Boş gebelik ihtimali

Kese oluşuyormus canim ama bende yolk kesesini görmediler ondan daha umutsuz konuşmuşlardi bi hafta sonra gittiğimde gördüler her şeyini ama ben farklı hastaneye gittim

Ben o 5 günlük kisima bakmamisim ama cok az artıp da hamileligi sağlıklı olanlar vardı burada

Niye böyle oluyor anlamıyorum, bi düşüğüm bi kimyasal gebeliğim var napcağımı bilmiyorum, tüke
Kendini üzme diyeceğim insanın elinde değil çok zor gerçekten umarım tutunur sana stres yapmamaya çalış stres yaptıkça her şey ters gidiyor 😌

Selam kizlar bn bu sabah adetim geldi, snra hemen kan aldirdim, beta 12 cikti, sabah test yaptim testim koyulasti gibiydi. Agrim var, saniirm tekrar kimyasal gecirecem, doktor pazartesi ara dedi… neden arka arkaya kimyasal oluyor sizce ilk defa basima geliyor boyle birsy

Selam kizlar bn bu sabah adetim geldi, snra hemen kan aldirdim, beta 12 cikti, sabah test yaptim testim koyulasti gibiydi. Agrim var, saniirm tekrar kimyasal gecirecem, doktor pazartesi ara dedi… neden arka arkaya kimyasal oluyor sizce ilk defa basima geliyor boyle birsy
Merhaba ben hiç bilmiyorum eğer kimyasal ise siz ve eşiniz bir doktora görünün detaylıca neden böyle oluyor diye. En kısa sürede sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah 😊

Merhaba ben hiç bilmiyorum eğer kimyasal ise siz ve eşiniz bir doktora görünün detaylıca neden böyle oluyor diye. En kısa sürede sağlıklı bir gebeliğin olur inşallah 😊
Amin insaAllah bakalim
Doktorum ne diyecek, uc dusukten snra arastirma yapiyorlar hayirlisi,

Gittim bebek yine yok haftaya kürtaj olcam
Benimde yok 7hafta 6 günlük olması gerekiyordu 5 hafta 3 günlük nasıl oluyor bilmiyorum ama ben bir sene önce boş gebelik yaşadım aynı şeyleri tekrardan yasiyacağım galiba bundada boş bir hafta sonra gel desi ama bakalım dedi oluşurmu acaba

Benimde yok 7hafta 6 günlük olması gerekiyordu 5 hafta 3 günlük nasıl oluyor bilmiyorum ama ben bir sene önce boş gebelik yaşadım aynı şeyleri tekrardan yasiyacağım galiba bundada boş bir hafta sonra gel desi ama bakalım dedi oluşurmu acaba
Canım benim bebiş de göründü kalp atışı da, sen içini ferah tut inşallah senin de görünür 🥰

X