boşandım

elifelif12

Aktif Üye
Kayıtlı Üye
30 Kasım 2011
135
0
isteyerek boşandım boşanmanın öncesinde biraz sıkıntılar yaşadım kürtaj falan
ama ben neden böyle mutsuzum iyi olacaktım özgür olacaktım istediğimi yapacaktım dertler bitecekti
evet belki dertler bitti ama sanki hayat anlamını yitirdi içimden hiçbirşey yapmak gelmio benim
neden neden

boş hayaller kurmuşun en başından.o yüzden hayal kırıklığı yaşıyorsun.ben boşanmaların kadına özgürleştirmeninin tam aksine kısıtladığına inanıyorum.evliyken istediğin zaman istediğini yap istersen fizana git kocan başındayken kimse ağzını açamaz.ama dul bir kadınsan iki gün üst üste geç girsen evine milletin gözüne batar.

evliliğin sana hayal kırıklığı yaşattı. haksızlığa uğradın. kürtaj oldun. her şeyi bırak mednei urumun değişti. insan yeni evlendiinde bile eşini çok sevse de bir duraksıyor. normal olduğunu düşünüyorum. daha çok yeni. dik durmalısın. öncelikle sen kendini "dul kadın" olarak görmemelisin. sonra başkası senin bu duruşunu görecektir ve ona göre davranacaktır.

evlilğin bitti. biraz üzülmelisin. yassa yasını tutmalısın. bu sağlıklı bir süreç. bugün boşanıp yarın aşık olanlar da tuhaflık sende değil. Allah yardımcın olsun.

Bence boşluğa düştün biranda. Zaman geçtikçe kendini daha iyi hissedeceksindir.

X