Dudak Makyajı Bordo, şarap rengi ruj tavsiyesi

Dudak Bakımı (rujlar, kalemler)

JamesMoriarty

Did you miss me?
Kayıtlı Üye
8 Mart 2013
600
194
Kızlar istediğim gibi bir türlü bulamadım fiyatı yüksek olmayacak şekilde bordo şarap rengi gibi kışa gidecek tavsiyeler verir misiniz?

bordo ruja baylıyorum benim kullandığım favori renkleri kate moss 107 , golden rose siyah kutulu rujunun 55 ve 120 numarası , flormarda super shine 204 hepside harika renkler bir bakın derim

en sevdiğim bordo rujum.. bu sonbahar renklerinden..
chanel rouge coco noir

dsc+034.jpg

kızlar selam !bende şöle çoook koyu bordo bir ruj arıyorum hem mat olucak hem kalıcı ..ebru gündeşin geçenlerde o ses türkiyede dudağında gördüm çok beğendim tamda o renk, istediğim incimnaz naber tatlım? bu arada sende yardımcı ol bana 107yi bende kullanıyorum ama tam istediğim renk değil daha koyu olacak

kızlar selam !bende şöle çoook koyu bordo bir ruj arıyorum hem mat olucak hem kalıcı ..ebru gündeşin geçenlerde o ses türkiyede dudağında gördüm çok beğendim tamda o renk, istediğim incimnaz naber tatlım? bu arada sende yardımcı ol bana 107yi bende kullanıyorum ama tam istediğim renk değil daha koyu olacak

iyiyim canım sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor
107 harika ama pembe alttonlu , anladığım kadarıyla sen kahve alttonlu ruj arıyorsun arkadaşın söylediği chanel ruj süper ama fiyatı çok yüksekmiş ben ona benzer maybilinin 590 nını kullanıyorum fiyatıda 7 - 10 lira arası çok hoş bir renk bir bak istersen

iyiyim canım sen nasılsın hamilelik nasıl gidiyor
107 harika ama pembe alttonlu , anladığım kadarıyla sen kahve alttonlu ruj arıyorsun arkadaşın söylediği chanel ruj süper ama fiyatı çok yüksekmiş ben ona benzer maybilinin 590 nını kullanıyorum fiyatıda 7 - 10 lira arası çok hoş bir renk bir bak istersen

selam canım...iyiyim hamileliğe alıştım diyebilirim ama bacağım fena oldu ya sinir sıkışması gibi bebek baskı yapıyormuş sürekli ağrı karıncalanma 2 dk ayakta kalamıyorum..ruja gelince 107 aldım kullanıyorum ama tam tatmin olmadım ve hiç kalıcı değil, hemde kalıcı olsun istiyorum bordo alt tonlu istiyorum kiremit yada kahve kesinlikle değil canım aslında istediğim mac divada var ama çok pahalı yaa :KK53:

Bir tek ben degılmısım demekki..Bende o renk istıyorum o renk bulamıyorum ya:S

avonunda altın sarısı kaplı kırmızı doğal bi ruju var haif pırıltılı.

alıx avıen ın var numarası 436 mıydı bakayım da yarın yazarım ındırımde aldım cok guzel sıyah kapaklı tavsıye ederım..

X