Boş gebelik kürtaj

Girl218

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
21 Aralık 2023
56
15
23
Selamun aleyküm dostlarım!! 4 gün önce boş gebelik teşhisi ile kürtaj oldum antibiyotik ve ağrı kesici verdiler ama kanamam geliyor ama fazla yoğun değil arada kasıklarım ağrıyor ve özellikle 2 gündür çok üşüme oluyor pazartesi kontrolüm var sizce normal mi bu durum?

Selamun aleyküm dostlarım!! 4 gün önce boş gebelik teşhisi ile kürtaj oldum antibiyotik ve ağrı kesici verdiler ama kanamam geliyor ama fazla yoğun değil arada kasıklarım ağrıyor ve özellikle 2 gündür çok üşüme oluyor pazartesi kontrolüm var sizce normal mi bu durum?
Normal. Bugun kontrolunz varmis dr da normal oldugunu solemistr eminim 😊 gecms olsun

Normal bence çünkü aynı şeyleri yaşadım doktora gittim temiz dedi bir şey kalmamış iyi durumda dedi kanamam da 2 hafta sürdü sizin boş gebelik nasıl oldu haftasında gerileme varmıydı ben yine hamile kaldım ve 8 haftaya girmem gerekirken 5 hafta 3 günlük gözüküyor aynı şeyleri yaşamak istemiyorum boş gebeliğin bende kanamada olmuştu boş gebelikte sonra kanama kesildi bir hafta sonra tekrar kanama oldu ve düşük ardından da kürtaj oldum biraz karışık oldu ama şuan gerçekten moralim bozuk ne yapcağımı bilmiyorum kimseye de anlatmadım dedimki bebek görünsün ama yine görünmedi doktorda hiç bir şey söylemedi haftaya gel ben bilmem şimdi dedi bakacağız haftaya dedi

Normal bence çünkü aynı şeyleri yaşadım doktora gittim temiz dedi bir şey kalmamış iyi durumda dedi kanamam da 2 hafta sürdü sizin boş gebelik nasıl oldu haftasında gerileme varmıydı ben yine hamile kaldım ve 8 haftaya girmem gerekirken 5 hafta 3 günlük gözüküyor aynı şeyleri yaşamak istemiyorum boş gebeliğin bende kanamada olmuştu boş gebelikte sonra kanama kesildi bir hafta sonra tekrar kanama oldu ve düşük ardından da kürtaj oldum biraz karışık oldu ama şuan gerçekten moralim bozuk ne yapcağımı bilmiyorum kimseye de anlatmadım dedimki bebek görünsün ama yine görünmedi doktorda hiç bir şey söylemedi haftaya gel ben bilmem şimdi dedi bakacağız haftaya dedi
Son durumunuz nedir

Son durumunuz nedir
Son durumum 1 ay oldu işte kürtaj dedi doktor bir ay önce kürtaj oldum maalesef yine boş gebelik ilk boş gebeligimde ilk bakan doktor büyük ihtimalle gelişmediği için bebek düsmüstur dedi ikincisinde hic bir şekilde gözükmedi pazartesi de sonuçu.var bir ay sonra gel dedi aslında mide bulantım vardı uyku vardı varjina akıntisi acayip di yani hamilelik belirtim aşırı vardı ilk boş gebeligimde inanın hiç bir şey yoktu sadece varjina acayip kuruydu ilde hatta bu nasıl bi hamilelik diyordum öyle ikiside olmadı şimdi tedavi veriyormuş devlet hastanesi sonuçlarıma bakacaklar doktor hanım anlattı kürtajtan sonra konuştu benle genellikle dedi kan pıtılaşmasindan oluyor dedi sen bir ay sonra gel bakalim dedi en çok merak ettiğim sonuçlar ne zaman çikar

Benim ilk boş gebeliğimde doktor 3 ay koruma verdi siz ilk kürtajdan kaç ay sonra hamile kaldınız
Benim biraz geç oluyor hamileliğin ilk boş gebeliggimi bir buçuk sene denedik boş gebelik oldu sonrasında korunduk iki ay korunduk doktor dediki bi sıkıntın yok dedi korunmayı bırakabilirsin diye sonrasindada bir sene iki ve ya üç ay geçiyordu tekrar hamile kaldım oda boş gebelik öyle işte şimdide 6 ay koruma verdi ilk gebeligimde 3 ay demişti

X