Cilt Bakımı Ürünleri Bitki bölümü okudum cilt ile ilgili bildiklerimi sizinle paylaşabilirim :)

Cilt Bakımı Ürün Tavsiyeleri
oncelikle bu konuya cokkkk cooooooook iyi bir cevabim var benimde cok asiri seyrek kaslarim vardi bende 3 yildir ara ara kaziyorum kaslarimi memnunum hint yagini ve badem yagini karistirin icine 3 dis sarimdagi ezip karistirin karanlik bir ortamda 2 hafta bekletin sonra pamukla her gun kasiniza yatmadan uygulayin bu karisimi ise yarayacagini dusunuyorum ama kesin cozum usturalamak size kendi kasimin resimlerini paylasiyim gorun:)
Eki Görüntüle 372850 Eki Görüntüle 372848 Eki Görüntüle 372849 Eki Görüntüle 372851

ilk kasimin resmi lise 1 yillarima ait diger resimlerimde suanki hali ben memnunum su an kaslarimdan sizde deneyin usturalamayi.[/QUOÖncelikle gözlerin çok güzel kaşları usturalamak demişssin kaşını jiletledin mi kaç sefer de böyle güzel oldu ve tam olarak kaşlar kaç günde çıkmaya başladı bu sürede kaşına ne yaptın yani çevreye karşı çok merak ettim sonuç herkeste böyle güzel olmur mu birde kaş küser derler bu konuda ne dersin.

oncelikle bu konuya cokkkk cooooooook iyi bir cevabim var benimde cok asiri seyrek kaslarim vardi bende 3 yildir ara ara kaziyorum kaslarimi memnunum hint yagini ve badem yagini karistirin icine 3 dis sarimdagi ezip karistirin karanlik bir ortamda 2 hafta bekletin sonra pamukla her gun kasiniza yatmadan uygulayin bu karisimi ise yarayacagini dusunuyorum ama kesin cozum usturalamak size kendi kasimin resimlerini paylasiyim gorun:)
Eki Görüntüle 372850 Eki Görüntüle 372848 Eki Görüntüle 372849 Eki Görüntüle 372851

ilk kasimin resmi lise 1 yillarima ait diger resimlerimde suanki hali ben memnunum su an kaslarimdan sizde deneyin usturalamayi.

Usturalamak mı ilginç bir yöntem ama bence bünyeye göre değişebilir tepkisi.Bazılarında kaş küsmesi yaparsa ömür billah bir daha çıkmaz.Birde Usturalanan kaş çıkana kadar ne yapılır ki.Oldu da önemli birşey oldu.Allahtan benim ihtyacım yok.Ama ihtiyacımda olsa hayatta usturalamazdım.

ilk kasimin resmi lise 1 yillarima ait diger resimlerimde suanki hali ben memnunum su an kaslarimdan sizde deneyin usturalamayi.[/QUOÖncelikle gözlerin çok güzel kaşları usturalamak demişssin kaşını jiletledin mi kaç sefer de böyle güzel oldu ve tam olarak kaşlar kaç günde çıkmaya başladı bu sürede kaşına ne yaptın yani çevreye karşı çok merak ettim sonuç herkeste böyle güzel olmur mu birde kaş küser derler bu konuda ne dersin.

omcelikle 3 yil boyunca her hafta ama ben tumunu usturalamiyordum kasimi olabildigince incecik yapiyordum jiletle tamamen hic kazimadim 3 yil boyunca yuzume hic yakismasada inceciiikk kazidim incecik yaptim kaslarimi her hafta cikanlari kazidim tabiki tumunu kazisam insan icine cikilmazdi hemen fotomu koyuyum ince kasli halimide gor:)Eki Görüntüle 380342 Eki Görüntüle 380343 Eki Görüntüle 380342 Eki Görüntüle 380343

kahkulle kapattim kaslarimi gordugun gibi nasil inceciklerdi bir kac yil kotu bir kas yapisiyla gezdim inceciiiik....Ama sonuctan memnunum:):KK16::KK16:

hANI DERLER YA KAS YUZUN SEKLINI COK ETYKILER DIYE GERCEKTEN OYLE SIMDI KALIN KASLIYIM VE COK YAKISTIRIYORUM KENDIME INCE KASLI HALIMI GORMEK BILE ISTEMIYORUM:)

