Bızde anne olacagız dıyenler buraya:)))

Karabiber yaa adetim geldi moralmen eksilerdeyim :))ben ya incir kuru ya sogan kuru dktra gtmyi dsnyrm bklim ((((((

Karabiber yaa adetim geldi moralmen eksilerdeyim :))ben ya incir kuru ya sogan kuru dktra gtmyi dsnyrm bklim ((((((

Hayirlisi canim napcan elden bisey gelmiyor.erkenden geldi bizimkiler bu ay..bende soğan kuru yapcam bakalim bisey var mi yok mu onu da bilmiyorum ama yapicam yinede.

Kızlar merak ettigim bişeyi sorucam acaba adet olmana rağmen hamile olabilirmisin yada öyle olan varmı merak ediyorum

Ay canm inslh obur aya uzulme . 27 sindeydin seninde erken geliyordumu hic ?

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Hoos bulduk canim olur tanisalim 1 sene 2 aylik evliyim hic korunmadik ama basta fazla istemiyordum ama 8 aydir felan cok istiyoruz olmuyor

Envoyé de mon iPhone à l'aide de Kadınlar Kulübü

Allah aratmadan versin ins ergen kiz daha 8 ay neyse bn 3 yila yakin evliyim ewlndgm ilk gunden beri istyrz olmuyor iste zamanini bekliyor bebis

Meraba kızlar, ben de bebek istiyorum. 2 aydır deniyoruz. İlk ay pek sayılmaz aslında, yeni evliydik, çok dikkat edemedik... Hepimize nasib olur inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…