Birlikte Soralım;birlikte cevaplayalım...

Bu topikteki arkadaşlığı ve paylaşımları beğendiniz mi?

• Ankete Katılan
    78
  • Anket Kapalı .
Arkadaşlar!Listeye isim ekletip kaçıp gitmek yok haaa mafoldumben Son güne kadar haberdar edeceğiz birbirimizi.Olmazsa yeni tarihiyle tekrar yazarız adımızı.

Burda maksat kalabalık olalım sayfalar dolsun değil;amacım o olsa topik çok birine girer yazar,çıkar diğerine yazardım.Ben samimi bir ortam yaratılsın istiyorum...:ecrin_bebek:
Lütfen 'ben de samimiyim ve sizinleyim' diyorsanız yazdırın adınızı
.

ben kaybolursam bilinki problemli bi gebelik geçirmişimdir. 2 dir böyle oluyor. kendimi herşeyden uzaklaştıryorum istemeden. bakalım bu ay ne bekliyor beni

aynen öyle canım stres yaptıkça kafayı taktıkça hiç olmuyor adet psikolojik olarak gecikiyor ve tam ümitleniyoruz sonra hüsranla sonuçlanıyor :KK43: en iyisi akışına bırakmak Allah ne zaman ol derse o zaman olur bizde bekliyoruz işte..yeni topiğimizde güzel oldu valla eline sağlık canımcım kaydirigubbakcemile3 a.s.

CAnımcım teşekkür ederim;ama topik bizler güzel şeyler paylaşabilirsek güzel olacak.
Sığ olsun istemiyorum hiçbişey...

Gerçek hayatta da öyleyimdir;yalanccı dostluklardan,yalancı paylaşımlardan nefret ederim.İSterim ki konuşacaksam adam gibi birisi olsun çevremde yoksa hiç emek harcamam bile muhabbet için.Burda da amacım o sizler de benimle aynı fikirde olduğunuz sürece güzel kacağına eminim.Ayrıca bu benim değil;hepimizin topiği vereliniortak

ben kaybolursam bilinki problemli bi gebelik geçirmişimdir. 2 dir böyle oluyor. kendimi herşeyden uzaklaştıryorum istemeden. bakalım bu ay ne bekliyor beni

Hmmm!Öncesinde düşükler yaşadın sanırım fisfisfis Üzüldüm senin adına;ama bir de iyi yanından düşün;sende de eşinde de problem yok.Oysa bunu bile henüz bilmeyen o kadar çok kişiyiz ki biz burada.
mafoldumben

Hamileleik öncesi Folik asit kullanmayı denedin mi?Düşüklere karşı da etkiliymiş diye duymuştum.

HERŞEYıN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

pcpca..........................11 ARALIK
burcuburcu..................16 ARALIK
Mestitosh....................15 ARALIK
smart_girl.................... 20 ARALIK
Pinkaya87....................24 ARALIK
ALeNAM.....................1 OCAK
Suozdek.....................2 OCAK

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

Topiğimiz çok yeni;henüz yok ama olacak :)

Hmmm!Öncesinde düşükler yaşadın sanırım fisfisfis Üzüldüm senin adına;ama bir de iyi yanından düşün;sende de eşinde de problem yok.Oysa bunu bile henüz bilmeyen o kadar çok kişiyiz ki biz burada.
mafoldumben

Hamileleik öncesi Folik asit kullanmayı denedin mi?Düşüklere karşı da etkiliymiş diye duymuştum.

ilk düşümğümden hemen sonra folik asit kullandım tekrar hamile kaldım
ve dış gebelikten sezeryan oldum 2 buçuk ay önce artık fazla kokurtmuyo böyle şeyler beni.

CAnımcım teşekkür ederim;ama topik bizler güzel şeyler paylaşabilirsek güzel olacak.
Sığ olsun istemiyorum hiçbişey...

Gerçek hayatta da öyleyimdir;yalanccı dostluklardan,yalancı paylaşımlardan nefret ederim.İSterim ki konuşacaksam adam gibi birisi olsun çevremde yoksa hiç emek harcamam bile muhabbet için.Burda da amacım o sizler de benimle aynı fikirde olduğunuz sürece güzel kacağına eminim.Ayrıca bu benim değil;hepimizin topiği vereliniortak

anladım canım işallah paylaşımlarımız hergün dahada artar güzel dostluklar çıkar ortaya kaydirigubbakcemile5

ilk düşümğümden hemen sonra folik asit kullandım tekrar hamile kaldım
ve dış gebelikten sezeryan oldum 2 buçuk ay önce artık fazla kokurtmuyo böyle şeyler beni.