Son düzenleme:
benim cildim de 1-2 sene öncesine kadar iyiydi ama şimdilerde çok cansız, lekeler oluştu ve t bölgemde siyah noktalar var :KK43: cildimi canlandıracak neler yapabilirim, ve lekeler için de ne tavsiye edersiniz? teşekkürler :)

benimde sorum cildim için deil ama göz altı morlukları için önerebileceğin bi bitki karışımı varmı? (tüm sayfaları okuyamadım eğer öncesinde yazdıysan kusuruma bakma şimdiden)

Ya ne guzel seyler paylasmissin bayildim :) cok teşekkurler gercekten. Bunlarin hepsini denemek istiyorum hepsiniiiiiiii:)

papatya suyunu yüzümüzdeki tüyleri sarartmak için uygulamamızı tavsiye edermisiniz ?
herhangi bir zararı olur mu ? tüyleri besler mi ? sorumu cevaplarsanız çok sevinirim.

slm cnm :) cok guzel bi topic acmissin valla tebrik ederim:)ilk 3 sayfasini okudum geriside gelcek emin olabilirsin:)hemen hemen hepsini denicem ve tanidiklarima tavsiye edicem sonucunuda paylasicam:) bende senden bi konu hakkinda tavsiye almak istiyorum...benim yuzumde burnumla yankalarimin userinde ne cok ne az bi cillenme var:)ben seviyorum onlari ama pek bole belli olmuyolar:))cilt tenimle sanki bi butun oluyolar:)nedenide ben yzumu daha koyu buluyorum diger bolgelerimden...kozmetikcime sordugumda buna alis dedi:)cillenme oldugundan ole daha koyu gorunuyor dedi:) ama ben baska cilli kizlari gorunce hic onlarda ole durmuyor ciller hafif belirgen beyaz ciltli:)benimki neden renkleniyorki komple:KK70: bana mi ole geliyor acaba:)bu konuda bana yardimci olabilirmisn ben yuzumun kendi cildi sabah kalktiimgda olan rengi kalsin istiyorum yani beyaz ve ciller hafif belirgin:KK70: bilmem anlatabildim mi cnm bide sana danisayim:)ben fondoten falan kullanmayi sevmiyorum cillerimi kapatmak istemiyorum:)yardimci olursan sevinirim...simdiden tsk ederim cnm:)

slm cnm :) cok guzel bi topic acmissin valla tebrik ederim:)ilk 3 sayfasini okudum geriside gelcek emin olabilirsin:)hemen hemen hepsini denicem ve tanidiklarima tavsiye edicem sonucunuda paylasicam:) bende senden bi konu hakkinda tavsiye almak istiyorum...benim yuzumde burnumla yankalarimin userinde ne cok ne az bi cillenme var:)ben seviyorum onlari ama pek bole belli olmuyolar:))cilt tenimle sanki bi butun oluyolar:)nedenide ben yzumu daha koyu buluyorum diger bolgelerimden...kozmetikcime sordugumda buna alis dedi:)cillenme oldugundan ole daha koyu gorunuyor dedi:) ama ben baska cilli kizlari gorunce hic onlarda ole durmuyor ciller hafif belirgen beyaz ciltli:)benimki neden renkleniyorki komple:KK70: bana mi ole geliyor acaba:)bu konuda bana yardimci olabilirmisn ben yuzumun kendi cildi sabah kalktiimgda olan rengi kalsin istiyorum yani beyaz ve ciller hafif belirgin:KK70: bilmem anlatabildim mi cnm bide sana danisayim:)ben fondoten falan kullanmayi sevmiyorum cillerimi kapatmak istemiyorum:)yardimci olursan sevinirim...simdiden tsk ederim cnm:)

ilknur ben hepsini okudumm:)msjlarin tumunu:)okurken aklima bisey geldi gerci ole cilte falan iglili degil:)ben sana yani varsa ole bisey ne bileyim cayi olsun vs :)ders calismakta yardimci olacak bi bitki biliyormusn:) hafizayi guclendiren ne bileyim beynin daha iyi callismasini saglayan bisey:)) ben bi sinava hazirlanip girmeyi dusunuyrum ama esksii gibi bole bi okuma istegim yok:)sanki beynim yorulmus almiyor:KK70: cani istemiyor:)bi restart edilmesi gerek:)yavastan baslicam ders calismaya hazirlanmayada ne bileyim bana bi bitki cayi falan onerebilirsen super olur:)yada herhangi onerebilcegin bisey:)

