Bizden Haberler.. Hamile kalanlar ve isteyenler, hep birlikte..

Banu_K

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2012
3.335
172
Merhaba güzel hamişler ve hamiş kalmaya çalışanlar..:KK16:

Her ay topikler arası gezmenin ne kadar zor olduğunu bildiğimden burada toplanalım istedim.. Hem birbirimizi takip ederiz hem de tecrübelerimizi paylaşırız.. Hamilelerimize sağlıklı bir gebelik, benim gibi uğraşanlara bol şans dilerim...:KK16::KK16: İnşallah uğurlu, keyifli, bol hamişli , bol bebişli bir topik olur..:KK16:

Bu da listemiz, İlk saydan yayınlamak iyi olur dedi arkadaşlar sağolsun deryaf da nasıl yapacağımı söyledi :)

Uğurlu olsun hepimizeeeeeeeee....
:nazar:
MURADINA ERENLER :nazar: :nazar:

ayseozzz = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
berrak = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
canommmm = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
dalin = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
deryaf = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
emos_musti = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
egzantrikressam = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
eceli54 = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
fgak = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
fatos0835 = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
gulden59 = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
gul_sen = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
haydan = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
havvam87 = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
ilkbhr = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
lalinada = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
lata = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
manolyax = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
mavibattaniye = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
ofpufya = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
pearlshine = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
ramrod = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
seastire = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
santakarna = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
saadetozgur = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
sfsfs = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
sfcelik = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
tulins = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
tuze = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
yaramazpisi = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
zytin = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
ZUZUMM = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:
zuzu19 = HAMİLEEEE :KK49: :nazar:

SABIRLA VE UMUTLA BEKLEYENLER..:KK16:

9ay
38OZLEM38
19asos03
AYSE035
Aeroplain
adaeylem
alanurnaz
Banu_K
bdamlagozbebegım
bay = 31 mayıs
berceste_ = 5 haziran
berrak
belinaysude
balsema
dfa_17
ErGiNSeNa = 30 mayıs
elabebek
_Emosh_
fairy9
felicita_e = 1 haziran
gulceonur
hayaletcasper
hati2
haver87
hattah
idil_can
mukut31
melzanur
Mutlu_
nilme
nurran
nehirasi = 28 mayıs
naneli_limon
nagishe
ozler86
Özlem2334
ozgezeren
pembemasal
reyyan87
siyahkugu
step03
subyan
sevil61
superisi_21
serpil_melis
troubletone
tusemim
tsnelf
yalel
yasamim
yurdakul_muge

Son düzenleme:
herkese günaydınlar bende bi hamiş olarak bundan sonra gelişmeleri buradan paylaşıcam sizlerle..
ve bu konu çok iyi oldu banucum çok sağol..

umarım hepimiz bu topikte hamiş oluruz..

herkese günaydınlar bende bi hamiş olarak bundan sonra gelişmeleri buradan paylaşıcam sizlerle..
ve bu konu çok iyi oldu banucum çok sağol..

umarım hepimiz bu topikte hamiş oluruz..

Güldencimmm, canımm.. İnşallah hayatım, sen o güzel yolculuğa başladın bile, biz de inşallah en kısa zamanda arkandan koşarak geleceğiz:)

merhabalar bizde ekim sonu yani kasım başından beri uğraşıyoruz Rabbim doğru ve hayırlı zamanda inşallah göbişlerimizi doldurur.

merhabalar bizde ekim sonu yani kasım başından beri uğraşıyoruz Rabbim doğru ve hayırlı zamanda inşallah göbişlerimizi doldurur.

Amiiin inşallah arkadaşım.. Bende aralık sonu ocak başından beridir deniyorum, henüz gelen giden yok ama sıcak havalardan umutluyum, belki bizim sıpalar havaların ısınmasını beklemiştir:KK66: İnşallah hepimizin bebişi bekletmeden gelir..

merhaba hoşgeldiniz inşalah hayırlısıyla allahım isteyen herkese sağlıklı bebişler versin..

merhaba hoşgeldiniz inşalah hayırlısıyla allahım isteyen herkese sağlıklı bebişler versin..

amin inşallah hamişlerin duası kabul olurmuş :) belkide banu nun dediği gibi sıcağı seviyorlar ve naz yapıyorlardır :) inşallah sizde hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucagınıza alırsınız meleğinizi Rabbim korusun tüm anne ve adaylarını.