Geömiş olsun canım yaa;Allah hayırlısıyla çocuğunu kucağına aldığın günleri görmeyi nasip etsin. :S

Peki hamile kadlığın dönemde ilk ne zaman vücudunda değişme olduğunu hissetmeye başladın sen? Genelde herkes bu sorunun peşine düşüyor çünkü.
Tecrübelerini paylaşır mıısn? Hani bazıları malum ilişkiden bir gün sonra ben anladım diyor ama bana pek de mantıklı gelmiyor.şakkıdı

Geömiş olsun canım yaa;Allah hayırlısıyla çocuğunu kucağına aldığın günleri görmeyi nasip etsin. :S

Peki hamile kadlığın dönemde ilk ne zaman vücudunda değişme olduğunu hissetmeye başladın sen? Genelde herkes bu sorunun peşine düşüyor çünkü.
Tecrübelerini paylaşır mıısn? Hani bazıları malum ilişkiden bir gün sonra ben anladım diyor ama bana pek de mantıklı gelmiyor.şakkıdı

benim ilkinde halsizliğim ve mide bulantı vardı adetten önce. ama ikincisinde hormonlarırım anormal bi seviyede yükselmiş yumurttalarım patlamak üzereyimiş. o neden 3 4 aylık hamileik yaşıuyomuş gibiydim görüntüm. beta hcg değperlerim hepsi çok yüksekti

pinkaya çok geçmiş olsun canım bundada bir hayır vardır elbet bazen çok üzüldüğümüz şeyler aslında bizim için daha hayırlı olabiliyor ama biz bunu tabi bilemiyoruz..işallah Allah sağlıklı hayırlı bi evlat nasip eder canım a.s.

Ya mesela bende de teorik bilgi çoktur;okumayı severim çünkü;ama uygulamaya dayalı kısım sıfırdır. :S

Olurda hamilelik olayını kenimiz başaramazsak doktora gittiğimizde tamam erkeğin spermlerine bakıyorlar da ilk günden bize de alttan muayene falan yapılıyor mu yaaaaa :KK43: Aslında cevabı evet biliyorum ama birileri çıksın benim doktorum yapmamıştı desin istiyorum :S

Malum amaç kanallar dar mı uygun mu gebeliğe diye bakmak biliyorum ama beni bozar öyle şeyler yaaaaaaaaaaaaaaaaaa..Siz ne düşünüyorsunuz bu konuda?

Kızlar!Sizinle muhabbet çok keyifliydi;ama artık ben yatmalıyım :KK43: Malum yarın sabah erken kalkıp işe gitmek lazım.
Suozdek,Pinkaya hoşçakalın.Görüşürüz inşallah yine :)

HERŞEYİN HAYIRLISI OLSUN...

Beklenen Regl Tarihleri:

pcpca..........................11 ARALIK
burcuburcu..................16 ARALIK
Mestitosh....................15 ARALIK
smart_girl.................... 20 ARALIK
Pinkaya87....................24 ARALIK
ALeNAM.....................1 OCAK
Suozdek.....................2 OCAK

Hamile Kalan Arkadaşlarımız:

Topiğimiz çok yeni;henüz yok ama olacak :)

canımm bende bu muayene işine takılıyorum çok fazla bilgim yok ama sanırım bakıyorlar işallah bi sorun yokturda o stresi yaşamayız..

bende birazdan yatıcam canım yarın görüşmek dileğiyle sohbetin için teşekkürler iyi geceler tatlı rüyalar :1hug:

kızlarr gittinizmii bende yatıyorum hepinize iyi geceler görüşmek dileğiylee...

Merhaba arkadaşlar..
ben 27 kasımda adet oldum... ondan önceki adetim 3 kasımdı... yani ben 3 gün kadar erken adet oldum.. genelde hiç şaşmaz.. 3 kasımla 27 kasım arasında rahim filmi çektirdim.. kanallarım açık çıktı... yani erken adet görmeme rahim filmi sebep oldu... 27 kasımdaki adetimin bitimiyle birlikte benim kocişle bebek çalışmalarına başladık... hemen hemen hergün birlikte olduk... doktor rahim filmi genelde kadınlarda gebelik olayını hızlandırıyor dedi... :eek:

yumurtlama takvimine göre 2 - 7 kasım tarihleri arası benim yumurtlama dönemimdi... 7 kasımdan itibaren çok şiddetli kasık ağrısı ve inanılmaz bir gaz yaşıyorum... ve günlerdir başım ağrıyor... gaz ve kasık ağrım öyle fazlaki 3-4 gündür işe bol giysilerle gidiyorum... yoksa patlarım... dün bütün gün koltuğun ucunda oturarak çalıştım... hiç akıntım yok... fakat göğüslerim şişti ağzıma giricekler nerdeyse... dünden itibarende batma başladı... daha çok erken diye test yapmak istemiyorum.. adetimi bekliycem...

bu arada adetim 21 aralık opuyorumnanaktan

X