Bosandim cok uzgunum

Bu cevabi konuyu açan arkadaşa yapmıştım. Yanlış alıntılama olmus. Her neyse Umarim konuyu açan arkadaş bosuna üzüldüğünü ve bunun bir çaresi olmadığını anlar... Geleceğe bakmasını tavsiye ediyorum..
Evet hocam şimdi oldu bak. Yoksa insanlar eğitiminiz olmadığı halde bu kadar keskin konuştuğunuzu sanıp sizi yalancılıkla itham edecekti ve ben çok uzulucektim. Şu an çok sevindim.ama hepsi bir yanlış alıntılama imiş sadece ohhh

Evlendigimizden beri esim en ufak bir tartışmada bosanalim diyordu.En son 2 ay önce bana gelip evlilik istemediğini beni istemediğini ayrılacağını soyledi.daha önce bosanalim dediğinde ben alttan alıp saçmalama diyordum agliyordum Bi şekilde tekrar hiç birsey olmamış gibi devam ediyorduk.ama en son söylediğinde çok sinirlendim kırıldım bir kaç kez konuşmaya çalıştım konuşmadı ben de bu defa bıraktım
Sakın üzülmeyin! Benim yaşadığım durumun aynısını yasamissiniz. Ben de dava açtım. Bu şekilde tehdite en güzel verilecek cevap bu. Ben de alttan hep alıyordum ama o bu laftan vazgeçmiyordu. Ömür boyu bu şekilde yaşayamayız. Evlilik zor günlerde birlikte olmayı gerektirir. Zora gelince ilk kelime boşanma oluyorsa bu kişiden bizlere fayda olmaz. Önünüze bakın. Allah yardımcımız olsun.

X