Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burçu Erkeğine Kendimi Nasıl Affettirebilirim ?

fitnat_dogan

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
1 Ağustos 2011
60
0
merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var sevgilim boğa erkeği ve bende başak kadınıyım ikimizde burçlarımızın özelliklerini taşıyoruz sizden yardım istediğim konuya gelince sevgilimle 10 gündür bir barışık bir küssüz 2 kez küstük ve ikisinde de barıştık ama son küsmemiz baya kötü oldu olay söyle gelişti.... c.tesi gecesi sevgilim yanıma gelmek istedi bende o gece arkadaşımda kalıcaktım ve gel görüşelim dedim (gündz işte çalıştıgı için gelemıyor.ve aynı şehirde değiliz.) arkadaşımda kalmak için izin almak üzere babamı aradım ama babam izin vermedi bunun üzerine arkadaşım gece 12 ye kdr dısarda dururuz o zamana kdr gelırse gorusursunuz dedı bnde aynen bunu sevgılıme soyledım sevgılımde gelecegını soyledı saat 11 gıbı orda olurum dedı neyse ben 11 de evden cıktm arkadasımın sayesınde tam evden cıktım sevgılım aradı arkadasın arabasının ısı varmıs bıraz gecıkecegım dedı bnde saat 12 ye kdr vaktım var dedım o da ben o zaman gelmeyeyım sen eve gıt ben oraya gelınceye kdr ztn saat 12 olur dedı ve 3. şansımı da böle kaybettıgımı soledı :KK43::KK43: ben her ne kadar durumu anlatmaya calıssam da anlamadı sınırle telefonu yuzume kapattı.
ve klasık boga erkegı gıbı sınırle agzına gelenı mesaj attı senı ıstemıorm bırak yakamı vs. gercekten dusunduklerının bunlar olmadıgını bılıyorum cunku gecen kavgalarımız da da bole davranıp sonradan özur dılemıstı. şimdi sizden yardım bekliyorum sizce nasıl gönlünü alabilirim??? onu çok seviyorum hemde çok :KK16: ama ne yapacagımı nasıl barısacagımızı bılemıyorum:KK50::KK50::KK50: lütfen yardım edin

bence kendinizi affettiricek bisey yapmamissiniz asil o size kaba davranmis ne demek düs yakamdan?
tamamen sinirle söylediğini biliyorum 2 gündür mesaj atmıyordum bugun mesaj attım nasılsın die iyiyim hastanedeyim demiş eğer istemeseydi mesaj atmazdı ama nasıl eskisi gibi olucaz bilemiyorum :KK43:

Bence kendini boş yere suçluyorsun. Benim eşim de boğa burcu.hem boğa olması neyi değiştiriyor ki.. erkeğe bu kadar alttan alırsan değersiz olursun.sen kızsın her zaman çıkamazsın gece 12 ise geç bir saat ne yapacaktın yani sabaha kadar dışarda mı olacaktın,o kendini sadece sana göre ayarlamalı. bak canım eşime evlenmeden önce öyle çok yüz vermedim,öyle çok buluşmadım beni bir kaç dk görmek için bile herşeyi yaptı, tam 4 yıl evlenme teklifini kabul etmedim... bunların hepsi gururlu kişiliğimden. iyi ki öyle yapmışım çok değerliyim şu an... eğer çok yüz verseydim iyice tepeme çıkar daha da fazla şey beklerdi.

kadınlar değerlidir canım, erkeği bizler elimizde döndürürüz, tabi yöntemini bilirse.kendini suçlama , sen kızsız.. kendini ağırdan satarsan evlenilecek kız olursun. onlara göre.:KK9:

şimdi aradı ve herşey için özür diledi anlayışsız olduğunu ve bir daha bunun olmayacağını söyledi ... kısacası barıştık ama bunları burnundan fitil fitil getircem :)))

Son düzenleme:
Çok kolay canım bol seks bol yemek cilveli davranışlar...Çok basit çözümlenebilen burç boğa...Soğuk görün çok seksi ol iyi yemek yap alttan al..bu kadar.Teyzemin eşi ve iki komşumuzun((bu laftan nefret ediyorum) eşi bu burçtan yemin ediyorum okkalı bir kafa atıcam bi gün diyordum neyseki kurtuldum hefsinden..Ne sıkıcı insanlar yahu..

