Birini nasil unuturum?

ylnzkadn

Üye
Kayıtlı Üye
3 Mart 2024
107
24
Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ve terk edildim 2 aydır ayrıyız ilk zamanlar ben iletisim kurdum ama hep kavga ettik birbirimize ağır konuştuk şimdi 2 ay oldu hala aklıma geliyor kendime gelemiyorum onu nasıl unutucam bir de benim için çabalamadigi için biraz ozguvenim zedelendi ve çok zoruma gitti nasil pisman ederim onu hayliyle benim için çabalamadigi içinde çok zoruma gidiyor

Merhaba arkadaşlar benim 3 yıllık bir ilişkim vardı ve terk edildim 2 aydır ayrıyız ilk zamanlar ben iletisim kurdum ama hep kavga ettik birbirimize ağır konuştuk şimdi 2 ay oldu hala aklıma geliyor kendime gelemiyorum onu nasıl unutucam bir de benim için çabalamadigi için biraz ozguvenim zedelendi ve çok zoruma gitti nasil pisman ederim onu hayliyle benim için çabalamadigi içinde çok zoruma gidiyor
Değerli olman için birinim sana değer vermesine gerek yok. Sen kendi başına çok değerlisin önce kendine değer ver lütfen. Biri gider bir gelir. Olmuyorsa vardır hayır hiç zorlama

Daha çok yeni.
Kendine zaman tani. Akisina birak. Hic bisey yapma. Zaman herseyin ilacidir. It gibi giden at gibi donuyor ztn. Sakin mesaj atma. Arama. Ortadan kaybol. Kendini oyalamak icin biseyler bul. Bol aglamali ve aci cekmeyle gecer bu aylar sabir et gulum. Ama sakin PESINDEN KOSUPTA GOTUNU KALDIRMA lutfen. Simdiden bol sabirlar diliyorum ama gecicek. Gecmiyor gibi hissetirsede geciyor.

Bana ağır konuşan birinin izi tozu bulunmaz beynimde. Anca küfür içinde geçer adı.

Özgüven başka bişey bu tipler yüzünden kırılıyorsa zaten yoktur. Olmadığıda belli unutamıyorum demenizden. Kendinizi sevin. Siz değerlisiniz demekten dilimde tüy bitti şu forumda ....

Değerli olman için birinim sana değer vermesine gerek yok. Sen kendi başına çok değerlisin önce kendine değer ver lütfen. Biri gider bir gelir. Olmuyorsa vardır hayır hiç zorlama
Tabi ki de öyle ama insan cidden böyle bir anda sevdigi insanın böyle yapması çok zormuş

Daha çok yeni.
Kendine zaman tani. Akisina birak. Hic bisey yapma. Zaman herseyin ilacidir. It gibi giden at gibi donuyor ztn. Sakin mesaj atma. Arama. Ortadan kaybol. Kendini oyalamak icin biseyler bul. Bol aglamali ve aci cekmeyle gecer bu aylar sabir et gulum. Ama sakin PESINDEN KOSUPTA GOTUNU KALDIRMA lutfen. Simdiden bol sabirlar diliyorum ama gecicek. Gecmiyor gibi hissetirsede geciyor.
Maalesef yazdım ettim önceden ama kavga eder şekilde iletişime geçtim hep kaldırdım bir kere bir yerlerini bende de var

Maalesef yazdım ettim önceden ama kavga eder şekilde iletişime geçtim hep kaldırdım bir kere bir yerlerini bende de var
Seni terk eden biriyle iletisime gecme bundan sonra. Toparlanmaya bak. Simdi zorlanirsin sonra derin bir oh cekersin.

