Bos gebelik tecrubeleri olan varmi

Elda 121221

Üye
Kayıtlı Üye
5 Mayıs 2021
16
7
33
Merhaba herkese ben bugun doktora benebgimin kalp atisini duymak icin gittim ama bebek gozukmuyor bos gebelik olabilir dedi doktor 6 haftalik hamileyim besin kanalari gorunuyor dedi.haftaya tekrar bakacak ona gore kaar verecekmis benim durumda olan varmi cok saskinim 2 yildir bebek bekliyorduk

Hayırlı olsun canım ben de 5+5 gebeyim ve bugün bütün belirtilerim yok oldu mide bulantım göğüs hassasiyeti,boş gebelik mi acaba 🙁 insan köyü şeyler yaşayınca korkuyor gerçekten
Cok tsk ederim.Kesinlikle oyle hemde cok korkuyor sizi cok iyi anliyorum.belirtiler gittigini siz dunuyorsunuz doktorda bana bos gebelik oldugunu soyleyince bende oyle hissettim sanki hic belirtim yok ama oyle degil ins sizde en kisa zamanda kalp atisini duyursiniz.

Bende tup.bebekle hamile kaldım bayram günü kanamam başladı yakacık kadin doğuma gittim 6+3 haftalik dediler boş gebelik olduğunu söylediler ondan kartal devlet hastanesine sevk ettiler onlarda teyit etti 1 hafta sonra gel kürtaj yapalım dediler bayramı bana ve aileme zehir ettiler bir hafta boyunca ağladım ilaçlarımı kestim kanamamda vardı çok ağır işler yaptım kendiliğinden düşsünde kürtaj olmayayım diye pazartesi günü özele gittim alttan muayene etti hem bebeği hem kalp atışını duydum ağladım doktora dedim bana boş gebelik dediler bir haftadır ilaçlarımı kestim çok ağır işler yaptım düşsün diye doktor meslektaşlarım aceleci davranmış dedi yolk kesede yoktu 6+3 de o yüzden bu saatten sonra oluşmaz dediler onlara kalsa kürtaj olacaktım acele etme 9 haftaya kadar bekle 8 sene önce yine tup bebek denemiştim 5.denememde boş gebelik dediler 8.haftada kürtaj oldum şimdiki aklım olsa başka doktorlara giderdim en az 2 hafta daha beklerdim belki o zamanda boş değildi tek doktora gittim ve 8.haftada kürtaj olmuştum hiç araştırmadan çok pişmanım bir kaç doktorun görüşünü almadan sakın kürtaj olma inşallah boş değildir seninkini
Merhaba hikayeniz çok ilgimi çekti aynı olan benimde başıma geldi 8 ay önce yaklaşık 7 haftalıkken gittiğinde yolkta vardı bebekte vardı ama fka negatif dendi yani kalp atışı 2 3 gün içnde kürtaj ol dedi özel hastaneye gitmiştim. Sonra Kartal Lütfi Kırdara gittim orda sadece yolk göründü bebek hiç görünmedi ama kese haftayla uyumlu dddi doktor bana 10 daha bekle dedi ben beklemedim benim leke şeklinde kanamam da vardı kürtaj oldum. Şimdi tekrardan gebeyim inşallah rabbim bu kez nasip eder bana yavrumu. Bende Kartal tarafında oturuyorum yakacık Hastanesini pek beğenmemişsiniz galiba ordan randevu almışytım bende Lütfi kırdardan alacaktım ama orda şuan yok belki bulabilirsem alırım.

X