Bodrum kadın doğum hastane ve doktor bilgisi olanlar

Esra1648

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Ekim 2021
472
1.706
30
Merhaba,
Bodrum'da hamile olan doğum yapan planlayanlar dan hastane ve kadın doğum doktoru önerisi alabilirmiyim 5 haftalık hamileyim ve hiç seçenek yok burda mesela acıbadem hastanesi yorumlarda bircoook kisi para almak için sürekli test isteyip yanlış teşhis koyuyorlar yazmış Amerikan hastanesi pahalı uçuk fiyatlar istemiş gözden çıkarılan bir tutar var tamam da araba fiyatı da çıkarken çıkarabilirler mis, devlet hastanesi burda yaşayanlar bilir gördüğüm en küçük hastane yazın burası kaynarken değil randevu almak seneye bile randevu alamazsın doktorları nefes alamamaktan çıldırmış vaziyette yazık onlarada şaka gibi bir yer bodrum klinikler desen doğumu iki özel hastaneden birinde yapıyor ki fiyatlar yine aynı olmasına rağmen ekstra bide her teste hastaneye git gel bekle vs var yani bunlar sadece duyduklarım okuduklarim ama çok memnun olanlarda var bu ozel ve devletlerde kime nasıl denk gelirse herhalde neyse umarım deneyimli biri çıkar

Merhaba,Orçun Koçak ,Sermin Güvencer iyi dr lar.Klinikleri var ayri.Orcun bey in klinigi bi tık daha pahali ve kaliteli.Dogumu mecburen o bahsettiginiz iki özel hastanenin birinde yaptırıyorlardir .Baska secenek yok zaten.Bodrum da yasamak basli basina eziyet,disardan bakanlar bilmez bunu.Pahaliligi da cabasi.Insallah size iyi gelecek dogru doktoru bulursunuz.

Ay ben bu konuyu açtigimi unutmuşum ama acibademde bir dktra gidiyorum şimdilik çok iyi hastaneye asla guvenmesemde klinikten daha rahat geldi bana kan falan verip anında sonuç çıkıyor diye ancak hala doğum için 2022 ücretlerini beklemedeyim sonuna kadar tek doktorla gidip başka hastanede doğum yapabilirim çünkü şuan 8 bin 15-20 yi görürse nolur bilemiyorum

Merhaba ben Milas'ta yaşıyorum doğumu bodrum acıbadem de yaptım. Doktorum milasta önerebilirim isterseniz. Şuan ise rahimle ilgili sağlık sorunlarım var. Burada kendi doğum doktorum dahil 3 farklı doktora muayene oldum. Gereken de yapıldı biliyorum fakat içim rahat değil.. Acıbadem Bodrum'da da muayene olmak istiyorum. Kime gideceğimi bilemedim. Siz gittiniz mi? Önerebileceğiniz bir doktor var mı Acıbamdem' de? hangi doktora muayene olmalıyım.

Merhaba acibademde ben şuan Cemile Alçay a gidiyorum şimdilik çok memnunum izana gitmeyi bir süre düşündüm ama sonra vazgeçtim ancak riskli gebelik uzmanı olarak aslında detaylı ultrason a Bursa'dan doçent Dr Mehmet Özgür akkurt ayda iki kez geliyor normal muayene aliyormu bilmiyorum ama doç olması sebebi ile ona muayene olabilirsiniz aralarındaki en yetkilisi o olur çünkü

Teşekkür ederim bilgi için ben Ali kavas'ta doğum yaptım. İzan'da Süleyman bey var o da gerçekten iyi. Bu son yaşadıklarımda Küretaj, biyopsi ve hormonlu spiral işlemini Süleyman bey yaptı. Hamilelikte detaylı ultrasona İzmir'e gittim. Barış Büke var perinatolog BB Klinik gerçekten başarılı bir doktor. Cumartesiye randevu arıyorum ama Cemile Hanım'a bulamadım sadece Tahir bey randevu alıyor. Hiç muayene oldunuz mu Tahir beye?

Yok hiç muayene olmadım ama adını çok duydum benim ilk gebelik ve tecrübesiz olduğum için bir kadınla daha rahat iletişim kurabilirim diye kadın doktor tercih ettim ama bence Tahir bey Cemile hanımdan daha deneyimli aslında İzmir de çok uzak sayılmaz detaylı için orayı da düşünebilirdim malesef acibademde çok pahalı ama artık benzin de çok pahalı sanırım denk geliyor bir şekilde

Bana da Tahir beyi hamilelikte ona giden bir arkadaşım önermişti ama forumda çok pinpirikli insanı korkutuyor diye paylaşımlar gördüm benim de bu ara yaşadıklarım nedeniyle psikolojim kötü. Şimdi farklı şeyler görür söyler bir açıdan iyi diyorum diğer açıdan korkutur diyorum. Bakalım sanırım gideceğim.. Evet sizi anlıyorum benim de ilk gebeliğimdi çok zor geçti. 4 ay önce doğum yaptım. Milasta Kahraman beyle başladım Ali beyle devam ettim. Beni Perinatologa yönlendiren de Ali bey oldu. Maddiyat önemli olsa da bebek için değer bence düşünebilirsin Barış Büke'yi. 500 tl muayene ücreti almıştı haziran da gitmiştik. Gerçekten iyi bir perinatolog bana mutemadiyen yatacaksın eğer yatarsan 39.haftayı görürsün yoksa erken doğum yaparsın demişti. Ve ağır bir tedavi başlamıştı. Eğer tedavi işe yararsa Kendi doktorumda onayladı bu tedaviyi. Günde 3 progestan 3 duphaston hap kullanıyordum. Riskli bir hamilelik yaşıyordum. Hakikaten de dediği gibi 37.haftada doğum yaptım yatarak geçirdim.

