Vücut Kremleri body shoptan çilek kokulu kremini kullanan var mı

Vücut kremleri, losyonlar

poliyana

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
30 Temmuz 2013
1.299
124
internetten spraiş etmek istedim ama olmuyor başka ne şekilde spariş verebilirim
bu arada kullanan var mı ya ?

Ben kullandım canım çok hoş ben çok beğeniyorum mis gibi çilek kokuyorsun :KK12:

canım bak kendi sitesinde şunlar yazıyor.

Mevcut durumda internet uzerinden markamıza ait ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak mağazalarımızı arayarak telefonla alışveriş yapabilir, kargo ücretini ödeyerek seçtiğiniz ürünlerin evinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Mağazalarımızın telefonlarına ulaşmak için tıklayınız

canım bak kendi sitesinde şunlar yazıyor.

Mevcut durumda internet uzerinden markamıza ait ürünlerin satışı yapılmamaktadır. Ancak mağazalarımızı arayarak telefonla alışveriş yapabilir, kargo ücretini ödeyerek seçtiğiniz ürünlerin evinize gönderilmesini talep edebilirsiniz.

Mağazalarımızın telefonlarına ulaşmak için tıklayınız

hımmm püfff en yakın ankara bi orayı aramaklazım bu arada kalıcımı kokusu tatlım ya bide kremlerin fiyat aralığı ne canım:KK1:

canım bence kalıcı ama tabi kişiye göre değişir ben yanlış hatırlamıyorsam 35 lira civarında almıştım ama en büyük boyunu orta boyda var ama inanki krem bitmiyor sür sür ben bir türlü bitiremedim:KK1:

Şuan body butter fiyatları 42 veya 46 tl olması gerek. Geçen gün bakmıştım çünkü..

X