Birlikte kilo verelim birbirimizi motive edelim

Ben istiyorum ama oldukça stresli bir hayatım var. Motivasyonum yok gibi... Kafa rahatlığı olsa başlayacağım ama!!!

Slmlarr; ben de aranıza katılabilir miyim ama başaramıyorum ; yani sıkı yapamıyorum doğru dürüst. 78.4 kilom ; boyum 1.64 yaşım 34; bugün tartışmıştım sabah; Siz de durumlar nasıl arkadaşlar, strestsizce halletmek istiyorum aslında...

Ben istiyorum ama oldukça stresli bir hayatım var. Motivasyonum yok gibi... Kafa rahatlığı olsa başlayacağım ama!!!
Merhaba isterseniz size bu konuda yardımcı olabilirim. Kendim hiçbir destek almadan yirmi kilo kadar verdim. Profesyonel değilim ve yine de çok sağlıklı bir şekilde kilo verdim. Üstelik aç kalmadan, çatlaklarım ve sarkmalarim olmadan fitleştim

Merhaba. Zayıflamak konusunda merak ettiğiniz, desteğe ihtiyacınız olan konularda elimden geldiğince vaktim oldukça yardımcı olabilirim

Merhaba
Slmlarr; ben de aranıza katılabilir miyim ama başaramıyorum ; yani sıkı yapamıyorum doğru dürüst. 78.4 kilom ; boyum 1.64 yaşım 34; bugün tartışmıştım sabah; Siz de durumlar nasıl arkadaşlar, strestsizce halletmek istiyorum aslında...
Merhaba size bu konuda elimden geldiğince, vaktim oldukca yardımcı olmak isterim

Şu abur cubur hamur islerini bıraksak olir aslında karantina dönemi hepimize kilo aldirdi maalesef stres sıkıntı bizi yemeye itiyor bu konuda yardımcı olabilecek biri varmı

X