Boğaz ağrısına Emzirirken ilaç

Nur_um344

Üye
Kayıtlı Üye
22 Haziran 2021
32
5
37
Selam kızlar 👋
Boğazlarım çok fena şiş ve sürekli öksürüyorum. Üzerimden tır geçmiş gibi heryerim ağrıyor 😷 2 aylık bebeğim var, ona geçmemesi için ve dipçik gibi bi an önce ayağa kalkmam için ne yapmam gerekiyor, salgın var sanırım herkes hasta 🤧 Önerinizi bekliyorum

Kuzum küçük bir kase balın içine zencefil rendele bolca. Yarım limon sık. Biraz da karabiber dök içine. Acı oluyor ama çok etkili. Ben senelerdir öyle yaparım… bir de bolca c vitamini içeren meyvelerden tüket. Ihlamur+bal+tarcın+limon yap onu tüket. Ben de senin gibiydim çabuk atlattım bunlarla. Benimki de haftaya 2 aylık olacak

Kuzum küçük bir kase balın içine zencefil rendele bolca. Yarım limon sık. Biraz da karabiber dök içine. Acı oluyor ama çok etkili. Ben senelerdir öyle yaparım… bir de bolca c vitamini içeren meyvelerden tüket. Ihlamur+bal+tarcın+limon yap onu tüket. Ben de senin gibiydim çabuk atlattım bunlarla. Benimki de haftaya 2 aylık olacak
Sabah deneyeyim. Teşekkürler.
Bebeğim çok gazlı,Bunlar gaz yapmaz değil mi ?

Sabah deneyeyim. Teşekkürler.
Bebeğim çok gazlı,Bunlar gaz yapmaz değil mi ?
yok yok yapmaz kuzum. Ah gazdan ben de çok çekiyorum. Biogai damlaya başladık bebişe. Rahatlattı. Beslenmeden sonra dik tutuyorum birkaç dakika. Öyle gazı kendi çıkarıyor o da rahatlatıyor. Vurma vs değil dik rutmak yeterli oluyor gaz midedeyse. Bağırsaklara indi mi masajlar, damlalar, yelek giydirip sırtı karnı sıcak tutmalar bir de ılık suyla dolu kovaya oturtmak. O da biraz rahatlatıyor

X