Bitiyor gibiyiz...

morsufrajet

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
3 Kasım 2015
692
1.380
Merhaba hanımlar
Geçen günlerde instagram konusu yüzünden kavga ediyoruz konusunu açmıştım okuyan arkadaşlar bilir.
İşler çok karmakarışık hale geldi ve ben gerçekten çok fazla bunaldım
Erkek arkadaşımın fotoğrafının altına yorum yaptım geçen pazar günü yorumu yaptığım gün arkadaşım bi beş dakika benim hesabıma girerek fotoğraflarımı açıp etiketle ilgili bir şeylere bakmış yani gizliliği 10 dakika kapatıp geri açmış. . O 10 dakika içerisinde erkek arkadasimin ailesi bizim fotoğraflarimizi görmüş...
Benim erkek arkadasim bana yalan söylemiş..ablam biliyor dedi geçti ama ablası yani fotoğrafları gören benimle olmaması gerektiğini benim yüksek lisans iş falan derken çok uzun süre sonra evlenebilecegimizi söylemiş benimki de ayrıldık demiş. Bana böyle anlatmadı.
Benim fotoğraflarım açılınca ayrilmadigimizi görmüş ve gitmiş erkek arkadaşımın babasına bak oğlun kız arkadaşının yanına ta muglada gitmiş demiş..ıspiyon yapan kadın 38 yaşında ve öğretmen..evli çoluk çocuk sahibi insan
Erkek arkadasim bana çok kızdı sen neden o profili açtın ben aileme ne söyleyeceğim orda bira şişeleri var seninle yakın olduğumuz fotoğraflar var diye bayağı kıyamet kopardı..
Ailesinin bir de şöyle bir isteği var. Gelinleri olacak kız kesinlikle iş sahibi olsun istiyorlar.. Beni istememeleri bu sebepten
Erkek arkadasimla ailesi şu an konuşmuyor. Bizim aramızda iyi değil
Annemde o aile para manyağı diyor. Benim kafam oldu patates..
Seviyor musun diyorum seviyorum seni elbette ama ailem benimle konuşmuyor önümüzü göremiyorum napicaz bilmiyorum dedi bu gece..
Bende ailene karşı gel diyemem dedim
Ama kafamda karışmadı değil...
Sizce erkek arkadasim çok mu pısırık?
Bu işin gidişatına nasıl yön vermeliyim?
Biliyorum ki öyle mükemmel aile mükemmel adam yok bu dünyada. Ama çok büyük sorun olmadıkça da bi ilişkiyi hemen bitirmek bana doğru gelmiyor. Tabi bunlar ilerde nasıl önüme gelir bilmiyorum tecrübesi olan hanımlar bi el atın

Sizler kaç yaşındasınız? Bu kadar çetrefili kaldıracak kadar cesaretiniz ve mecaliniz var mı? Şahsen ben uğraşmam da.

Son düzenleme:
siz çalışmayı düşünmüyor musunuz?
bazı ailelere, samimi pozlar, içki içerkenki resimler ters gelebilir, buna anlayış göstermek lazım
fakat sevgilinizin de kıyametleri koparmadan önce çözüm araması lazım
benim eşim de benim çalışan kadın olmamı problem yaparak biz evlenemeyiz demişti bana
ben de tamam demiştim, ayrılmıştık
sonra barıştık
ben çalışan kadın oldum, ilişkimiz de gayet güzel yürüdü, evlendik vs vs
eğer birbirinizi seviyorsanız, gerçekten seviyorsanız, değer veriyor ve değer verdiğinizi gösterebiliyorsanız su akar yolunu bulur, böyle sebeplerle ayrılamazsınız
yok ikinizden birinin duygularında boşluk varsa, bu şekilde zor gider

Arkadaşınız ne alaka hesabınıza girerek ayarlarla oynuyor?
Şimdiden bu sorunlar varsa ileride neler olur kim bilir, çok uğraştırırlar seni.

