Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa burcu erkeği nasıl etkilenir?

Yükselen de önemli aslında.. ama boğalar da akrepler gibi cinselliğe önem verir..🤷 ben yükselen bogayim ve akrepleri severim 😊 dokunarak sevmeyi ve sevilmeyi sever çoğu. Ve yalana asla tahammül edemezler.. boğalar genel olarak yemek yemeyi severler.. genel kültür bakımından kendini geliştirmiş, her konud sohbet edebilecegi insan ister

Anladığım kadarıyla hem burçlarla hem de uzayla ilgili bilginiz yok
Uzay boşluğu ve burçlar ne alaka ablacim onu soruyorum:) yıldız ve gezegenlerle alakalı olay astroloji :) uzay demişsin derinlik demişsin:) hani bunun konuyla ilgisini soruyorum, belli sen sen çok biliyorsun:) o engin bilginle beni aydinlat:) valla Yıldız falı bakan bir annem var, sen söyle burçtan anlayıp anlamadığımi:)

Uzay boşluğu ve burçlar ne alaka ablacim onu soruyorum:) yıldız ve gezegenlerle alakalı olay astroloji :) uzay demişsin derinlik demişsin:) hani bunun konuyla ilgisini soruyorum, belli sen sen çok biliyorsun:) o engin bilginle beni aydinlat:) valla Yıldız falı bakan bir annem var, sen söyle burçtan anlayıp anlamadığımi:)
Canım yıldızların nerde olduğundan haberin yok heralde . Ben buraya tartışmak için girmiyorum burası bilgi ve fikir paylaşım platformu ben bu platform üzerinden sizi egitemem eğitim platformu değil . Ben bilgiyi verdim araştırırsanız uzay derinliğinin ne olduğunu burçların nereden neye dayanarak çıktığını bulursunuz.

Canım yıldızların nerde olduğundan haberin yok heralde . Ben buraya tartışmak için girmiyorum burası bilgi ve fikir paylaşım platformu ben bu platform üzerinden sizi egitemem eğitim platformu değil . Ben bilgiyi verdim araştırırsanız uzay derinliğinin ne olduğunu burçların nereden neye dayanarak çıktığını bulursunuz.
Yaa hahhha sırf yazmak için yazıyorsunuz. İnanmadiginiz bir konuya atlayıp neden yazma gereği duydunuz?,:) çok şükür astronomi bilgim de var, tarihle birlikte özel ilgi alanında bulunur:) lütfen konuyla alakalı bisey yazmayacaksaniz maydanoz olmayin:ukala::ukala::ukala:

Yaa hahhha sırf yazmak için yazıyorsunuz. İnanmadiginiz bir konuya atlayıp neden yazma gereği duydunuz?,:) çok şükür astronomi bilgim de var, tarihle birlikte özel ilgi alanında bulunur:) lütfen konuyla alakalı bisey yazmayacaksaniz maydanoz olmayin:ukala::ukala::ukala:
Ben inandığım ve bildiğim seyi yazıyorum . Bu kadar cirkinlesmenize gerek yok gelecek yorumları bu şekilde elestirecekceniz sinirlenir hakim olamiyorsaniz bu paylaşım platformuna sorarken biraz daha düşünün böyle bir konudan bu kadar cirkinlesmeye nasıl geldiginizi düşünün

Ben inandığım ve bildiğim seyi yazıyorum . Bu kadar cirkinlesmenize gerek yok gelecek yorumları bu şekilde elestirecekceniz sinirlenir hakim olamiyorsaniz bu paylaşım platformuna sorarken biraz daha düşünün böyle bir konudan bu kadar cirkinlesmeye nasıl geldiginizi düşünün
Soru soran ben değilim:) başkasının yazdığı bir soruya cevap yazdım:) bence siz kendi uslubunuza bakın. Uzay derinliği yazmışsiniz, ben de size ne alakası olduğunu sordum. Sizin de cevabınız pek makul sayılmaz 😊 sorulan soruya cevap yoksa aksi bir fikir belirtmek zorunda mısınız? Sonuçta buraya yazan demek ki inanıyor ki sormuş. Cevaplayan da inanıyor ki cevap yazmış 😊 biz de okuyoruz, görüyoruz ve yine demek ki inanmayı seçiyoruz ya da gerçek olmasını umuyoruz:)

Boğa burcu cok sadıktır herseye kendi düşüncelerine fikirlerine arkadaşlarına ailesine vs ve aynı şekilde onlarda bu sadakati beklerler.
Akıllı mantıklı sohbetlerden etkilenirler. Dış görünüşe de önem verirler. Onu etkilemek için doğal davranmak gerekir hic bi şekilde yapay olmamak. Hissederler eğer öyleyse ve soğurlar.

kavgauyı bölüyprum ama..... ben ikizlerim boğa erkeğini nasıl tavlarız :))
İkizler ve boğa pek anlaşamaz. Yükselen burçta fark ediyor tabi ama sadec boğa ve sadece ikizler için ilişki düşünmek zor görünüyor. Yürür ama yıpratır. Boğa sabittir.

X