Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa burcu bir sevgili...

lunatic

inanç başladığında endişe biter...
tek ayak cezası
Kayıtlı Üye
13 Ocak 2014
1.232
302
34
Boğa burcu sevgilim var tam bir tatlı bela. Aşırı kıskanç kendisi herşeyde hep haklı ( o öyle sanıyor ) sevdiğini söylüyor tartıştığımız zamanlar da çok trip atıyor. Ben kendimi hiç geri çekmiyorum sevdiğimi göstermek konusunda o bazen çok romantik bazen de tam bir odun ve şuan askerde bu arada benim burcum Oğlak yorumlarınızı bekliyorum...

Boğa burcu sevgilim var tam bir tatlı bela. Aşırı kıskanç kendisi herşeyde hep haklı ( o öyle sanıyor ) sevdiğini söylüyor tartıştığımız zamanlar da çok trip atıyor. Ben kendimi hiç geri çekmiyorum sevdiğimi göstermek konusunda o bazen çok romantik bazen de tam bir odun ve şuan askerde bu arada benim burcum Oğlak yorumlarınızı bekliyorum...

Benimde nişanlım boğa burcu bense bi terazi :KK17:
Çok inatçı, dediği dedik, haklı da olsa haksızda olsa trip atmayı çok sever. Yeri geliyor dünyanın en romantiği, yeri geliyor koca bi öküz oluyor.
Boğa erkekleri zordur. Babamda boğa inatçı, trip atar aynı şekilde huyları çok benzer.

Hahay:KK1::KK52:senin yine sevgilinmiş ,bnm eşim boğa :KK51::KK53:süründür :KK66::KK66: ama kıvamında ,eşim bnm balımmm. :KK66:oğlakla anlaşamıyormuki boğa :44:bnm burcumda balık ...sıkıntı olmuyor ama bazen bni çileden çıkarıyor :KK4:eger trip konusunda ondan aşagı kalırsan iyi olmaz :KK66:dişe diş kana kan :KK37:

X