Boğa Burcu 21 Nisan - 21 Mayıs Boğa Erkeği - Akrep Kadını İlişkisi =) Aranızda Varsa Paylaşsın. Çok Çektim..

sade91

Üye
Kayıtlı Üye
18 Nisan 2012
34
0
bir boğa erkeği ömürmden 7 yıl tüketti kimseyle bu kadar şehvetli bir aşk yasamamıştım ..seks aşk tutku arzu muhteşem bişiydii ... saatlerde hiç konuşmazdık ben onu bakışından o beni dokunarak hsseder anlardıı .. inadımız yüzünden devamlı kavga edyorduk ..şimdi bitti ve ben başka kimseye aşık olamaıyorum .... özeliklerini yazın

Canım uzman değilim ama sana bildiklerimi söyleyeyim..Boğa erkeği genelde yakışıklı ve çekicidir konuşması ses tonu da güzel ve etkileyicidir,ayrıca burçların içlerinde en çok boğa erkeği eşini yaşatır yüceltir korur ve kollar..çocuklarınada çok bağlıdır,iştahı çok iyidir,ayrıcada çok şanslıdır,genelde şans ondan yanadır...kötü özellikleri uykuyu severler,fazla üsengeçtirler,fazla dediğim dediktirler hep kendi görüşleri düşünceleri doğrudur,ağzı hep laf yapar ama işe gelince bakmışın ortada yoktur...arkadaşım uyuyormu sevgili boğana

Son düzenleme:
Canım uzman değilim ama sana bildiklerimi söyleyeyim..Boğa erkeği genelde yakışıklı ve çekicidir konuşması ses tonu da güzel ve etkileyicidir,ayrıca burçların içlerinde en çok boğa erkeği eşini yaşatır yüceltir korur ve kollar..çocuklarınada çok bağlıdır,iştahı çok iyidir,ayrıcada çok şanslıdır,genelde şans ondan yanadır...kötü özellikleri uykuyu severler,fazla üsengeçtirler,fazla dediğim dediktirler hep kendi görüşleri düşünceleri doğrudur,ağzı hep laf yapar ama işe gelince bakmışın ortada yoktur...arkadaşım uyuyormu sevgili boğana

hemde çokkk herzaman erkek oldunu hsstrdi bana her konuda korudu kolladı ..ten uyumumuz muhteşemdii benm için en önemli şeylerden biridir seks onunla yaşamak muhteşemdi duygusal ve romantk oluyordu birtek bana ve işine gelince bakmışsın ortada yoktur yazdında ayrılma sebemimz tamda ona ihyacm oldu zaman yoktu tamamen bitrm kesinlkle btti

hemde çokkk herzaman erkek oldunu hsstrdi bana her konuda korudu kolladı ..ten uyumumuz muhteşemdii benm için en önemli şeylerden biridir seks onunla yaşamak muhteşemdi duygusal ve romantk oluyordu birtek bana ve işine gelince bakmışsın ortada yoktur yazdında ayrılma sebemimz tamda ona ihyacm oldu zaman yoktu tamamen bitrm kesinlkle btti

Valla canım hayırlısı,ilişkilerin içinde seks olarak en muhteşem tutkulu ilişki zaten boğa ve akrep ilişkisidir,boğa erkeği çapkındır ama akrep kadınını aldatması neredeyse imkansızdır..Akrep kadını hep baştan çıkarıcıdır,konuşkandır tatlı dillidir,ayrıca onun anlayacağı şekilde konuşmasını iyi bilir,yani nabza göre şerbet gibi...Ama akrep kadını çok aşık sa genelde sevdimi tam severler ozaman gözleri pek birşey görmeyebilir..görmez değince akıllıdır,istediklerini yaptırmasını iyi bilir ama bazı kusurlarınıda kabullenmeyi bilir..doğrumudur??

