Lekeler, Çiller Bıyık bölgesinde kararma

Lekeler, Çiller ve Cilt Rengi Sorunları

Ruks

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
9 Nisan 2014
20
1
Bıyık bölgemde ağdadan dolayı bır kararma mevcut.. Doktora gittim üresal forte verdi gunduzde gunes koruyucusuz cıkma dedı .. Sımdı bu ılac o yaralı bolgeyı yakıyor.. Bi sorun oluşmasından korkuyorum yardımcı olurmusunuz.. :KK43:

iPad 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bıyık bölgemde ağdadan dolayı bır kararma mevcut.. Doktora gittim üresal forte verdi gunduzde gunes koruyucusuz cıkma dedı .. Sımdı bu ılac o yaralı bolgeyı yakıyor.. Bi sorun oluşmasından korkuyorum yardımcı olurmusunuz.. :KK43:

Bende de olmuştu ağda bandıyla aldıktan sonra kararma sonra kendiliğinden geçti

Uzun zamandır var keşke kendiliğinden geçse:KK43: bi çare arıyorumm

Uzun zamandır var keşke kendiliğinden geçse:KK43: bi çare arıyorumm

Netten araştır bana biri bi krem önermişti aynısı onunda başına gelmiş hemen geçirmiş ben almadım geçti ama baya geç geçio ve çok psikolojimi bozmuştu :KK43:

Netten araştır bana biri bi krem önermişti aynısı onunda başına gelmiş hemen geçirmiş ben almadım geçti ama baya geç geçio ve çok psikolojimi bozmuştu :KK43:

neymiş o krem allahım delircem bende çok bariz bi kararma var bide beyazım moralii çok bozuyo

Sürekli araştırıyorum ama denenmıs çözum bulunmus bı yontemle halletmek ıstıyorum.. Gecen bi arkadasım multıactıve dıye bı kremden soz ettı renk açıcı ozelliği ve koruyucu ozellıgı varmıs .. Elınınustundekı bı leke için kullanmıs baya yı geldıgını soledı ben henuz denemedım.. Multıactıve urunu uzmanı gelecekmiş ozaman detaylı bılgı alacagım.. Ve genel olarak guneş koruyucus dısarı çıkmamalıymısız.. Yaralı bolge oldugu ıcın ılk once o bılge zarar goruyormus.. Genel bılgıler bu yınde... Bı cok krem ısmı çareler arastırdım ama herkesın cilt ozellikleri farklı oldugu ıcın korkuyorum denemeye..

Expigment kulniyorum bende ise yariyor yok etmeye basladi on gunde 7 tl faln fiyati bunuda arastr istersenn

X