Annenin dediği doğruysa para manyağı paragöz insanlardan uzak durmalısın. Erkek arkadaşın bu yaşında seni ailesine karşı koruyamıyorsa ileride hiç savunmaz. Ayakları üzerinde durabilen biri değil demek ki.

Ne biçim aile. Onlara ne ne içtiğinizden. 27 yaşında adam niye ayrıldık diye yalan söylüyor. Çok pısırıkça. Boşuna dert arama kendine.

Paşalardaki isteğe bak. Erkekte aranır iş güç çalışma, çalışan kız istiyorlarmış hele. Bu devirde erkekler de erkek aileleri de bi değişti. Çalışmak güzeldir yine çalışın da, onların kararı değil kendiniz isterseniz.

Bu kişi de bu yaşa gelmiş, kendi kararları yok, hala ailesinin kendisine saygı duymasını sağlayamamış. Ben zaman kaybı diyorum. Kolay gelsin.

siz çalışmayı düşünmüyor musunuz?
bazı ailelere, samimi pozlar, içki içerkenki resimler ters gelebilir, buna anlayış göstermek lazım
fakat sevgilinizin de kıyametleri koparmadan önce çözüm araması lazım
benim eşim de benim çalışan kadın olmamı problem yaparak biz evlenemeyiz demişti bana
ben de tamam demiştim, ayrılmıştık
sonra barıştık
ben çalışan kadın oldum, ilişkimiz de gayet güzel yürüdü, evlendik vs vs
eğer birbirinizi seviyorsanız, gerçekten seviyorsanız, değer veriyor ve değer verdiğinizi gösterebiliyorsanız su akar yolunu bulur, böyle sebeplerle ayrılamazsınız
yok ikinizden birinin duygularında boşluk varsa, bu şekilde zor gider
Benimki gazetecilik mezunu bir kızım ve fakülte bitirdim elbette çalışmak istiyorum ama akademisyen olmak idealim.
Beni terk etmek istemediğini biliyorum. Bende onu seviyorum 1 buçuk yıllık emeğimiz çöp olsun istemiyorum. Ne güzel siz başarmışsınz allah ayırmasın..

90 lı adam yok bira şişesi var yok yanına geldiğimi görücekler diye korkuyorsa iflah olmaz. Sürekli anam babam ablam der.
27 yaşında be 90 lılar bile eşek kadar adam yaşadığı hayatın arkasında duramıyorsa birdaha düşün bu ilişkiyi.
İşte bende aynen bunu söyledim yaşadığın her şey müdahale edemezler. Ben senin koynuna gireceğim ananın ablanın değil diyorum. Onların rızası olsun istiyorum diyor. Yani yol.lu değilim çok afedersiniz bu kadar büyütecek ne var.. iki yıl sonra evlenelim onlara ne.. ama benimki suçlu.

Arkadaşınız ne alaka hesabınıza girerek ayarlarla oynuyor?
Şimdiden bu sorunlar varsa ileride neler olur kim bilir, çok uğraştırırlar seni.

Annenin dediği doğruysa para manyağı paragöz insanlardan uzak durmalısın. Erkek arkadaşın bu yaşında seni ailesine karşı koruyamıyorsa ileride hiç savunmaz. Ayakları üzerinde durabilen biri değil demek ki.
Eski sevgilisi için vermiştim bi ara o önemli değil ama yani pusuda bekler gibi o 10 dakika içinde ablasının ıspiyon yapması beni çileden çıkarttı.
Evet erkek arkadasim tırsk davranıyor resmen ve bu beni soğutuyor.

