Birine nasıl güvenirim? Eski halime dönmek istiyorum

merhaba24

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
22 Mayıs 2020
274
74
Arkadaşlar merhaba, hayatıma girmek isteyen herkese şüpheyle yaklaşıyorum ve bu durumdan dolayı rahat iletişim kuramıyorum. Eski sevgilim dışında kimseye kendimi açamadım. Benimle ciddi düşünen insanlara bile güvenmeyip ileri adım atamıyorum. Belki de özgüvensizlik ama bunu Nasıl aşacağımı bilmiyorum. 1 yıl önce ayrıldık ve ben kendi içime kapandım. Kimseyle konuşmuyorum , konuşunca sıkılıyorum ya da söyleyecek bir şey bulamıyorum. Bu düşünce o kadar yer etti ki beynimde kendimi sıkıcı hissetmeye başladım ve hayatıma birini alamıyorum. Karşı taraf çabalasa bile artık benim çabalamaya halim yok ve sohbeti uzatamayıp bitiriyorum. Karışık anlattım ama anladığınızı düşünüyorum. Bu duygumu nasıl yenerim. Eski Halime dönmek istiyorum yardım edin

Anlaşamadık o duygudan çok öpmeye koklaşmaya önem verdi. Kaldıramadım ayrıldık . Aslında unuttum Mu bilmiyorum ama Onu affetmem. Zaten sevgilisi var ve sanırım benimleyken o kızla ilişkisi varmış

Aldatılmışsında. Ama 1 yılda geçmiş, unutman gerekiyor. Geçmiyorsa profesyonel destek alabilirsin. Uzunmuydu ilişkiniz?

1 yıl kadardı. Ya hayır öyle sevgi yok içimde canım acımıyor. Ama yeni biriyle tanışamıyorum ve konuşamıyorum

bence destek alın unutmuşsunuzda neden tanışamayasınız ki anlam veremedim ben🙈
güven problemi önyargı gibi sanırım

bence destek alın unutmuşsunuzda neden tanışamayasınız ki anlam veremedim ben🙈
güven problemi önyargı gibi sanırım
Ya onu düşünmüyorum ki artık. Aklıma bile gelmiyor sadece ayrılık sonrası çok yıprandım. Dr gittim anlattım herşeyi senin değil onungelmesi lazım dedi . Normal değil yaptıkları dedi

Bir erkege ve ilişkiye gereginden fazla mi anlam yüklüyorsunuz acaba?

bende hayatımda biri olmadan yapamıyorum, son 7 yılım sosyal medyadan tanıştığım 2 tanesi bağımlı, diğerleri ise kontrolcü yapım yüzünden beni aldattılar

5 aşk yaşadım

ilki bağımlı idi evlenince ev bile tutmayacağını söyledi aldattı
2.si faceden yazıp duruyordu meğerse gazinoya ortakmış akşamları kadınlara gidiyordu
3.sü 1 tatlı mesaj atıp kullanıp günlerce aramayan telefonu yüzüme kapatırdı yada ben aramayım diye kapatırdı cinsel anlamda kullandı defalarca canım cicim diye diye sonradan herkese kötü biri olduğumunsöyledi

4.sü uzun yoldan gelip birlikte olup gidiyordu
ben instagramda aktif diye kıskana kıskana en son beni aldattı

5.si ise faceden tanıştım şiddete meyilli öfke kontrolü olmayan, şiddet geçmişi olan, çalışmayan biriydi
evlendik en ufak sorunda vuruyordu

7 senem böyle geçti

korkulacak kadar varlar

X