Borsa sevenler😁 hisse biriktiyoruzzz

Ya ben hep geriye bakıp yanıyorum sattıklarımda. O yuzden acele etmiyorum artık. Teknik analizi de o yuzden öğrenmek istiyorum .
Temeli sağlam bir hisse ise düşmesi benim için biriktirme firsati beklemesi sorun degil😁

su00 su00 hayırlı olsun :) artık sattığına göre çıktı mı indi mi bakmaman gerek.
Fistiklicikileta Fistiklicikileta şirketlerin sitelerinde yatırımcı ilişkileri var orada bir çok şeyi yayımlıyorlar. ben dün bir tane bakabildim işte fırsat buldukça. zamanla hızlanırız inşallah incelerken.
Ben de dinledim bir tane 😊

Aynen sorma ben de çekiniyorum aslında. O yuzden özelden yazdim. 😁 hissenin temeli iyise ona göre bak bence .
Ayy elimdeki zarar eden şirketlerden kurtuldum çok şükür 😍😍😍ikisi de sabancilara ait lanet hisselerdi ekmek onlardan daha çok değerlendi. Ülkede her şeyin fiyatı arttı bir tek onların artmadi. Bir tek rheag kaldı lanet olasıca bir hisse o da. Gerisi full temettü şirketi

Ya ben hep geriye bakıp yanıyorum sattıklarımda. O yuzden acele etmiyorum artık. Teknik analizi de o yuzden öğrenmek istiyorum .
Temeli sağlam bir hisse ise düşmesi benim için biriktirme firsati beklemesi sorun degil😁
Tuncay turşucunun 1 ay önceki paylaştığı temettü hisselerinden beğenip seçtim ben 🥰

Ayy elimdeki zarar eden şirketlerden kurtuldum çok şükür 😍😍😍ikisi de sabancilara ait lanet hisselerdi ekmek onlardan daha çok değerlendi. Ülkede her şeyin fiyatı arttı bir tek onların artmadi. Bir tek rheag kaldı lanet olasıca bir hisse o da. Gerisi full temettü şirketi
Sabancilar çok yavaş gidiyormuş öğrendim. Ben uzak duruyorum. Ama kötü demiyorum tabi😁

Arkadaşlar selam
Birde benim bir önerim olacak, hisselerin kimde ne kdr durduğunu tahtacilar görüyor ama yasal ama degil bir şekilde görüp hareket zamanını kararlaştırıyor
Bir çok örnek gördüm o yüzden bir şekilde alıp zarara düştüğünüz veya TL olarak ucuz olan hisseleri zarara Satmayın 6 ay önce spek hisselerden biri 5ten 4un altina düştü şu an 12 civarına gelmiş o zamanlar zarara kaçan çok olmuştur tahtaci bilerek beklediğini söylemişti

Tuncay turşucunun 1 ay önceki paylaştığı temettü hisselerinden beğenip seçtim ben 🥰
Ben de onlari not aldim.
Baskalarinin tabsiyelerini de not aldim. Cok iyi firmalar var. Herkes bunu öğrenmeli diye açtım topigi. Kimse yazmiyor😅
Kaç hisse biriktiriyorsun. Ay o kadar çok beğendiğim var ki. Ama 5-7 arası biriktirin diyorlar. İyi hisselerde karı daha iyi yakalamak için.
5 temettü var. 4 normal hissem var.
Bir kaç tane de ufak miktarlar

Arkadaşlar selam
Birde benim bir önerim olacak, hisselerin kimde ne kdr durduğunu tahtacilar görüyor ama yasal ama degil bir şekilde görüp hareket zamanını kararlaştırıyor
Bir çok örnek gördüm o yüzden bir şekilde alıp zarara düştüğünüz veya TL olarak ucuz olan hisseleri zarara Satmayın 6 ay önce spek hisselerden biri 5ten 4un altina düştü şu an 12 civarına gelmiş o zamanlar zarara kaçan çok olmuştur tahtaci bilerek beklediğini söylemişti
Selam teşekkürler bilgi için 🌺 bir kere bulastik spege bir daha bulasmam😁
Bir tanıdık zararda ona da satma diyorum elbet çıkacaktır. Az miktar zaten.

Sandığımızdan daha değişik bir ortam ve sandığımızdan daha fazla bilgileri var o yüzden sabır en büyük silah
Aynen katılıyorum. Ben de okuyorum çok. Ne hisselerde neler yapıyorlar. İşte bu yüzden riskli varlık.
Aynı risk oranında da getiri ihtimali var. Ben bu yüzden harcamışım varsayarak ,iyi olduğunu düşündüğüm şirketlerde birikim yapiyorum . Umarım ekmeğini yediğim günleri de gorurum🤗

Temettü hissesi arıyorum ama pek içime sinen olmadı sizinkileri yazar mısınız inceleyeyim
Nesi içinize sinmedi. Temettu.com var siteyi incelemenizi tavsiye ederim .
Hisse söylemeye çekiniyorum açıkçası. Benimkiler zarar da sayilir😅 ama bu sene aldıklarım bunlar. Alırken toplu parayla aldim. Eklemelerim düşük olacak şimdi.

Sabancilar çok yavaş gidiyormuş öğrendim. Ben uzak duruyorum. Ama kötü demiyorum tabi😁
Elimde iki tane Sabancı vardı mahvetti beni yaa. O paraya kola alsam boş odamda saklasam 1 yıl Sonrq satar zengin olurdum ne temettü verirler ne fiyatları artar rezillik

Ben de onlari not aldim.
Baskalarinin tabsiyelerini de not aldim. Cok iyi firmalar var. Herkes bunu öğrenmeli diye açtım topigi. Kimse yazmiyor😅
Kaç hisse biriktiriyorsun. Ay o kadar çok beğendiğim var ki. Ama 5-7 arası biriktirin diyorlar. İyi hisselerde karı daha iyi yakalamak için.
5 temettü var. 4 normal hissem var.
Bir kaç tane de ufak miktarlar
Borsa deyince öcü görmüş gibi kaciyolar bazen haklı olduklarini düşünmüyor değilim 🤣4 temettü biriktiriyorum şu an 1 tane de kurtulmaya çalıştığım var 🤣

Fistiklicikileta Fistiklicikileta teşekkür ederim :) borsa düşerse halka arzlar da taban taban gidebiliyor. ben borsanın yükselişte olmasına güvendiğim için giriyorum bir kaç seferdir harçlık çıkıyor :)
Aynen iyi yapmissin😊 Ya bir uygulama buldum . Al sat yerlerini belirliyor. Yani bazen diyoruz ya nerden alsak,nerden satsak diye. İnternet sayfası da var , paylaşsam sıkıntı olmazsa paylaşırım.

X