Boş gebelik süreçleri ve Sonrası

cansuatal

Üye
Kayıtlı Üye
24 Ekim 2020
72
6
26
Mrb arkadaşlar 19nisanda gebeliğim sonlandi boş gebelik tesisi konularak ama düşükten sonra 2ci adet oluşum adet gunlerimde oynama oluyo ya 9gun ya 4gun bunlar normalmi sizce bide adet olunca parça şeklinde kanamam oluyo benim gibi bu süreci yasan oldumu olan varsada bana yardımcı olurmusunuz 😔😔😔😔😔😔

Normal tabi ki.Adet günlerinin değişmesi de parça şeklinde kurumuş kan pıhtılaşmaların gelmesi de çok normal. Hepsi düzelicek merak etmeyin ama sizde panik yapmayın lütfen

Normal tabi ki.Adet günlerinin değişmesi de parça şeklinde kurumuş kan pıhtılaşmaların gelmesi de çok normal. Hepsi düzelicek merak etmeyin ama sizde p

Normal tabi ki.Adet günlerinin değişmesi de parça şeklinde kurumuş kan pıhtılaşmaların gelmesi de çok normal. Hepsi düzelicek merak etmeyin ama sizde panik yapmayın lütfen
Hangi doktora gitsem farklı farklı birşeyler diyolar gebegimi sonlandıran doktorum 1sene gebeliği yasakladı ama diğer doktorlarda tersini söylüyor benim gibi boş gebelik süreci olan varsa bana ulasirlarmi

Merhaba teşhis ilk hangi haftada konuldu? 6 hafta 3 günlük kese var bebek yok denildi kesin olması için bir hafta sonra kontrol var..

X