Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boga burcu erkegi cinsellige cok mu duskun?

:KK70: ilgisini baska seylere cek. bu arkadasın bı işi gücü yok mu? yada ugrasacagı spor falan,aktivite. gezın dolasın nebıleyım,ve ayrıca dedıgın gıbı bukadar sehvetlı bırıyse,senden once bırısıyle beraber olmaması ilginç.. ha buarada burç acısından bakacak olursak boga burcu cinselliği düşkün diye bılıyorum.

:KK70: ilgisini baska seylere cek. bu arkadasın bı işi gücü yok mu? yada ugrasacagı spor falan,aktivite. gezın dolasın nebıleyım,ve ayrıca dedıgın gıbı bukadar sehvetlı bırıyse,senden once bırısıyle beraber olmaması ilginç.. ha buarada burç acısından bakacak olursak boga burcu cinselliği düşkün diye bılıyorum.

Yeminler ediyor baba bir sana karsi boyle delirdim ben diye ki ben evet cekici bi kizim fizigim guzeldir ama kapaliyim falan yani. Adamin elle muayene etmedigi yerim kalmadi ya:KK43: hayir bir de bunu bazen oyle sehvetli yapiyir ki " napiyoruz biz ya" diyorum. İdi guucu var hemde cok yogundur kendisi. Bazen beni sevmedigini sadece bunun icin birlikte oldugunu dudunuyorum :KK43: gezip tozuyoruz birsuru yere gittik ama nerde bi tenha bulsa hemen yapisiyor bana. Birde bu hareketinden sonra kendide stress oluyor duramiyor yapmayalim yaa fln diyo o kadar gelgitli ki bu konuda icinde birsuru adam var sanki. Dengesiz gibi :)

benim sevgilim de boğa ama asla ulu orta yerde yapışmaz bana öpmekten bile çekinir bazen rahatsız olurum diye ama bi tahrik oldu mu hayvanlaşıyo birden çok değişik boğa erkeği.sonradan da kusura bakma sana karşı çok zayıfım tutamıyorum kendimi der.ama görüyorum ben kendiyle çok savaş veriyo nefsine ama bi yenildi m boğa erkeğini kimse tutamaz:):)yine de kendini kullanılmış gibi hissettirecek şekilde davranıyosa buna bir sınır koymalısın yoksa bu kullanılmışlık hissi hep içini kemirir öyle her tenhada seni sıkıştırmasına izin verme canım bence biraz tavrını koymalısın

benim sevgilim de boğa ama asla ulu orta yerde yapışmaz bana öpmekten bile çekinir bazen rahatsız olurum diye ama bi tahrik oldu mu hayvanlaşıyo birden çok değişik boğa erkeği.sonradan da kusura bakma sana karşı çok zayıfım tutamıyorum kendimi der.ama görüyorum ben kendiyle çok savaş veriyo nefsine ama bi yenildi m boğa erkeğini kimse tutamaz:):)yine de kendini kullanılmış gibi hissettirecek şekilde davranıyosa buna bir sınır koymalısın yoksa bu kullanılmışlık hissi hep içini kemirir öyle her tenhada seni sıkıştırmasına izin verme canım bence biraz tavrını koymalısın

Teyyy ne zaman açmışım bu konuyu :KK37::KK37:
Yok ya adam aynı hala ne ileri gitti ne geri geldi :KK53:
Aynen senin dediğin gibi benim sevgilimde tahrik olunca resmen insanlıktan çıkıyo hayvanlaşıyor sonra da bin pişman oluyor.
Hatta geçen gün dedi ki 7 aydır kahrımı çekiyorsun valla her halime katlandın hakkını nasıl öderim diyor :KK16:

O farkında kendinin de bazen bana da sataşıyor uyuz oluyorum o zaman.
Ben artık tavrımı çok net koyuyorum kullanmıyor ama, olsun yine de ben ileri gitmek istemem bu kadarı kafi.

benım esımde boga

abartılı degıl

hersey normal yanı

X