bitmek bilmeyen sıkıntılarım

Ben münakasa etmedim aslında kardesi beni sevmedıgı ıcın dusmanlık beslemiş icinde .Onu kustu bana sevmıyorum senı falan dedi bende sevgıne ıhtıyacım yok dedim
benım hıc bı sucum yoktu gercekten .maalesef o da aılesının sozunden cıkmadıgı ıcın onlarla bırlık oldu kardesıne cevap verdıgım ıcın
cocugum var bıtane :KK43: yuzden yoksa sımdıye coktan bıtırmıstım
Bıde ben ayrılsam da kimseyle evlenmem inanın hepsı aynı .kendi kendime dik durdugum bi hayat ıstıyorum .kardesının evlenmemeı benı ılgılendırmez evet ama onu alakadar etmeyen seyler onu ılgılendırdıgı ıçın oyle dedım yanlıs anlamayın bana saygı duymuyor .aynı ıs yerınde tanıstık maalesef
Burda demişsiniz ya işte?

Bosanamam dememısım
cocugum oldugu ıcın buraya kadar sabrettım dedım .Ama ayrılmayı dusunuyorum artık
Cıcugum var bosanamam demıyırum yani demem de

Ailenizin olmayışı, çalışmıyor oluşunuz falan sizi epey güçsüz görmelerine neden olmuş. Yapılacak şey, çalışıp para biriktirmek. Çalıştıkça, güçlendikçe belki eşiniz de size saygı duymayı öğrenir. Öğrenmezse de cebinizde biraz birikmişiniz varken ayrılmak daha kolay olur sizin için.

Konu karamana ne ara geldi 🙄🤣 Benim memleketim ben konu sahibi siz ne iş yapiyorsunuz çok başarılıyim vs demistinix merak ettim
yorumlarda biri karaman diye yazmıs
ben orayı bilmiyorum hiç gitmedim.Evet üniversite mezunuyum .
Liseyi bitırdıgımden beri calıstım hep üniv.okurken de hep calıstım kendi paramı kazandım.Kurslara gittim hep sertıfıkalar aldım hep

Bosanamam dememısım
cocugum oldugu ıcın buraya kadar sabrettım dedım .Ama ayrılmayı dusunuyorum artık
Cıcugum var bosanamam demıyırum yani demem de
DOgumdan dolayı mecburen calısmadım.Ama gerı donuyorum ıse.Bakalım belki öğrenir .Haklısınız evet.Ama bunlar yuzunden bi kadını ezmek karaktersız be saygısız ınsanların yapacagı seydır maalaef.Aıle için ben hiç kimseyi ezmedim mesela .İnsanın kendini gelistirmesi kitap okuması çok önemli.

Ailenizin olmayışı, çalışmıyor oluşunuz falan sizi epey güçsüz görmelerine neden olmuş. Yapılacak şey, çalışıp para biriktirmek. Çalıştıkça, güçlendikçe belki eşiniz de size saygı duymayı öğrenir. Öğrenmezse de cebinizde biraz birikmişiniz varken ayrılmak daha kolay olur sizin için.
DOgumdan dolayı mecburen calısmadım.Ama gerı donuyorum ıse.Bakalım belki öğrenir .Haklısınız evet.Ama bunlar yuzunden bi kadını ezmek karaktersız be saygısız ınsanların yapacagı seydır maalaef.Aıle için ben hiç kimseyi ezmedim mesela .İnsanın kendini gelistirmesi kitap okuması çok önemli.

X