BIYIKLARIMI JİLET İLE ALDIM:((

ya bir anda oldu malesef :KK43:( aklıma birden geldi ve birden yaptım:KK43:
Jilete tüy alma konusında hiç bulaşmadım bulaşmayıda düşünmüyorum ama bi kaç kişiden duyduğuma göre evet daha siyah daha gür ve çoğalarak çıkarabiliyomu sana bundan sonra bir kuaföre gitmeni yada iple almanı tavsiye ederim iple almak tüyleri zayıflatıyor birkaç almadan sonra düzelir diye tahmin ediyorum

onları kullansam tüyler daha da siyah çıkmaz mı:/
Yok canım. En fenası jilet zaten. Benim genel olarak sarı çıkıyor kıl tüy işi :) Bıyıklarımı da ya ağda yada epilatörle alırım. Hem geç çıkıyorlar hem de sarı.
Mesela bacağımda jilet kullansam kararıyor kıllar 2seferde , epilatörle daha ince ve sarı çıkıyor. Mantık aynı :KK70:

Yok canım. En fenası jilet zaten. Benim genel olarak sarı çıkıyor kıl tüy işi :) Bıyıklarımı da ya ağda yada epilatörle alırım. Hem geç çıkıyorlar hem de sarı.
Mesela bacağımda jilet kullansam kararıyor kıllar 2seferde , epilatörle daha ince ve sarı çıkıyor. Mantık aynı :KK70:

ya peki canım bu benim ilk yapımım ya,direk siyah çıkar mı?

uçları görününce cımbızla alırsın bişey olmaz;en iyisi ya ip ya epilasyon ya da cımbız;ben de ağdayla alma hatasına düşmüştüm,bıyık kısmıyla yüzümün diğer bölgesi arasında ton farkı oldu bariz şekilde

X