Dudak Makyajı Blistex Medplus kullanan var mı?

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)
hayat pardon dudak kurtarıcısı bayılıyorum kendisine, roaccutane kullanımıyla çantama girdi sonra hep öyle kaldı:KK16::KK16:

Blistex e bayılıyorum, özellikle medplus harika. Evde her köşede bir tane, her çantamda ve arabamda mutlaka bir tane var. Buarada geçengün eczaneye gittiğimde gördüm medplus kavanoz un yenisi çıkmış , medplus stick. Stick formatında olanınıda aldım, çok başarılı , kavanoz evde kullanmalık, stick şeklinde olan arabada , dışarda hijyen açısından daha iyi.
:KK31:

Ilaclardan oncede vardi bende ilacla iyice vazgecilmez oldu :))

Stickleride var evet ama kavanozu ayri seviyorum ben ya :))

benımde her sene muhakkak bı tane bıtırdıgım bısey med pls.dıger cesıtlerını denemedım onlarda basarılımı kızlar?ozellıkle renklı serısı nasıl acaba renklendırmede ve nemlendırmede basarılımı acaba?

Med Plus kullandığım en iyi dudak nemlendiricisi (neutrogena'dan nivea'ya her şeyi denedim hemen hemen) daily lip conditioner güzel nemlendiriyor, fruit smoothies'in tadı çok güzel ama nemlendiriciliği şöyle böyle, lip relief krem fena değil. lip tone'la lip brilliance'ı merak ediyorum.

Blistexin minik yuvarlak kutudaki balmlarını yıllardır kullanıyorum.beyaz olanı yazın sahilde, mavi olanı (medplus dediğiniz bu oluyor galiba) kışın kayakta.lip brilliance ı ise 1 yıl önce fln keşfetttim, o gün bugündür günlük makyajımda başka ruj, gloss vb sürmedim.nasıl tatlı doğal bir dudak rengidir o, rujların, glossların verdiği kuru veya yapış yapış his yerine sürekli nemli bakımlı görünen dudaklar :) yanından ayırmayanlardanım ben de :)

Son düzenleme:
X