadığın için unutacak değilsin. sen akıllı ve özgüvenli bir kızsın. yazdıklarından bile belli oluyor. Allah yardımcın olsun. istediğin bölüm neydi hukuk mu
Teşekkür ederim. Evet, onu istiyordum.

Monogami tipi evlilik yani tek eşlilik var Türk töresinde. Ee, şimdi bu çocuk beni manyak baba şahsı ile aynı kafada zaten beni nasıl ondan koruyacak? Gerçekten o ara o kadar şok içindeydim ki şikayet etmek ile uğraşmak istemedim. Bir sonuç çıkmaz yüzde yüz eminim ama şimdi olsa uğraşır şikayet ederdim yine de.
hak etmiş, dediği şey yasalara da aykırı.

Bir sene evde kalarak başaramadım. Şimdi bu şartlar altında ve artık çalışmaya başlamak zorundayken nasıl olacak hiç bilmiyorum. Okumanın yaşı yok farkındayım ama bu sene halletmiş olsaydım en azından bana moral olurdu, güzel bir şey başarmış olurdum. Teşekkür ederim düşünceniz için.
gerçekten de öyle bir enerjin var. inşaallah ulaşırsın hayallerine

hak etmiş, dediği şey yasalara da aykırı.
Takıyor mu ki sanki? Tekrar gittiğimizde "Bu adamı bu hale nasıl getirdiniz?" diye sordular. Şimdi bizi öldürse "Kendilerini nasıl öldürtmüşler ama!" derler diye düşünüyorum. Ülkenin muhteşem hali!

Hem
Benim uzaklaşma planım hazırdı. Sınavdan sonra atanamasam bile özel hastane lojmanında kalırım diyordum. Şimdi böyle oldu. Her gelen geçen annenizi sokağa atacak haliniz yok minvalinde konuşuyor. Başım tuttu berbat haldeyim iki saat hemşire maaşıyla koca koca insanlara bakmamı nasıl beklersiniz diye sorgulayamıyorum da.
Hadi ananıza babanıza kızmanızı anlarımda kardeşlerinize nasıl böyle vicdansız konusabiliyorsnz anlamadmm reşit bile degillermis hic mi acimiyorsunuz onlarda sizim gbi zor.durumda insan cekip cikarip.kurtarmak ister daha da ben niye onlarin.cocuklarina bakaym diyorsnuz kardesiniz onlar siizn.. pskolojinizin iyi oldgnu dusunmuyorm hemsire maasini da küçümsemeyin 10.bin lira calisacak haliniz yok bi sekilde idare edilir koca koca insan virt zirt ithamlarinizi hic dogru bulmadim kusura bakmayin biraz cabbar olun insan yeterki istesin hersey hallolir

X