Merak ettim bende aslında giderdeniz Tahir beye bana da haber verir misiniz ? Bu arada sizinde çok yeniymis hayırlı olsun bebeginiz benimde Perintolog muayenesine iki hafta kaldı artık isallah sorunsuz geçer şuana kadar rahattı hamileliğim umarım bundan sonra da öyle olur ancak belli oluyor zaten herşey ama doktor çok önemli çoğu kişi de anlamıyor ya da ilgilenmiyor Doktorlar

Teşekkür ederim İnşallah sizde sağ salim kucağınıza alırsınız, sağlıklı şekilde doktor seçimi gerçekten çok önemli.. Benim gittiğim 2 doktor ilgilenmedi hamilelikte ondan dolayı Ali beye gittim ve çok memnun kalmıştım. Yarın gidicem Tahir beye randevu alıcam gün içinde, kendimce totem yaptım hemen almıyorum randevuyu çünkü daha önce muğladan bir doktordan randevu almıştım aynı gün oraya gidemeden kanamadan hastanede yattım ve biyopsi yapıldı. Sonra bir ara acıbademden aldım randevu gidemeden spiral takıldı hormonlu. Yani ne zaman doktor randevusu alsam başıma bir şey geldi bakalım yarın doktor beye sağ salim giderim inşallah muayene sonrası yazarım mutlaka.

Merhaba bugün Tahir beye muayene oldum.. Diğer gittiğim doktorlardan daha çok ilgilendiğini düşünüyorum. Baya konuştu, anlattı içinde bulunduğum durumu detaylıca. Bilgili ve çok hasta görmüş bir doktor olduğunu düşünüyorum. Çünkü diğer muayene olduğum hiçbir doktor bu kadar detaylı bilgilendirme yapmamıştı.. İlaç tedavisi başladı kanamamı kontrol altına almak için durumuma göre hiterpskopi yapacak. Hormonlu spiral takılmıştı onu çıkartacak iltihabı arttırır rahimde şuan dedi. Kısacası beni uzun ve zorlu bir tedavi süreci beklemekte.. İnşallah şifa olur

Merhaba. Düşükle sonuçlanan gebeliğimde İzan Hastanesi'ne Süleyman Coşkun'a gitmiştim. Randevu almama rağmen hiç randevu saatimde muayene olamadım. Hep çok beklemek zorunda kaldım çünkü Süleyman bey kalabalık oluyor. Bu gebeliğimde en başından beri Kahraman Karaisaoğlu ile devam edip doğumu da Kahraman bey ile gerçekleştirdim. Doğum için anlaşmalı birkaç hastane vardı. Ben Milas'tan Söke Egemed Hastanesi'ne gitmek istiyordum ama doğum ani olunca doktorum riske atmak istemeyip İzan'a yönlendirdi. Acil sezaryen oldu. Hastaneden pek memnun kalmadım. Çok yıpranmış ve çok temiz bir yer değil. Hemşireler çok ilgili de değil. Ne emzirme eğitimi ne bebek ile ilgili bilgi hiç verilmedi. İyi ki hamilelik döneminde ben bütün bilgileri edinmişim. Temmuz ayında doğum yaptığımda 6000 TL civarı hastane ücreti ödedik. Tabii iki muayenede bir de Kahraman beye ödeme yapıyorduk.

Ay çok sevindim amin inşallah zorlu bile olsa tedavi sürecini bulan ilgilenen biri olduğu sürece insanın içi de rahat ediyor isallah da öncesinden herşeyi öngörüp ona göre yönlendirir kısa surede iyileşirsiniz demek ki bilgili bir doktor dedikleri gibi

Ay gerçekten mi çok şaşırdım açıkçası fiyatı da acibademin geçen sene 7-8 bin civarı idi yani aslında izan uygun diye bilinir ama hiç te o kadar değecek kadar bir fark yokmuş yolu çok uzun zaten ama b n daha uygundur diye bekliyordum hem o kalabalık bekleyip hem o ücret ödenecek de devlet Hastanesi de aynı o zaman özelin bır anlamı kalmıyor ben zaten artık alıştım bir şekilde acibademde kalacagim zaten bodrumdan sokeye hiç gidemem ama Milas olurdu en fazla o da kalsın artık seçenek yok malesef

Doğum yapacağım zaman Acıbadem için bana 10.000 demişlerdi. Doktorunuzdan ve hastanenizden memnunsanız hiç macera aramaya gerek yok bence. Fiyat olarak çok büyük farklar yok. Hastane imkanları, randevu bulabilmek, tetkiklerin yapılabilmesi, sıra beklememek vs. bunlar da çok önemli konular aslında.
Bebeğinizi sağlıkla kucağınıza almanız dileğimle.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…