Bitmemis projeden ev almak, egeyi bilenler

hangi firma ?

imbatli tarafinda izbeton tarafindan yapilan guzel bir yer var orada iyi ama sonrasinda eksalasyon odemesi idi sanirim oyle bir odeme cikacagi icin insanlar paylarini satiyorlar o odeme ne kadar bilmiyorum bunada bakin isterseniz proje bitmek uzere guzelde bir proje evime yakin onunden gectikce goruyorum izbb ye ait bir proje çabuk değerlenen bir yer orada kentsel dönüşümde

Tapuyu hemen alabiliyorsanız bunu değerlendirin bence halihazıda krizden etkilenmeyen yer yok,ortada çakılmış bir çivi bile yokken ben ev almazdım.

Arkadaşımın kardeşi bir projeden bu şekilde daire aldı. Yerleşti oturmaya başladı. Ondan cesaret alıp arkadaşım da girdi o işe aynı firmayla. Adamlar battı gitti. Bursa’da bilinen, siteleri olan bir şirketti. Olan arkadaşımın altınlara oldu. O işler hiç belli olmuyor ne yazık ki.

Ayy bu konuda bizleri detaylı bilgilendirseniz ne güzel olur. Hangi firma, nereden nasıl ne yapıyoruz gibi...

Onlar parayla kaldırtıyorlar. Mesela ben sizi oraya şikayet ediyorum. Şikayet vara siz para verip ilanı kaldırtıyorsunuz. Maalesef zamanında bu baya olay olmuştu. Oraya güvenmeyin derim.
doğru
işim gereği zaman zaman muhatap oluyorum o platformla
yazılan şikayetlerin hiçbir önemi yok firmayla anlaşıp gayet de kaldırıyorlar

Bu işler sıkıntılı. Gerçekten güveniyorsanız girin. Sonucunda yıllarca bekleyip stres olmanın mantığı yok bence. Kaç yıla bitirilece ödeme planı nedir vs vs her şeyin belli olması lazım. Diyelim ki tapuyu vermediler, yıllarca da davayla uğraşabilecek misiniz? Yani ben girmezdim çünkü kaldıramam yıllarca beklemeyi falan

Merhaba bende sizin durumunuzdayim sahibindene bakiyorum artik sehir fark etmeksizin bu arada ben bitmis ya da bitmeye yakin yerlere bakiyorum 2 senede teslim derler 5 sene sürer ben pek güvenmiyorum pesinatiniz ne kadar

Biz vazgeçtik kızlar ya riske edebileceğim bir para değil. Ayrıca yatirimliktan önce oturumluk eve ihtiyacım var. Yakın illerden bakmaya devam...
Biz 2 ortak olarak yatırım için dediğiniz yerden geçen yıl sonunda aldık..arsa olarak aldık,önümüdeki yıl içinde evlere başlanacağı söylendi..şimdilik ne olur bilmiyorum ,hatta yerine gidip yerleri seçmiştik,bayağı satılan yer vardı.hayırlısı bakalım umarım pişman olmayız.proje çok güzeldi,bahçe içinde,ufak bi ev fikri hoşumuza gitmişti.dediğim gibi umarım pişman olmayız

Karlı bir yatırım gibi duruyor ama biz alacağımız eve taşınmak istiyoruz kiradayiz. Bizim için bayağı risk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…