merhaba arkadaşlar sizin yardımınıza ihtiyacım var sevgilim boğa erkeği ve bende başak kadınıyım ikimizde burçlarımızın özelliklerini taşıyoruz sizden yardım istediğim konuya gelince sevgilimle 10 gündür bir barışık bir küssüz 2 kez küstük ve ikisinde de barıştık ama son küsmemiz baya kötü oldu olay söyle gelişti.... c.tesi gecesi sevgilim yanıma gelmek istedi bende o gece arkadaşımda kalıcaktım ve gel görüşelim dedim (gündz işte çalıştıgı için gelemıyor.ve aynı şehirde değiliz.) arkadaşımda kalmak için izin almak üzere babamı aradım ama babam izin vermedi bunun üzerine arkadaşım gece 12 ye kdr dısarda dururuz o zamana kdr gelırse gorusursunuz dedı bnde aynen bunu sevgılıme soyledım sevgılımde gelecegını soyledı saat 11 gıbı orda olurum dedı neyse ben 11 de evden cıktm arkadasımın sayesınde tam evden cıktım sevgılım aradı arkadasın arabasının ısı varmıs bıraz gecıkecegım dedı bnde saat 12 ye kdr vaktım var dedım o da ben o zaman gelmeyeyım sen eve gıt ben oraya gelınceye kdr ztn saat 12 olur dedı ve 3. şansımı da böle kaybettıgımı soledı ben her ne kadar durumu anlatmaya calıssam da anlamadı sınırle telefonu yuzume kapattı.
ve klasık boga erkegı gıbı sınırle agzına gelenı mesaj attı senı ıstemıorm bırak yakamı vs. gercekten dusunduklerının bunlar olmadıgını bılıyorum cunku gecen kavgalarımız da da bole davranıp sonradan özur dılemıstı. şimdi sizden yardım bekliyorum sizce nasıl gönlünü alabilirim??? onu çok seviyorum hemde çok ama ne yapacagımı nasıl barısacagımızı bılemıyorum lütfen yardım edin .

aynı durum şuan benim başımda ve çaresizim benimki benim çok hesap sormam ve üstüne düşmem nedeniyle ağzına gleni söyledi seni sewmiyorum beni mutlu edemiyorsun falan ve ayrıldı bi sürü msj attım özür diledim 3gündür hiç umrunda olmadı napcam bilemiyorum :KK43:((((

Funs çok üzülmüşsün yazık.O kadar alttan almana rağmen barışmıyorsa gururunu(ben fazla düşkünüm) incitme yani.aslan burcuna aynı tavrı yapsa yerin dibine batar(ağır laflarımla) bi daha ordan çıkamaz hayatta alttan almam.Ha beyefendi davransın canımı yesin.Çok artismiş seninki kusura bakma..Tabii insan aşık olunca zor oluyor biliyorum yine de sen mantıklı düşün başak burcu için zor olmasa gerek..:KK19:Sık sık kopmalar oluyorsa ileride durum değişmeyecektir çünkü şu an aynı tür bir ilişki yakınlarımda cereyan ediyor sürekli barışıp ayrılıyorlardı şimdi boşanmak üzereler..Sürekli tartışmayla ilişki mi yürür benim fikirlerim böyle gerçek sevgiyi bulman dileğiyle....:KK16:

Son düzenleme:
Funs çok üzülmüşsün yazık.O kadar alttan almana rağmen barışmıyorsa gururunu(ben fazla düşkünüm) incitme yani.aslan burcuna aynı tavrı yapsa yerin dibine batar(ağır laflarımla) bi daha ordan çıkamaz hayatta alttan almam.Ha beyefendi davransın canımı yesin.Çok artismiş seninki kusura bakma..Tabii insan aşık olunca zor oluyor biliyorum yine de sen mantıklı düşün başak burcu için zor olmasa gerek..:KK19:Sık sık kopmalar oluyorsa ileride durum değişmeyecektir çünkü şu an aynı tür bir ilişki yakınlarımda cereyan ediyor sürekli barışıp ayrılıyorlardı şimdi boşanmak üzereler..Sürekli tartışmayla ilişki mi yürür benim fikirlerim böyle gerçek sevgiyi bulman dileğiyle....:KK16:

evet ya ama sewdiğim için alttan alıyorum 1hafta geçti yumşamadı galiba tamamen bitirdi beni:KK43:

Merhaba arkadaşlar,
Benim erkek arkadaşım(artık böyle söylemek ne kadar doğru bilemiyorum) boğa burcu ve bende başak kadınıyım. İki gün önce benden ayrıldı. Olayı anlatayım...
Sevgilimle çalıştığı için çok sık görüşemiyoruz hal böyle olunca bende görüşebiliriz diye haftasonuna kadar dışarı çıkmadım ki ailemden izin alışım kolay olsun diye...
Üç gün önce ortak bi arkdşımızın doğumgünü vardı ama bu çalıştığı için gelemiyorum dedi. Bende tamam diyip konuyu uzatmadan kapadım ve doğumgününe gittim. Bana sürpriz yaptı ve geldi. Herşey iyi hoşken annemlerin beni arayıp eve çağırmasıyla huzurun bozuldu bende sinirimi bundan çıkardım gibi bişe oldu. Daha doğrusu beni eve bırakıp arkdşının yanına gittiğini kerpetenle çeke çeke öğrenince "ne bu tavrın!" gibisinden sinir yaptım. Ve fazlaca sert konuşup işi hakaret boyutuna taşımış olabilirim :KK43: sonuç; ayrıldık... İt gibi pişmanım ama o kadar soğuk ve bitti modunda ki... Hatta beni aslında sevmediğini bile söyledi. Bu kadar basitçe bittiğine göre sevmemişim dedi. Ben nasıl barışabilirim :/ aramayı bile istemiyor :KK43:

Aynı dertler bende de var.Uzun süre geçmiş bu konu üzerinden ama benimkide boğa burcu ve istemiyorum böyle yapışkan birini sevmiyorum diyor.üstüne çok düştüm yanlış oldu.bende aramayı kestim bakalım ne olacak? toparlanır mı ilişki bilmiyorum.

X