bodycream dolandırıcılığına dıkkat!

sdseda

Kullanıcı üyeliğini pasifleştirmiştir.
Üyelik İptali
Kayıtlı Üye
7 Kasım 2008
907
205
Kızlar merhaba..bugün başımdan geçen olayı sizlere anlatmak istiyorum..internet sitelerinde şu aralar bodycream beyazlatıcı ürün reklamları dolaşmakta...benimde koltuk altımda kararma olduğu için almak istedim. reklamları o kadar orjinal ve gerçekçi yapmışlarki buna dayanarak 2 adet ürün sipariş ettim..maalsef kargoyu annem teslim almış ve kapıda 70 tl ödemesını bana telde sorarak yaptı..eve geldğimde kargo kutusunun içinden şaka gibi 1 çift babet çorabı çıktı!..tamamen dolandırıldığımı kargo firmasına söyleyip , paramı zor bela aldım..aman siz siz olun güvenilir ve ismi hiç duyulmamış sitelerden alışveriş yapmayın.!..dolandırılmayı bırakın kargocu ile öyle bi diyaloğa girdimki 1 saat stres yaşadım..daha sonra firmayı aradım kaydım olmadığını söledikleri zaman siz benimle dalgamı geçiyorsunuz dolandırıcılar dedim! ..karşımdaki adam kahkaha atmaya başladı..hanfendi burası çorap firması diyor!..çorap firması iseniz 1 çift çorabı 70 tl yemı satıyorsunuz dedim sizi savcılığa şikayet edicem ddm...ardından arka arkaya aradılar ... bana , bidaha burayı aramayın gibisnden hakaret ettiler!..çıldıracak gibiyim..sizce pazartesi günü bilişim suçlarına şikayet etmeli miyim?..başkaları dolandırılmasın düşüncelerinizi alabilirmiyim?

O kremi almaya niyetleniyodum bende.
Dedigin iyi oldu.
Bence 70 lira az degl.
Tabiki git gidilmesj gereken yere.

Ayy ablamda çok meraklı internetten alış veriş yapmaya almadığı bitki krem kalmamış karnı için ev korse fabrikası mübarek en son bant almış yara bandından azıcık daha çikçaklı eeee beee ablacım bu kadar masraf yapıp evi çöplüğe döndürceğine bide parasına yazık Tut boğazını deme ama kadınların en zayıf noktalarını çok iyi biliyorlar internettte nereye girsem bir reklamdır almış başını gidiyor hep kilo güzellik kremleri üzerine çok iyi biliyorlar biz kadınların zayıf noktalarını tabiki güzellik kilo almayın canım krem falan internetten git marketten al internetten alma çok geçmiş olsun ve kesinlikle şikayette bulun kimse parayı çöpten toplamıyor

Cilt rengini açıcı ürünleri doktorlar bile büyük sorunlar olduğunda, önemli leke tedavilerinde uygun görürlerse veriyorlar. Hemde eczanede satılan "ne idüğü belli" ürünleri yazıyorlar.

Sizse hem bir doktora danışmadan kendi kendinize tanı bulup tedavi uygulamaya çalışmışsınız güya. Ne yani gerçekten bi krem gelseydi sürecek miydiniz? İnsanlar nemlendirici alırken bile araştırıp alıyor, dermatoloğa danışıyor. Siz internetten cilt beyazlatıcı alıyorsunuz. Cildi beyazlatmak öyle çamaşırlara çamaşır suyu dökmek gibi basit ve güvenli değildir. Cilt pigmentlerini azaltır. Kendi kendinize yanlış yoldan giderken engel çıkıca, bu yolu nasıl seçtim diye düşüneceğimize engele yakınıyorsunuz.

Elbette bu dolandırıcılık çok ahlaksızca ama sizin yapmaya çalıştığınız da çok akılsızca kusura bakmayın.

Koltuk altınız, koltuk değil ki bişey olunca değiştirebilesiniz?

Bide bu dolandırıcılıkların diyet ürünü versiyonları var. Valla artık inanana müstehak diye düşünüyorum.

Hem sikayetci ol hem de sikayet var a yaz ki insanlar da bu tuzaga dusmesin.

Konu ile alakasiz ama ilgimi cekti profilleriniz ayni uyemisiniz diye merak ettim muhat muhat vefa84 vefa84 @aynurello_O
sen profildeki aynı kişi isen görüntünün altından cehalet akıyor cnm ben insanları uyarmak içn yazdım..okursun okumazsın burda ortada aklınca benı hayvana benzetmeni tamamen cehalet olarak algılıyorum. ve gülüyorum :))

Kolktuk altı yani akciğerin yanı başındaki o ince, hassas, geçirgen yer için internetten ne idüğü belirsiz "beyazlatıcı krem" sipariş etmek, valla bazen insanların sabah akşam yürek yediğini düşünüyorum.[

cnm görselliğe önem vermediğin belli ben veriyorum

kızlar lütfen kullanıp kullanmayacağım ile ilgili öneride bulunmayın yorum yaparken yok doktor tavsıye etmez falan..benım cılt uzmanım bana dervita ürünlü beyazlatıcı kremi önerdi..bu ürünler aynı etkıye sahıp.bilip bilmeden yorum yapmayın..dervıtayı kullandım bıde bunu denemek ıstedım..benım hormon problemım var ve koltuk altım baya karardı ..lütfen eleştırı yaparken kırıcı olmayın..yaz geldı sonuçta kısa kol gıyınıyorum ve rahatsız oluyorum..denıze duşen yılana sarılır mısalı ürünü denemek ıstedım o kdr

sen profildeki aynı kişi isen görüntünün altından cehalet akıyor cnm ben insanları uyarmak içn yazdım..okursun okumazsın burda ortada aklınca benı hayvana benzetmeni tamamen cehalet olarak algılıyorum. ve gülüyorum :))
Basta konu ile alakasiz diye yazdim siz kendi kafaniza gore anlamış ve yazmissiniz . Çok ayip yazdiginiz cumleler profilleriniz bu kişilerle ayni demek istedim siz kendinizi neye benzettiniz ben size hic öyle bir imada bulunmadim bulunmamda iyi gunler

Basta konu ile alakasiz diye yazdim siz kendi kafaniza gore anlamış ve yazmissiniz . Çok ayip yazdiginiz cumleler profilleriniz bu kişilerle ayni demek istedim siz kendinizi neye benzettiniz ben size hic öyle bir imada bulunmadim bulunmamda iyi gunler
cnm kusura bakma yanlış anladım ve sildim pardon ama o kişiler ben deılım

en kısa sürede şikayet edicem

Son düzenleme:
Tabiki de sikayet edin..
Ayrica babanin, kendi oglunu dolandirdigi bu devirde tanimadiginiz adamlara da guvenmeyin..

cnm bu mesajı sılersen çok sevınırım yanlış anlaşılmak ıstemem..gerçekten özur dılerım
Silemem çünkü 10 dk geçince silinmiyo tamam sorun yok.Yanlış anlasilmazsiniz sadece bana yazdiniz kimse yanlış anlamaz merak etmeyin Hoppa

cnm görselliğe önem vermediğin belli ben veriyorum

cnm sizin neye önem verdiğiniz çok belli, ben uzun vadeli düşünüyorum. Doktorun tavsiye ettğiyle internetteki reklama tıklayıp muadilini alma kafasına ise ben erişemem, sorry.

X