Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
günaydın kızlarrr hepinize
ayşee dün glemedim ne oldu yavyum canım yaa arayabildinmi haber varmı

günaydın sevtapcım elifi bulmusun :)

2 gun gectı canımbilmiyorumkismile ayy bı hastalıkmı var acabaa:gitme:

yani bi sorunda olabilir regl gecıkmesi sadece adet belirtisi değil ki onun cıın dıyorum bı doktora gıt diye
bi tane daha test yap çıkmazsa ni kaç gun daha bekle hala gelmıosa regl bı doktora gıt canım

hastaneden çıktım ama yine soru işaretleriylee..evime gitseydim daha iyi olacaktım ama yolculuğa izin vermedi dr..:KK43:(
bekliyoruz canım..kalp atışını da duyarız inşallahhhhh....

sen değerine bir kere baktırdın canımm..birkaç kere baktırırssın artış çok düşük olur..ilerleme düşük olur.ondan sonra şüphelenirsin dış gebelikten falann..sakın interneti çok kurcalayıp harap etme kendini...

yavvyummm hayırlısı inşallah.....herseyin hayırlsını versin Rabbim :)

günaydın kızlar
buldum ayşecim :)
elifff bak bi link vericem muhakkak bak benim ilk halim senin şu halinle aynı oku bak sanırım senin içini rahatlatır bu durum
http://www.kadinlarkulubu.com/tup-b...ebegin-kalp-atislarini-doktorum-goremedi.html

hep söylüyorum ben 8. haftanın başlarında duydum kalp atışını 1 hafta daha gecıkseydı
alıyorlardı bebegımı ama onun minik kalbi atmaya başladı :)

onun için Allah tan umut kesilmez diyorum :)

kızlar ben anneme gıdıyorum kıslık bıseyler yapcaz bugun yokum aksama kadar opuyorum sızıŞeniz

bence normal şuanda kalp atışını duymaması geç döllenmeden kaynaklanıyor olabilir keza benimde öyle oldu zaten benim hamile kalmam tedavim sonrası film gibide demiyim artık gerisini :) düşünsene ayşe benim 8 kasımda bebek transfer edildi rahme 21 kasımda hamilesin dediler 4 haftalık ne olduğumuzu bilemedik aslında bebek konalı 12 oldu ama sata göre gidildiğinden 4 haftalık hamile oldum zaten de 7 ay bile taşımadım bebeği ilk baştan 20 gün sondan da 1 ay önce gelince yaşar kemal 7 ay zor durdu karnımda kaydirigubbakcemile3

kızlar ben anneme gıdıyorum kıslık bıseyler yapcaz bugun yokum aksama kadar opuyorum sızıŞeniz

güle güle canım kolay gelsin :)

bence normal şuanda kalp atışını duymaması geç döllenmeden kaynaklanıyor olabilir keza benimde öyle oldu zaten benim hamile kalmam tedavim sonrası film gibide demiyim artık gerisini :) düşünsene ayşe benim 8 kasımda bebek transfer edildi rahme 21 kasımda hamilesin dediler 4 haftalık ne olduğumuzu bilemedik aslında bebek konalı 12 oldu ama sata göre gidildiğinden 4 haftalık hamile oldum zaten de 7 ay bile taşımadım bebeği ilk baştan 20 gün sondan da 1 ay önce gelince yaşar kemal 7 ay zor durdu karnımda kaydirigubbakcemile3

harbidende film gibiymiş :) :) :) sevtapcım ama zor bu işler yaa gercekten
yani bi insna oluşuyo sen bu oluşumdan sorumlusun onu beklıyosun istiyosun özlüyosun :)
doğumdan sonra 1-2 ay sonra eşim ooff anne baba olmak çook zor demişti
gercekten öyle boshayallersmile hayırlısıyla sğalıkla gelsine inşallah herkesin bebeği
ya benım son 10 gündür sabahları feci hale midembulanıyo sevtap nedendir acaba
hamılemısın deme cunku reglım daha gecen hafta bitti :)

kızlar yaaa acayip gaz var bende adetmi olacam acabaaa:KK43:(((((((

olabilir canım adete yakın balon gibi olurum ben gazdan :)......
bendede çok gaz var 1 hafatadır hadi sen adet olcan ben nie böyleyimki bilmiyorumkismile
şu gazdan kabızdan sıkıldm artık

kızlar yaaa acayip gaz var bende adetmi olacam acabaaa:KK43:(((((((

olabilir canım adete yakın balon gibi olurum ben gazdan :)......
bendede çok gaz var 1 hafatadır hadi sen adet olcan ben nie böyleyimki bilmiyorumkismile
şu gazdan kabızdan sıkıldm artık

güle güle canım kolay gelsin :)

harbidende film gibiymiş :) :) :) sevtapcım ama zor bu işler yaa gercekten
yani bi insna oluşuyo sen bu oluşumdan sorumlusun onu beklıyosun istiyosun özlüyosun :)
doğumdan sonra 1-2 ay sonra eşim ooff anne baba olmak çook zor demişti
gercekten öyle boshayallersmile hayırlısıyla sğalıkla gelsine inşallah herkesin bebeği
ya benım son 10 gündür sabahları feci hale midembulanıyo sevtap nedendir acaba
hamılemısın deme cunku reglım daha gecen hafta bitti :)

AYŞECİM HAVA DEĞİŞİMİ BAŞLADI YA ÜŞÜTMÜŞ OLABİLİRSİN BELKİDE
BELKİDE ÜSTÜNE GÖRME OLMUŞUNDUR HEHEHEHHE :roflol: İLLA BAĞLICAM HAMİLELİĞE YA HEMEN Bİ KULP BULDUM BAK
GEÇMİŞ OLSUN CANIM :teselli:

AYŞECİM HAVA DEĞİŞİMİ BAŞLADI YA ÜŞÜTMÜŞ OLABİLİRSİN BELKİDE
BELKİDE ÜSTÜNE GÖRME OLMUŞUNDUR HEHEHEHHE :roflol: İLLA BAĞLICAM HAMİLELİĞE YA HEMEN Bİ KULP BULDUM BAK
GEÇMİŞ OLSUN CANIM :teselli:

:roflol: :roflol: :roflol:

olaya bak bide test yaparmısım 12 haftalık hamileyim eheueheu ayy ne şamata olur

ama yok öle bişi kız korunuyoz biz...üşütmüş olabilirim bu daha mantıklı :lepi: :lepi: :lepi:

aha bende kabızım yaaa gaz kabızz uyuz ediyo yaaa

ayyynen kabızlık benim kaderim zaten bebekkende böyleymişim :) ahh ahh

anammm..sevtappp...aralık 1 de kese 8 mm.miş..2 aralıktaa 13.5 olmuşşş..anam bi günde okadar büyüyomuuu....ohaoldumsmile

selam kızlaaarrrrrr

nasılsınız. inşallah iyisinizdir. kötü haber yoktur inşallah sizden.

ben bildiğiniz gibi. başlayan mide bulantılarımı çubuk krakerle bastırmaya çalışıyorum :)))

ademerve den haber varmı? bebek ne durumda acaba?

X