Boş gebelik kan pıhtılaşma kilo pcos

yummyyumos

Yeni Üye
Anneler Kulübü
Kayıtlı Üye
20 Temmuz 2023
27
5
32
Merhaba arkadaşlar
Benim 6 ay önce boş gebelik geçirdim Bu düşük sonucu kan pıhtılaşmam olduğunu öğrendim başlangıç ve şu anki kilomu bilmeksizin eski kıyafetlerime dayanarak dört beden inceldim. Nihayet altı ay sonu Salı günü randevum var. Doktor kilo vermemi söyledi pcos vardı. Eskiden reglim 40-45 günde bir oluyor şuan 30-33 gün arasinda regli oluyorum. Açıkçası korktum randevu almak için altı ay sonrasında bana korunmaya devam et demesinden korktuğum için asistanla iletişime geçtim belli bir rakam olarak kiloya gel dedi mi doktor dedi hayır sadece kilo ver dedi dedim çağırdı ve yumurtalıkların bakarak doktor korunmayı bırakmamı söyleyecek reglim düzeldi 30-33 gün arasında normal mi düzenli mi ? fikirleriniz çok kıymetli benim için lütfen cevap verin 🥹

Alıntı

Hiç dert etme kilo vermen iyi pcos için inşallah sağlıklı bir şekilde gebe kalırsın
Kan pıhtılaşması için herhangi bir ilaç verdi mi aspirin gibi birde gebe kalınca kan sulandırıcı igne

Şu an korunuyorum O yüzden altı ay içinde gel dedi motifin ve magnezyum verdi stres hormonumda yüksekti. Kilo ver dedi ama yetersiz olup ertelerse diye korktum

Yok korkma benim 3 düşüğüm oldu gebeliklerim ilerlemdi bendede pıhtılaşma vardı ama her hangi bir kan kulandirici kullanmadim vermedi doktorlar çünkü
En son gittigimde bendede pcos vardi 85 kiloydum doktor 60 kilolara gel dedi ben 75 kiloda gebe kaldım doktor hersey yolunda dedi şimdi 8 haftalık gebeyim
Şuan gitsen sorun olmayacak

Merhaba arkadaşlar
Benim 6 ay önce boş gebelik geçirdim Bu düşük sonucu kan pıhtılaşmam olduğunu öğrendim başlangıç ve şu anki kilomu bilmeksizin eski kıyafetlerime dayanarak dört beden inceldim. Nihayet altı ay sonu Salı günü randevum var. Doktor kilo vermemi söyledi pcos vardı. Eskiden reglim 40-45 günde bir oluyor şuan 30-33 gün arasinda regli oluyorum. Açıkçası korktum randevu almak için altı ay sonrasında bana korunmaya devam et demesinden korktuğum için asistanla iletişime geçtim belli bir rakam olarak kiloya gel dedi mi doktor dedi hayır sadece kilo ver dedi dedim çağırdı ve yumurtalıkların bakarak doktor korunmayı bırakmamı söyleyecek reglim düzeldi 30-33 gün arasında normal mi düzenli mi ? fikirleriniz çok kıymetli benim için lütfen cevap verin 🥹

Alıntı
Doktor kilona yetersiz falan demez
Elinden gelen herşeyi yapmışsın zaten🙏🏼
Artık bi tedavi falan başlar
Pıhtılaşma için de kan sulandırıcı verir
Bende de Pcos var 90 kilo ile hamile kaldım femara kullandırdı ve çatlama sonrası coraspin başlattı
Hamile kaldım

Canım benim inşallah dediğin gibi olur dört beden sonrası daha da incelmek zaman alır ki altı aydır bekliyorum maalesef bebeğini kaybedince o boşluk hemen dolsun istiyorsun belki bir yıl sonra olacak bebeğim beklerim sabırla ve heyecanla ama korunma durumu motivasyonumu çok düşürdü ben de şimdi senin hamile kaldığın kilolardayim 60 kilo olduğum donemlerde de reglim 30-35 günde bir oluyordu asistan da bana kilo verdikce 28 günde bir olacak dedi ama ben bunu doktora söyleyeyim vücut yapısıyla alakalı pıhtılaşma için sanırım hamilelik öncesi corasprin hap hamile kalınca da iğne veriliyor Salı günü randevum var lütfen dua et 🙏

Doktor kilona yetersiz falan demez
Elinden gelen herşeyi yapmışsın zaten🙏🏼
Artık bi tedavi falan başlar
Pıhtılaşma için de kan sulandırıcı verir
Bende de Pcos var 90 kilo ile hamile kaldım femara kullandırdı ve çatlama sonrası coraspin başlattı
Hamile kaldım
Bilmiyorum canım doktor çok titiz yüze yakın bir kiloydu sanırım eski kiıyafetlerim hiç gelmiyordu deprem sonrası psikolojik olarak çok kilo aldım stres hormonu ve pcos meyilli zaten almaya şimdi eski kıyafetlerim oluyor sanırım 46 bedenden 42 ye dustum yumurtalıklara bakacak Salı ona göre izin verecek korkuyorum ya 30-33 günde bir regli döngüsü yetersiz derse diye 🥹

Yok korkma benim 3 düşüğüm oldu gebeliklerim ilerlemdi bendede pıhtılaşma vardı ama her hangi bir kan kulandirici kullanmadim vermedi doktorlar çünkü
En son gittigimde bendede pcos vardi 85 kiloydum doktor 60 kilolara gel dedi ben 75 kiloda gebe kaldım doktor hersey yolunda dedi şimdi 8 haftalık gebeyim
Şuan gitsen sorun olmayacak
Rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin inşallah 🥰🧿🧿🧿 dualarım seninle 🙏

Bilmiyorum canım doktor çok titiz yüze yakın bir kiloydu sanırım eski kiıyafetlerim hiç gelmiyordu deprem sonrası psikolojik olarak çok kilo aldım stres hormonu ve pcos meyilli zaten almaya şimdi eski kıyafetlerim oluyor sanırım 46 bedenden 42 ye dustum yumurtalıklara bakacak Salı ona göre izin verecek korkuyorum ya 30-33 günde bir regli döngüsü yetersiz derse diye 🥹
Demez ya döngünün yeterli olup olmamakla alakası yok. Düzenli Adet olman düzenli yumurtladığını gösterir
Doktor yumurtaya bakar döngüye değil. 45 günde regl olan da hamile kalıyor.

Demez ya döngünün yeterli olup olmamakla alakası yok. Düzenli Adet olman düzenli yumurtladığını gösterir
Doktor yumurtaya bakar döngüye değil. 45 günde regl olan da hamile kalıyor.
Evet ben 45 döngüde hamile kalmıştım sizce 30-35 döngü düzenli yumurtlama mıdır?

Evet ben 45 döngüde hamile kalmıştım sizce 30-35 döngü düzenli yumurtlama mıdır?
Evet bence düzenli
Ama her ay da yumurtlama olmaz
Yılda bir iki kez şaşabilir demişti doktorum
Siz bence şu takıntuyı bırakın
Doktor sizin kafanızı çorba etmiş♥️

X