biz ne olacağız sizce?

Neden evlendiğime gelince aşk evliliği olmasa da olur diye düşündüm tanıdığım güvendiğim biriydi.onda da kendini geliştirmek düzeltmek gibi bi gayret yok asla yüzü gülmez,soğuk bir yapısı var,sinirli,sohbet etmekten hoşlanmaz arkadaş çevresi hiç yok.sdece işe gider,gelir,yemek yer ve uyur.

Peki siz karakterinin bu tarafini evlenmeden hiç görmedinizmi? Görmediyseniz demek tanimadiniz. Dogal olarak, o zaman nasil güvendiniz sorusuna çikiyor.

Diyelimki ancak evlendikten sonra bu karakteri gôrdünüz, nasil yada niye çoçuk yaptiniz? Yoksa bunlar hepsi sadece dogumdan sonra çikan seylermi?

Neden evlendiğime gelince aşk evliliği olmasa da olur diye düşündüm tanıdığım güvendiğim biriydi.onda da kendini geliştirmek düzeltmek gibi bi gayret yok asla yüzü gülmez,soğuk bir yapısı var,sinirli,sohbet etmekten hoşlanmaz arkadaş çevresi hiç yok.sdece işe gider,gelir,yemek yer ve uyur.

abicim bak; ben anlamıyorum işte bunu pes etmek bu işte. alacan eşini karşına bize yazdıklarını hepsini daha detaylı ona anlatacaksın. (incitmeden tabiki) ve istediklerni sıralayacaksın. ve oda senden bişiler istiyordur elbet. oda sıralayacak..

bişiler yapmak zorundasın.. soğudum moğudum oynamıyom falan yok artık.. çocuk oyuncağımı. yaşayacağın bir hayat var. onu güzelleştirmek sizin elinizde..

insanlar değişmez olsaydı, fıtrat değişmez olsaydı ne kitap inerdi ne peygamberler yaratılırdı.. demek herşey değişebilir.. yeterki kafada bitirme

X