Bodrum yasmin resort şikeyet

eceezgi

Geçici Olarak Hesap Pasiftir !
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
19 Şubat 2010
9.135
5.689
Konumu güncellemek istedim
Öncelikle hayatımda ilk defa tatil yapıyor değilim bu 1, daha evvel de hersey dahil otelleri tercih ettim bu 2 , bayram dönemi bu ilk tatilim değil bu 3, otel ve öneri istemiyorum bu 4 , bu konuyu tatil önerisi soranlara fikir olması açısından açtım bilgilendirme amaçlı bu da 5.
Ltf yorum yaparken bnu detayları unutmayın.

Herkese merhaba
Özellikler bu site google aramalarında da çıktığı için ve başkalarının da tatili rezil olmaması adına sıkıntılarımı dile getirmek istedim
5 yıldızlı resort kapsamındaki bu otel tam bir rezalet
Otel çok geniş bir alana yayılmış
Doğası denizi mükemmel
Deniz olmasa bu oteli çöpe atın gitsin
Restaurantı tam bir fiyasko
Pislik abidesi
Sandalyeler , masalar , peçeteliklerden midem bulandı.
Yemekler rezalet makarna ve patattes kızartması ile karnımızı doyıruyoruz.
Çeşit oldukca fazla ama görüntüleri çöp gbi göze hitap etmıyor içinde ne oldugu belirsiz
Odamiza girdiğimizde klima calısmıyordu , telefon calısmıyordu, buzdolabi calısmıyordu.
Otel genelinde restaurant haric tüm içecekler ılık.
Paranızla rezil olmayın
Resort kapsamında bu 5 yıldızlı otel denizi dışında tam bir rezalet.

Son düzenleme:
ohoo keşke fiyatlarda düşse. sanki acısını biz yerlilerden çıkarıyolar.

Bayramda bundan daha iyi hizmet beklenemez ki.Ayrica gitmeyin su 5 yildiz hersey dahillere.Paranizla rezil olmayin.
Gecmis olsun.

Bodrum holiday resort dan daha yeni geldim bu ikinci gidişimdi her yönden çok iyiydi tavsiye ederim...

Bodrum holiday resort dan daha yeni geldim bu ikinci gidişimdi her yönden çok iyiydi tavsiye ederim...

Ben suanda tatildeyım zaten:)
Bodrumda gittiğim 10. Otel falandır burası
İlk defa böyle bir otelle karsılastım
Bir de burası da resort...

D
Bodruma tatile gelecekseniz butik otelde kalacaksınız. Herşey dahillerden biraz daha iyi oluyor. Bodrumda yaşıyorum, turizm açısından 5 para etmez diyorum.
daha evvel kempinski ve bodrum park resortte kalmıstım gayet de memnunduk

Bayramda bundan daha iyi hizmet beklenemez ki.Ayrica gitmeyin su 5 yildiz hersey dahillere.Paranizla rezil olmayin.
Gecmis olsun.
İlk defa bayramda ve ilk defa 5 yıldızlı otele giidyor değilim di mi???

Konu bdv de olunca benim gördüğüm. Bodrum_ yasmin_ eskort_ sikayet. Dedim kocası eskort kızlamı buluştu cebinde yasmin hap mı buldu. Tövbe yarabbi.
:-):-):-):-):-):-):-):-):-)bi ben değilmişim demekki bu bdv konularını yanlış okuyan :-):-):-):-):-):-)

Fotoğraf çek, bol bol delil topla. Tüketici hakem heyetine ve Turizm Bakanlığına şikayette bulunabilirsin canım.

X