olmazmiiiiii vaarr :) oncelikle bepanten ampul ve E vitaminini eczaneden aliyoruz aktardan cam terebentin hint yagi bunlari aliyoruz eve geliyoruz yaklasik 500 gr olan sampuanin icine 2 ser tane ampullerden birer kapak yaglardan 4 yemek kasigi felan da sirke koyuyoruz biraz karisik gelebilir kabul ediyorum su anda beni sampuanim aynen bole :) dennemistir yani mikemmeeeeeeeeeeelllllllll bir formul bunlari koydugumuz sampuanimizi her kullanacagimizda calkaliyoruz oyle kullaniyoruz ki yaglar uste cikar hemojen bi karisim olamaaaaaaaaz ins ise yarar:)

İlknury canım saç için bu formülü vermişsin ya benim aklıma birşey takıldı. Şimdi saçımızı şampuanladığımızda durularken vücudumuza, yüzümüze de bunlar değiyor,acaba o bölgelerde de tüylenme falan yapmaz mı canım?

cnm gene ben :KK70: bu son sorum fazla sormam...olurda girersen ki son zmnlar pek girmemissin:) kepek icin ne onerebilirsin cnm:) cok sagol

hemn soylurum lamba gazi varya onunla yavrunuzun kafasini bir guzel gazlayin(hic merak etmeyin hic bir sey olmaz eskiler boyle yaparmis eeee ne varsa eskilerde var birsey de olmamis) sahsen banada oldu bizde gaz kullandik sonra siki bi bit taragi ile cocugunuzun sacini maleseeeeef yola yola tarayn:KK43: uuuf cok acitacak yaaa ) sonra dus aldirin bukadarEn Büyük TÜRKİYE

evet aynen katılıyorum ben çocukken annemde bana aynısını yapardı 1-2 gün içinde kurtulmuştum bitlerden hem de birkaç kez :)

bilgilerini bizlerle paylaştığın için teşekkür ederiz arkadaşım.benimde cillikız gibi ders çalışmam lazım ama hem motivasyon sorunum var hemde
az uyuyup zinde kalabilmeye ihtiyacım var çünkü 3 yaşında oğlum var.bir aktar bana ginseng çayını önerdi ama araştırmadan almak istemedim.
sende önerirmisin bu ürünü.
birde 20 yıldır geçmeyen alerjik egzamam var,deri kuruyup çatlıyor çok acı veriyor. Dr.lar geçmez dedi sürekli
kortizonlu krem kullanmaktan parmak uçlarım iyiyce hassaslaştı.buna bi çare bulursan dile benden ne dilersen:)
artık kocakarı ilaçları deneyeceğim :) kirpi eti yemek gibi, söylerken bile kötü oluyorum nasıl yerim bilmem:))

siyah noktaları içten yok edecek çay vs var mı? içten destek de bulunmak isityorum.sivilcem yok.yağ btonlrı ve siyah noktalar var bi de geniş gözenekler:KK43: bunlar için önerebileceğin cay vs varsa öğrenmek istiyrum:) çilt tonumu da düzgünleştirmek istiyorm oof oofff daha sorulcak cok soru var .....iyi ki kk da sın ne diyim ..:)

canım okudum hepsini ellerine sağlık not aldım bir sürü şeyi :KK70: sana sormak isteğim şeyler var.
1.ben herşeyin doğalından yanayım bu nedenle deodorantlar bana fazla kimyasal geliyor bide meme kanseri riskini arttırdığını duyduğumdan beri kullanmak istemiyorum.senin bildiğin kendimizin kolaylıkla yapabileceği deodorant tarifi var mı?
2.erkeklerde sırtta çıkan sivilceler için bildiğin bişi var mı?
şimdiden teşekkürlerrr....:KK70:

canım ya kuru biberiye olsa olmaz mı sanırım şimdi taze yok bide taze olsa nerde satılır biliyomusun

X