Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Burcu olanlar bi bakarmisiniz :)

NisaZumra

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
12 Ocak 2015
1.047
707
Slm,

Affiniza sığınarak, konuyu buraya açiyorum cünkü başka nereye açacagimi bilmiyorum.

Boga Burcu Kadinlar biraz olumlu ve olumsuz yönlerinizden bahsedermisiniz? Merak ediyorum :KK17:

Kinciyim, asla unutmam. Bu en kotu ozelligim. Hatalara tahammulum yok.
Bunun disinda cok merhametliyim yardimseverim. Kotuluk dusunmem. Egom sifirdir.
Bilmem tum bogalar Boyle mi
Kin konusunda, unuturum bazi seyleri amaaaa yarama cok fena basilmissa asla unutmam ve o kisiyle aninda baglarimi koparirim. Sonrasindada asla pisman olmam arkasinda dururum. Bende malesef bazen haddinden fazla yardimseverim buda benim icin bir artı gibi gözüksede malesef eksi bana göre cünkü insanlar bunu bazen kullaniyorlar. Merhamet desen oda fazlasiyla var biri gözümün önünde dayak yese veya ne bilim haksizliga ugrasa hic düsünmeden müdahale ederim her ne olursa olsun. Egom benimde sifir. Haaaa bide cok kuralciyim. Aslinda benziyor özellikler demi?

Lükse çok duskunum. Aynı sebepten bencillik var biraz. Kindarim asla unutmam, intikamcı bir yapım var.

Sanata oldukça yatkınim. Azimliyim, çalışkanim. Hedefim için fedakarlık yapabilirim, mesela uzunca süre uykumdan feragat edebilirim en basiti. Bir de seversem, beni hayal kırıklığına uğratmayan biri için mükemmel arkadaş, dost, sevgili olabilirim. Ama ugratirsa, işte o zaman başka türlü olur.

Aklıma gelenler bunlar. Neden sordunuz?

Slm,

Affiniza sığınarak, konuyu buraya açiyorum cünkü başka nereye açacagimi bilmiyorum.

Boga Burcu Kadinlar biraz olumlu ve olumsuz yönlerinizden bahsedermisiniz? Merak ediyorum :KK17:

İnatçıyım, ne yapacağımın söylenmesinden iş buyurulmasından hiç hoşlanmam. Boğazıma ve damak tadıma düşkünüm. Bu yüzden kilo problemim hep var.
Tembel ve rahatıma düşkünüm. Zorbalıktan ve maçoluktan nefret ederim. Laubali insana tahammül edemem.

Sadık ve güvenilirim. Sır tutmasını iyi bilirim. Başladığım işi sonuna kadar götürürüm ama önemli olan o işe başlayabilmemdir. Adalete düşkünüm. Gerekirse başkalarının haklarını da savunurum ve gözetirim.

Yükselen burç da çok etkilidir bu konularda.

Bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam Anaç, evcimen, sadık, merhametliyimdir..Sevdiklerimi her zaman el üstünde tutar, çok kiymet veririm Zor sinirlenirim ama tam sinirlenirim bi insanin kredisi bende zor biter ama bittimi tam biter, siler gecerim.. Fazla acik sozluyumdur, ucunda ölum olsa yine bildigimi okur söylerimm:stop:Ayrica inatçı, sabit fikirli, rahatina düşkün, güzelliğe düşkün, lukse düşkün, gorsellige önem veren, mukemmeliyetci gibi bi suru olumsuz yanlarimizda var.. Bende merak ettim neden sordunuz ?:KK51:

9
Bana yapilan iyiligide kotulugude unutmam Anaç, evcimen, sadık, merhametliyimdir..Sevdiklerimi her zaman el üstünde tutar, çok kiymet veririm Zor sinirlenirim ama tam sinirlenirim bi insanin kredisi bende zor biter ama bittimi tam biter, siler gecerim.. Fazla acik sozluyumdur, ucunda ölum olsa yine bildigimi okur söylerimm:stop:Ayrica inatçı, sabit fikirli, rahatina düşkün, güzelliğe düşkün, lukse düşkün, gorsellige önem veren, mukemmeliyetci gibi bi suru olumsuz yanlarimizda var.. Bende merak ettim neden sordunuz ?:KK51:
Söylediginiz hersey bana cok güzel uyuyor ama acik sözlülük, ahhh ahhh keske öyle olabilsem. Sürekli şu kirilmasin,üzülmesin diye icime attiklarim cok var benim. Bide cok idareciyim insanlari fazlasiyla idare ediyorum bazen. Sonra sinirlensemde. Bende olan özellikler diger bogalardada varmi diyr actim konuyu. Sirf merak yani:)

Lükse çok duskunum. Aynı sebepten bencillik var biraz. Kindarim asla unutmam, intikamcı bir yapım var.

Sanata oldukça yatkınim. Azimliyim, çalışkanim. Hedefim için fedakarlık yapabilirim, mesela uzunca süre uykumdan feragat edebilirim en basiti. Bir de seversem, beni hayal kırıklığına uğratmayan biri için mükemmel arkadaş, dost, sevgili olabilirim. Ama ugratirsa, işte o zaman başka türlü olur.

Dedigim gibi sirf meraktan:))

Evet burclar var. Inanmiyorsaniz yorumunuzu kendinize saklayin,bi zahmet.

Yoo ben yazmak icin burdayim. Bu ozellikler bende de var. ama ben boga burcu degilim. Cunku insani davranislar huylar falan bunlar. Sacmalik burca baglamak!

Kinci biriyim biri bi yanlış yaparsa dönüşü yoktur benim için biter çok çabuk soğurum rahata lükse düşkünüm yemek yapmayı severim tutumlu ve sadık biriyim iyi sır tutarım

Çook sabırlıyım ama sabrımın sonu felaket oluyor patladımmı bomba gibi patlıyorum sanırım içimde çok biriktirdiğimden iyi yemek yaparım ve tabi boğazıma düşkünüm dış güzelliğe çok önem veririm herkeske kolay anlaşamam fakat sağlam dostluklar kurarım biraz savurganım hesabımı çok iyi bilmem ama anlayışlı ve sevgi dolu bir insanımdır tabi aşırı inatçılığıda unutmamak gerek

Giderli Hatun Giderli Hatun ben de yazarken boğa burcuna has meziyetler demedim ki zaten. Hanım sormuş, boğa burcu olarak yani mayısta doğmuş biri olarak nasıl biri olduğumun minik bir ozetini yazdım. Ben boyleyim, ama aynı tarihte doğmuş birisi tamamen farklı olabilir.
Kişilik gelişiminde çevrenin, eğitim seviyesinin de büyük etkisi vardır.

Giderli Hatun Giderli Hatun ben de yazarken boğa burcuna has meziyetler demedim ki zaten. Hanım sormuş, boğa burcu olarak yani mayısta doğmuş biri olarak nasıl biri olduğumun minik bir ozetini yazdım. Ben boyleyim, ama aynı tarihte doğmuş birisi tamamen farklı olabilir.
Kişilik gelişiminde çevrenin, eğitim seviyesinin de büyük etkisi vardır.
Zaten size bisey dedigim yok. O huylarin oldugunu belirtmek icin alintiladim. Iyi geceler.

X