Boş gebelik ile kürtajdan sonra kaçıncı ayda hamile kaldınız ?

huzur15

Üye
Kayıtlı Üye
8 Aralık 2019
13
5
27
arkadaşlar merhaba 7 haftalık gebeliğim boş gebelik tanısı ile kürtajla sonlandırıldı. kürtajdan 5-6 hafta sonra regl oldum sonrasında tekrar denemeye başladık. Kürtajdan sonra kaçıncı ayda gebe kaldınız .. varmı bu durumu ve benzerini yaşayan..

benim ilk gebeliğim tüp bebekti ama boş gebelikti 9. haftada kürtaj oldum. 10 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım ama oda 9. hafta kalbi durdu. 9 - 10 ay geçti şimdilik bişey yok

benim ilk gebeliğim tüp bebekti ama boş gebelikti 9. haftada kürtaj oldum. 10 ay sonra kendiliğinden hamile kaldım ama oda 9. hafta kalbi durdu. 9 - 10 ay geçti şimdilik bişey yok
Çok geçmiş olsun canım.. Rabbim kolaylıklar versin hayırlısıyla mucizeni kucağına almayı nasip etsin inşallah

Aşılma ile gebe kaldım ilk gebeliğin 3 buçuk yıldır cocuk istiyorduk. Ekimin 22 de asılama oldum. Sadece doluk asit kullaniyordum6. Haftada keseyi gördük haftaya tekrar gel dedi o hafta gidemedik sonraki hafta bittiğinde yani dün kese var bebek yok dedi progesteron düşmüş kesin boş gebelik denildi pazartesi gidince tekrar görünmezse kürtajla alacaklar keseyi doktor kurtajdan sonra 1 ay korun sonra tekrar hamile kalma şansın artar dedi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…