Boğa erkeğini nasıl kendime baglarım kızlar

Emcekare

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
31 Ocak 2018
109
84
33
Kızlar boğa Burcu bir sevgilim var . Burç belirtiyorum çünkü karakter olarak onu yansıttığını düşünüyorum . Bende balık Burcuyum.
Bana ciddi bir sebeple yaklaşınca ben baya etkiledim tabi hediyeler vs .
Kendisi sürekli beni soruyor merak ediyor ama hep mesaj arama huyu neredeyse hiç yok. Benim sevgimden de emin artık çünkü o iyi oldukça bende ona iyi oldum
Çok yeni olduğu icin herşey benim güvenim oluşmadı ve her nedense içimde onu kendime bağlama istegi var. Ama bunu nasıl yapacağımı bilmiyorum gerçekten. Soguk davranıp o bana iyi davranıyorken herşeyi bozmak istemiyorum
Ama sürekli rutin seyler konuşmak (oturdum kalktım yattım yürüdüm :) beni acayip sıktı. Beni bunlarla mı tanıyacak ya da ben onu nasıl tanıycam kafamda deli sorular hep
Sürekli görüşemiyoruz malum yasaklardan fırsat kalmıyor.
Sizce çok mu yüz veriyorum. Yazarken konuları benim açtığımı ve onun kısa kestiğini gozlemledigim icin bunu söylüyorum
Baglayayım derken ben bağlanıyorum sanırım bundan da kurtulmak istiyorum
Değerli fikirlerinizi, deneyimlerinizi bekliyorum :KK66:
(Bu arada bir boğa erkeği olmasına rağmen neredeyse hiç kıskanç degil diyebilirim. Bunu bana en başta da söylemişti kıskanç olmadığına dair. Burcunu da gectim seven biri kıskanır benim algıma göre . Bu da beni düşündüren sebeplerden)

Boğa zamanla bağlanıp asla geri çözülmeyen bir burç benim gözlemlememe göre. Bağlanınca takıntılı gibi sürekli aramak ve sürekli buluşmak ister. Kıskançlığını da o aşamadan sonra görebilirsin ama kendi ölçüsünü bilen bir insansa kıskançlığını sindirmiş olabilir tabi, her şey burç değil kişilik de önemli.
Senin kendini biraz yoğun ve güçlü göstermen lazım, bu yüzden devamlı aramak sormak doğru değil diye düşünüyorum. Sohbet açma, hiçbişey yazma hatta. O da aramazsa ve sen aramayı çok istiyosan direkt bi aktivite yapmayı öner(biyerden kahve-tatlı-vb alıp birlikte yersiniz, ya da yürüyüş yaparsınız illa restorana gitmeye gerek yok ki)
Boğazına düşkündür bu yüzden yeme odaklı şeyler teklif et bence:)
Libidosu da güçlüdür, seninle ne kadar bir arada olsa o kadar iyi olur diyim sana. Seni hissetsin ki kafasına yerleş, hissetmeden nerden bilecek adam mesajlarla...

Boğa zamanla bağlanıp asla geri çözülmeyen bir burç benim gözlemlememe göre. Bağlanınca takıntılı gibi sürekli aramak ve sürekli buluşmak ister. Kıskançlığını da o aşamadan sonra görebilirsin ama kendi ölçüsünü bilen bir insansa kıskançlığını sindirmiş olabilir tabi, her şey burç değil kişilik de önemli.
Senin kendini biraz yoğun ve güçlü göstermen lazım, bu yüzden devamlı aramak sormak doğru değil diye düşünüyorum. Sohbet açma, hiçbişey yazma hatta. O da aramazsa ve sen aramayı çok istiyosan direkt bi aktivite yapmayı öner(biyerden kahve-tatlı-vb alıp birlikte yersiniz, ya da yürüyüş yaparsınız illa restorana gitmeye gerek yok ki)
Boğazına düşkündür bu yüzden yeme odaklı şeyler teklif et bence:)
Libidosu da güçlüdür, seninle ne kadar bir arada olsa o kadar iyi olur diyim sana. Seni hissetsin ki kafasına yerleş, hissetmeden nerden bilecek adam mesajlarla...
Evet şu yoğun ve güçlü göstermen lazım konusunda haklısın gerçekten . Konu açmayı bırakıcam tek taraflı Canımı sıkmaya başladı zaten
Sürekli birşeyler yapıyorum yemek konusunda sıkıntı yok. Oldukça memnun zaten bu durumdan malum bogalar midesine düşkün
Libidosu da hiç bitmiyor onun . Görüşüyoruz haftada bir kere istediğim zaman çağıramıyorum günlerimiz uymuyor çünkü. Sanırım benim zamana ihtiyacım var bir de konu açmamaya:)
Teşekkür ederim yorumun icin

Boğa burcu evcil ama dediğim dedik hep onun dediği olacak çileden çıkartır bazen inatçıdır sevdi mi tam sever ama kıskanç bu akşam kocama kızdığım için daha sayayım mı eksileri :KK70:

Boğa burcu evcil ama dediğim dedik hep onun dediği olacak çileden çıkartır bazen inatçıdır sevdi mi tam sever ama kıskanç bu akşam kocama kızdığım için daha sayayım mı eksileri :KK70:
Aslında boğa burcunu çok iyi tanıyorum
Eksilerini ve artılarını biliyorum :) sadece daha önce görüştüğüm kişi bana direk aşık olmustu öyle bir zorluk çıkmadı . O yüzden onun bağlanmasını istiyorum ama nasıl olacak bilmiyorum :)
İnat ettiklerinde susacaksın asla konuşmayacaksın tıpıs tıpış geliyorlar :) o an susup kenarı çekilmen yeterli ☺️

X