Boşver yavrum unutursun . Kendimden biliyorum Salya sümük ağladım yağmur altında canım çıkıyor sandım ama Mal kaybıymış 😀Zaman sonra eşimle tanıştım benim için çabalayan birini ilk defa gördüm ve Şimdi 5 yıllık evliyim 3 yaşında oğlum var :) önüne bak emin ol geçiyor

Boşver yavrum unutursun . Kendimden biliyorum Salya sümük ağladım yağmur altında canım çıkıyor sandım ama Mal kaybıymış 😀Zaman sonra eşimle tanıştım benim için çabalayan birini ilk defa gördüm ve Şimdi 5 yıllık evliyim 3 yaşında oğlum var :) önüne bak emin ol geçiyor
Allah mutluluğunuzu daim etsin inşallah ❤️

Birini pişman etme, peşinden koşturma çabaları, istememesine rağmen iletişim kurmaya çalışmak kişinin kendini değersizleştirmesinden başka bir şey değil. Karşı tarafa göre epey "ezik" gözükebilirsiniz, kaba tabirle, kusura bakmayın. Sizi istemeyeni siz hiç istemeyin. Ayrıca bu saatten sonra pişman olsa ne olacak, saygı olmayan bi ilişkiye yeniden mi başlayacaksınız?

Kendinize vakit ayırın, kendinizle ilgilenin. Unutmak diye bi şey olduğunu düşünmüyorum ama geçmişde kalacak bi zaman sonra. Size gerçekten değer veren, saygı ve sevgili bir ilişki yaşayacağınız birine denk geldiğinizde, bu zamanlarınızı hatırlamak bile istemezsiniz.

Birini pişman etme, peşinden koşturma çabaları, istememesine rağmen iletişim kurmaya çalışmak kişinin kendini değersizleştirmesinden başka bir şey değil. Karşı tarafa göre epey "ezik" gözükebilirsiniz, kaba tabirle, kusura bakmayın. Sizi istemeyeni siz hiç istemeyin. Ayrıca bu saatten sonra pişman olsa ne olacak, saygı olmayan bi ilişkiye yeniden mi başlayacaksınız?

Kendinize vakit ayırın, kendinizle ilgilenin. Unutmak diye bi şey olduğunu düşünmüyorum ama geçmişde kalacak bi zaman sonra. Size gerçekten değer veren, saygı ve sevgili bir ilişki yaşayacağınız birine denk geldiğinizde, bu zamanlarınızı hatırlamak bile istemezsiniz.
İlk zamanlar cok güzeldi son aylarda kavga çok etmeye başladık bana tahammülü kalmamış

3 yıllık ilişkiyi 2 ayda unutmayı nasıl bekliyorsun? Maalesef unutmanın öyle bir tarifi reçetesi yok zaman zaten illaki unutturacak. O süreç biraz zor geçecek maalesef ki ama kendi başına kalmamak, olanı biteni sürekli kafada döndürüp tekrar tekrar hatırlamamak, herhangi bir aksiyon almamak vs gibi şeyler biraz rahatlatabilir. Onun dışında olmayacak işe ne kadar uğraşırsan uğraş olmayacakmış zaten. Bunları düşünüp oldurmaya çalışıp çıkar yol arama. Gençlik ve hayat bir kişiye takılı kalarak heba edilmeyecek kadar kısa.

birini bul. çivi çiviyi söker. ben bana değer vermeyen, sürekli ayrılıp barıştığım, ailesine göbek bağı ile bağlı olan eski erkek arkadaşımdan onunla olmayacağını bildiğim için ayrilmistim. (gerçi on hazırlığı o yaptı da ben sadece tamam bitti demiştim🤣) aradan kısa bir süre geçti. biri beni inanılmaz istiyor, haber yolluyor, sosyal medyadan ekliyor falan bundan 14 yıl önce tabi bu olanlar. aman dedim ne kaybedecem ekleyim çocuğu bi bakayım. ekledim konuşmaya başladık ama bana nasıl aşık 🥲kiyamam bir gün susuz kal desem kalacak. neyse sonuç? 11 yıldır evliyiz, Allaha bin şükür eşim bana deliler gibi aşık, iki kızımız var... sevgililik dönemimizde de evliligimizde de bir gün olsun ah keşke ex toksik ilişkiye dönsem tuh keşke ayrilmasaydim diye bir düşünce bile gecmedi aklımdan. bu benim sansimdi iyi değerlendirdim çok çok şükür. siz de önünüze bakın. sizi çok sevecek biri var elbette size gözü gibi bakacak kırmaktan çok korkacak. bu olay da size eski bir anı olarak kalacak. geçecek üzülmeyin ve buna inanın 🌱

X