Böbrek taşı idrar yanması enfeksiyon sürekli idrar hissi

Edemmmmmmmmmmm

Üye
Kayıtlı Üye
18 Mayıs 2021
18
4
30
Arkadaşlar bundan bir hafta önce vajinal ağrı ve batma sonrasında da sürekli idrar hissi ve idrarımda yanma ortaya çıktı doktora gittim idrar testi yaptı ve enfeksiyon var dedi ilaç yazdı ama hiç geçmedi sonra başka bir doktora gittim tomografi çekti 2 mm lik bir taşvar o yüzden sürekli idrar hissi ve yanma olıyor dedi ilaçlar kullanıyorum bol su içiyorum ama en ufak bir iyileşme yok maalesef benim durumumda olan var mı ya da böyle bir şey geçiren lütfen yardımcı olun

Arkadaşlar bundan bir hafta önce vajinal ağrı ve batma sonrasında da sürekli idrar hissi ve idrarımda yanma ortaya çıktı doktora gittim idrar testi yaptı ve enfeksiyon var dedi ilaç yazdı ama hiç geçmedi sonra başka bir doktora gittim tomografi çekti 2 mm lik bir taşvar o yüzden sürekli idrar hissi ve yanma olıyor dedi ilaçlar kullanıyorum bol su içiyorum ama en ufak bir iyileşme yok maalesef benim durumumda olan var mı ya da böyle bir şey geçiren lütfen yardımcı olun
Canım bende de böbreklerimde kum vardı sürekli kum döktüğüm için enfeksiyon oluyorum bol bol su tüketmemiz gerekiyor en az 3 litre başka çaremiz yok malesef

Merhaba ayni sorun bendede var vajinal agrim ve idrar hissim var 1 haftadr idrar tahlili yaptırdım sadece eritrosit 7 çıktı doktor ultroson istedi ben taş olabilir dedim ultrosnda taş var ama yerinde duruyor ağrı yapmaz dedi mesanemde 4 mm kalinlasma varmis sistit dedi antibiyotik verdi kullandim ama fayda etmediama.ben kanalda taşım mi var diye düşünüyorum tomografi cekmedi çünkü sizin durumunuz nasıl suan tasiniz dustumu gobek deliginizde ve böbreklernizdede agri oldumu

X