Birisi cevap versin yaa

İdrar ve vajina farklı bölümler, vajina sıvısı ile bakıyorlar bildiğim kadarıyla.

Kadın doğuma gitmen lazım evli olmadığını belirt,ayaklarını kendini sıcak tutmalısın,bol su içmeli iç çamaşırını hergün değiştirmelisin,ha bide günlük ped kullanma.

merhabalar dünden beri vajinamda kaşıntı yanma var yürürken otururken zorlanıyorum, çok afedersiniz ama içine baktığımda içinde beyaz beyaz tuhaf şeyler vardı doktora gitmeye çok utanıyorum nedir bu aranızda olan var mı bilgisi olan internette genellikle mantar yazıyor eğer mantarsa idrar tahliliyle anlaşılır mı? Son olarak uzun bir yolculuğa çıkmıştım malum topluma açık tuvaletlerikullanmak zorunda kaldım Şimdi birde internette siğil filan yazıyor ya çok korkuyorum
Kaşıntı yanma beyaz süt kesiği gibi akıntı mantar olduğunu düşündürdü bana. İdrar tahliliyle bakılmaz mantara vajinal kültür yapılarak teşhis edilir. Utanmana hiç gerek yok Kadın doğuma gidip şikayetlerini dile getirirsen zaten uygun tedaviyle şikayetlerinde sona erecektir :) geçmiş olsun

Kaşıntı yanma beyaz süt kesiği gibi akıntı mantar olduğunu düşündürdü bana. İdrar tahliliyle bakılmaz mantara vajinal kültür yapılarak teşhis edilir. Utanmana hiç gerek yok Kadın doğuma gidip şikayetlerini dile getirirsen zaten uygun tedaviyle şikayetlerinde sona erecektir :) geçmiş olsun
Teşekkürler idrar yolu enfeksiyonu çıktı ondan dolayı öyle olmuş :)

X