amin inşallah hamişlerin duası kabul olurmuş :) belkide banu nun dediği gibi sıcağı seviyorlar ve naz yapıyorlardır :) inşallah sizde hayırlı ve sağlıklı bir şekilde kucagınıza alırsınız meleğinizi Rabbim korusun tüm anne ve adaylarını.

aminnnn canım inşallah ..
inşallah allahım herkese nasip etsin..

bu sitenin en güzel yanı işte bu birbirini tanımayan insanlar öyle içtenler ki sağolun:KK16:

Evet ben de çok seviyorum bunu:) insan bu bebek olayında yalnız olmadığını görünce mutlu oluyor ve pozitif düşünüyor:)

Ama bu yaz ayları hepimize uğurlu gelecek biliyorum..:KK34:

Evet ben de çok seviyorum bunu:) insan bu bebek olayında yalnız olmadığını görünce mutlu oluyor ve pozitif düşünüyor:)

Ama bu yaz ayları hepimize uğurlu gelecek biliyorum..:KK34:

inşallah bende o kadar çok istiyorum ki bazen kafaya taktığım için olmuyor diyorum biliyorum ama elimde değil :KK43: en son dr gittim tahlil yaptı kan degerlerine baktı ve kasıma kadar bir daha gelme dedi kovdu resmen :)

inşallah bende o kadar çok istiyorum ki bazen kafaya taktığım için olmuyor diyorum biliyorum ama elimde değil :KK43: en son dr gittim tahlil yaptı kan degerlerine baktı ve kasıma kadar bir daha gelme dedi kovdu resmen :)

Ne güzel işte tatlım bak herşey yolunda demek ki.. O halde hiç takma kafana akışına bırak.. Tabii tamamen unutmak mümkün değil ama kendini üzme , ne sağlık sorunları olanların bebişleri oluyor, sizin de olacaktır mutlaka..:)

Ne güzel işte tatlım bak herşey yolunda demek ki.. O halde hiç takma kafana akışına bırak.. Tabii tamamen unutmak mümkün değil ama kendini üzme , ne sağlık sorunları olanların bebişleri oluyor, sizin de olacaktır mutlaka..:)

zaten son bir aydır takmamaya çaba sarfediyorum inşallah bizde hamileyiz diye duyuru yaparız o arada da gülden arkadaşımızda hayırlı ve güzel bir şekilde hamileliği hakkında bize bilgi verir :)

günaydın kızlar bende 2. bebeyı dusunmeye başladım dünde ilk siftahımızı yaptık:) 3.5 yaşında oğlum var sürekli kardeş istiyorum diyo bizde karar verdik hayırlısı olsun artık bakalım ne olup bitcek bu ay:)

zaten son bir aydır takmamaya çaba sarfediyorum inşallah bizde hamileyiz diye duyuru yaparız o arada da gülden arkadaşımızda hayırlı ve güzel bir şekilde hamileliği hakkında bize bilgi verir :)

İnşallaaaaaaaah en kısa zamanda o duyuruyu yapmak nasip olsun...:KK16:

Gülden her zaman yardımcı olur bize, eski topiklerden bilirim, çok samimi ve içtendir ..

günaydın kızlar bende 2. bebeyı dusunmeye başladım dünde ilk siftahımızı yaptık:) 3.5 yaşında oğlum var sürekli kardeş istiyorum diyo bizde karar verdik hayırlısı olsun artık bakalım ne olup bitcek bu ay:)

İnşallah en kısa ve hayırlı zamanda, oğlunuza kardeşi gelir arkadaşım.. bol şans..:KK16:

bu sitenin en güzel yanı işte bu birbirini tanımayan insanlar öyle içtenler ki sağolun:KK16:

evet reyhancım gerçekten burda çok güzel dosluklar kuruluyo oyüzden bende burayı ayrı severim..

inşallah bizde hep birlikte seviniriz sizinle çünkü bizde birimiz hamile kalınca herkes onunla birlikte seviniyor..
ben her konuda elimden geldiğince yardımcı olurum reyhancım yeterki gelsin o bebişler sen hiç merak etme..

hadi bakalım hayırlısı gelsin kardeşşşş:

İnşallaaaaaaaah en kısa zamanda o duyuruyu yapmak nasip olsun...:KK16:

Gülden her zaman yardımcı olur bize, eski topiklerden bilirim, çok samimi ve içtendir ..

banum sağol güzel düşüncelerin için kesinlikle sonunakadar yanınızdayım..

Canlarımmm günaydınnn bensiz olmaz dedim yapamazsınız dedim koştum geldim....

X