Valla canım hayırlısı,ilişkilerin içinde seks olarak en muhteşem tutkulu ilişki zaten boğa ve akrep ilişkisidir,boğa erkeği çapkındır ama akrep kadınını aldatması neredeyse imkansızdır..Akrep kadını hep baştan çıkarıcıdır,konuşkandır tatlı dillidir,ayrıca onun anlayacağı şekilde konuşmasını iyi bilir,yani nabza göre şerbet gibi...Ama akrep kadını çok aşık sa genelde sevdimi tam severler ozaman gözleri pek birşey görmeyebilir..görmez değince akıllıdır,istediklerini yaptırmasını iyi bilir ama bazı kusurlarınıda kabullenmeyi bilir..doğrumudur??[/

hepsi doğru artık geri dönüşü yok ben intikam almadan yapamam şuanda onun en yakın arkaşıyla çıkıyorum ve hiçbirşey hssetmeden o bunu haketti amacıma ulaştım belki ama hayla içimde ona karşı olan şey bitmyor..

Valla canım hayırlısı,ilişkilerin içinde seks olarak en muhteşem tutkulu ilişki zaten boğa ve akrep ilişkisidir,boğa erkeği çapkındır ama akrep kadınını aldatması neredeyse imkansızdır..Akrep kadını hep baştan çıkarıcıdır,konuşkandır tatlı dillidir,ayrıca onun anlayacağı şekilde konuşmasını iyi bilir,yani nabza göre şerbet gibi...Ama akrep kadını çok aşık sa genelde sevdimi tam severler ozaman gözleri pek birşey görmeyebilir..görmez değince akıllıdır,istediklerini yaptırmasını iyi bilir ama bazı kusurlarınıda kabullenmeyi bilir..doğrumudur??[/

hepsi doğru artık geri dönüşü yok ben intikam almadan yapamam şuanda onun en yakın arkaşıyla çıkıyorum ve hiçbirşey hssetmeden o bunu haketti amacıma ulaştım belki ama hayla içimde ona karşı olan şey bitmyor..

Arkadaşım yanlış yoldasın ,seni yargılayamam akrep burcunun özelliği unutmazlar ve intikam almadan rahat edemezler..Ama düşün bakalım sonrasını biraz mantıklı ol,ilerde sevmediğin o kişinin vebalini almayacakmısın o sana bunları öğrenince beddua etmeyecekmi?yada ilahi adalet ?Bence kendinide o kişiyide mutsuz etme sen ne yaparsan yap boğa seni sinir etmesini bilecek,bırak seni iyi hatırlasın ve yerini dolduracak birini bulamasın.Allah ta seni iyilerle karşılaştırsın yoksa malesef kendi kendini sokmuş olursun..

Arkadaşım yanlış yoldasın ,seni yargılayamam akrep burcunun özelliği unutmazlar ve intikam almadan rahat edemezler..Ama düşün bakalım sonrasını biraz mantıklı ol,ilerde sevmediğin o kişinin vebalini almayacakmısın o sana bunları öğrenince beddua etmeyecekmi?yada ilahi adalet ?Bence kendinide o kişiyide mutsuz etme sen ne yaparsan yap boğa seni sinir etmesini bilecek,bırak seni iyi hatırlasın ve yerini dolduracak birini bulamasın.Allah ta seni iyilerle karşılaştırsın yoksa malesef kendi kendini sokmuş olursun..

ben güvenmişsem ve o beni yanlıtıp yarı yolda bırakmışsa haketmiştr..onun kıvranışını görüyorum mutlu oluyorum asla geri dönmem..kısassa kısas..

Vay be boğa erkeği için intikam alan var!Boğa ya sevgi duyan var çok enteresan...:KK30:Ettiğim ettik çaldığım düdük ...tarzında inat manyağı fazla direkt bir antipatik kişiliğe ..:KK50: hiçbir şey demiyorum ne haliniz varise görün..Hayatta en hoşlanmadığım burç erkeği varsa boğa ve oğlak 3. sırada koç var!:KK35:

bir boğa erkeği ömürmden 7 yıl tüketti kimseyle bu kadar şehvetli bir aşk yasamamıştım ..seks aşk tutku arzu muhteşem bişiydii ... saatlerde hiç konuşmazdık ben onu bakışından o beni dokunarak hsseder anlardıı .. inadımız yüzünden devamlı kavga edyorduk ..şimdi bitti ve ben başka kimseye aşık olamaıyorum .... özeliklerini yazın

benim burcum boğa.bende de bi akrep erkeği var. hiç sormayın savaş halindeyiz. düzeltemiyorum da. her adımımı ters anlıyor. ne yapacağımı bilemiyorum. en son intikamını aldı ve gitti. geri döner mi bilmiyorum. geri dönmesini istiyorum. ne yapacağım? :KK43:

Benim eski erkek arkadaşım boğaydı lafa gelince var icraat yok, kaçak dövüşmeler, kararsızlıklar, adeta bir köşe yastığı ve anneci:KK43:

Neyse ben aslanımı buldum kızlar :)

Bende bir boğa erkeği tanıyorum aşırı derecede EGO var bide bişide bilmior bunlar kendini geliştirmişi nadirdir bilmediği şeyide doğru gibi savunur :KK53:

Kaba olabilir eğitmek isterseniz okeyto ama ne biliyim eşşek kadar adamıda eğitmek :S tuhaf olur.. Seks yaşamadık hiç :KK70:

Ama atgillerdeki bu ego problemini çözebilmiş değilim Oğlak Boğa Koç bu dört ayaklılar ayaklarının üstünde değil genelde :KK70: sarhoş gibiler :KK70:

Ayrıca dediğim dedik çaldığım düdüktür süründürün derim kaçan kovalanmassa kovaladığı için kaçmak zorunda kalırsınız kıskanmayın üstüne gitmeyin bakın nasıl kul köle oluyor...

Değişik bir ırk bu atgiller :KK70:

Benim sevgilim boğa burcu çok tatlı yerim ben onu :) hiç beni üzmez ben üzülmeyeyim diye kendisinin üzülmesini göze alır aşırı sahiplenici bana düşkün olduğu kadar yemeğe de çok düşkündür ben mi yemek mi diye sormaktan korkarım açıkcası cinsellik konusunda çok iyi üstüne tanımam :KK70: bu konuda çok şanslıyım :) ne kadar kıskanç biri ile hayatımı paylaşmak istesemde benimde ondan eksik kalır bir yanım yok bizim günlerimiz çok güzel geçiyor benim bir dakikam diğerini tutmuyor fakat o bunu dert etmiyor :) iyi ki boğa burcu sevgilim var biz çok mutluyuz kızlaaaar :KK52: :KK16:

benim burcum boğa.bende de bi akrep erkeği var. hiç sormayın savaş halindeyiz. düzeltemiyorum da. her adımımı ters anlıyor. ne yapacağımı bilemiyorum. en son intikamını aldı ve gitti. geri döner mi bilmiyorum. geri dönmesini istiyorum. ne yapacağım? :KK43:

Sanırım bu akrepler intikamını almadan gidemiyorlar. Geri dönmesini istiyorum ve her şeyi de yaptım ama hepsi ters tepti :44:

Boğa ve akrep burcu ya iyi bir çifttir. Parmakla gösterilecek kadar iyi.. Yada parmakla gösterilecek kadar berbat..
hem zıtlık, hem tamamlama söz konusu..
akrep tutkulu, boğa da tensel ve duyusal zevlere düşkün.. e ikisi çekiyor birbirini
ikimiz de sabitiz.. zıtlığın getirdiği kendi tarafına çekme söz konusu. Ama akrep kadını stratejik bir kadın. Alttan alır, zayıf yönleri bilir.. doğru strateji ile boğayı istediğiniz yana çekebilirsiniz.. zayıf yönlerinin üstüne gitmeyin ama.. tuhaf derecede alınganlar.. o gizemli yapınızı hep biraz koruyun.. meraklansınlar :)
Dik kafalılar idare edelim.. o da bizim saçma duygu patlamalarımızı idare edebilecek nadir erkeklerden zira.. dik kafalılıkta olsun artık napalım.. He bir de anneleri var.. bukadar da anneye düşkün olunur mu diye düşünmeden edemiyorum. Umarım anne şansınıza iyi biri çıkar :)
Boğa erkeğinin en iyi yanı prens olmaları.. duygularımızla oynamaz.. güçlü ve sadıktırlar.. yani bizim gibi kıskanç birine de anca boğa olur.. her iki burçta sadık olduğundan bırakma, terk etme olmaz.. Merak etmeyin onlar da en çok bizi sevebilirler.. :)

X