Benimki gazetecilik mezunu bir kızım ve fakülte bitirdim elbette çalışmak istiyorum ama akademisyen olmak idealim.
Beni terk etmek istemediğini biliyorum. Bende onu seviyorum 1 buçuk yıllık emeğimiz çöp olsun istemiyorum. Ne güzel siz başarmışsınz allah ayırmasın..
Neden ayrıldık diye yalan söylüyor!
Seviyorum bu kızı diyebilir ablaya. Sevgisini isteğini anlatabilir. 27 yaşındaki bir erkek dikine gider sevgi konusunda.
İlginç bir sevgili. Gizli kapaklı işler.

amin, inşallah
akademisyen olunca da çalışıyor oluyorsunuz, neticede üniversitede hoca oluyorsunuz, bu sorunu sevgiliniz aşmalı siz değil bence

yalnız
ilişkilere de 1 yıllık 5 yıllık emek diye bakmamalı bence
1 yıllık yaşantı, 5 yıllık yaşantı diye bakmalı
yani, 1 yıl 5 yıl için emek deyip heba olmasın deyip sırf geçmiş hatırına devam ettirmeye çalışılmamalı
şu anki durumunuz için yazmıyorum
genel bakış açısı anlamında yazıyorum

Eski sevgilisi için vermiştim bi ara o önemli değil ama yani pusuda bekler gibi o 10 dakika içinde ablasının ıspiyon yapması beni çileden çıkarttı.
Evet erkek arkadasim tırsk davranıyor resmen ve bu beni soğutuyor.

Ablası olgun ve anlayışlı biri değil demek ki. Benim tasvip etmediğim özelliklerdir bunlar çok uğraştırır sizi bence.
Soğuman normal çünkü pısırık, kendine güveni olmayan her insan soğutur kendinden.. Güvenip bir yola giremezsin en önemlisi.

İşte bende aynen bunu söyledim yaşadığın her şey müdahale edemezler. Ben senin koynuna gireceğim ananın ablanın değil diyorum. Onların rızası olsun istiyorum diyor. Yani yol.lu değilim çok afedersiniz bu kadar büyütecek ne var.. iki yıl sonra evlenelim onlara ne.. ama benimki suçlu.
Aile rızası olmayan evlilikten hayır gelmiyor. Örneklerini görüyoruz.
Ki "iş sahibi kız olsun" diyen kırıcı bir aile var karşıda. Ben olsam istemezdim ilişkiyi sürdürmeyi.
Siz orta yolu bulursunuz inşallah.

Sözüm meclisten dışarı eski hayatı kötü bi kız bile olsan onlara ne. Onlar ne karışır iki kişi kabulettikten sonra iş biter. Kaldıki aldığın alkol gittiğin yer hiç ilgilendirmez onları

Bana çok anacı ablacı geldi hepsinin ağzına bakacak ve sen ezileceksin gibi çok yorucu oluyor öyle olunca ve genelde bitiyor:KK43: hakkında hayırlısı olsun

Ablası olgun ve anlayışlı biri değil demek ki. Benim tasvip etmediğim özelliklerdir bunlar çok uğraştırır sizi bence.
Soğuman normal çünkü pısırık, kendine güveni olmayan her insan soğutur kendinden.. Güvenip bir yola giremezsin en önemlisi.
Ablası bana okumanın cehaleti onlemediginin bir kanıtı resmen.
Bende yalvarmiyorum devam etsin diye ama onu sevdiğimi söylüyorum bekliyorum sadece.

Sözüm meclisten dışarı eski hayatı kötü bi kız bile olsan onlara ne. Onlar ne karışır iki kişi kabulettikten sonra iş biter. Kaldıki aldığın alkol gittiğin yer hiç ilgilendirmez onları

Bana çok anacı ablacı geldi hepsinin ağzına bakacak ve sen ezileceksin gibi çok yorucu oluyor öyle olunca ve genelde bitiyor:KK43: hakkında hayırlısı olsun
Maras li bir ailenin oğlu işte sanırım ondan böyle ailesine aşırı düşkün..
Amin canım hepimizin hakkında hayırlısı olsun

Aile rızası olmayan evlilikten hayır gelmiyor. Örneklerini görüyoruz.
Ki "iş sahibi kız olsun" diyen kırıcı bir aile var karşıda. Ben olsam istemezdim ilişkiyi sürdürmeyi.
Siz orta yolu bulursunuz inşallah.
İşte ben maddiyat yani paraya böyle anlam yüklenmesini sevmiyorum.

X