Boşanıp 2.evliliğini yapan ya da mutlu olan kadınlar

Bu işin matematiği yok.
Çevremde inceldigim şöyle bir durum var
Bir kadın çekici ve güzelliği varsa isterse 3 çocuklu ayrilsin yine evlenir
Mutluluk göreceli kavram.
Bir kadının fiziksel cazibesi evlilikte bence çok etken seçenek bakımından.
Ben çevremde gördüğüm bu.
Kadın fiziksel olarak pek çekmiyorsa hiç evlenmemiş de olsa fark etmiyor
Önüne yağmıyor yani.
Katılıyorum. Ben çok biliyorum,bazı güzel kadınlar için, evlenmiş boşanmış ama o kadar güzel ki, geçmiş umrumda değil diyen erkekleri.

Iyiki boşanmışım diyorum ben sonuna kadar. Eger bosanmasaydim yasadigim hayat berbat olacaktı. İnsan korkuyor neler yaşayacağını bilemediği için. Bilinmeyen insanı her zaman korkutur . Bu yüzden boşanamayan cok kadın var. Tekrar bu kadar mutlu olabileceğimi asla düşünmezdim. Adeta dünyaya yeniden gelmek gibi. Size leş bir hayat yaşayacaksın diyen eşiniz yasayacak leş hayatı. Siz arınıp tertemiz devam edeceksiniz hayata. Ben boşandım üstelik bir çocuğum olmasına rağmen. İlk zamanlar insan bocaliyor elbette ama atlattiktan sonra hafifleyeceksiniz. Kendinizi ruhunuzu dinlenmeye bırakın bir süre. Ben tekrar evlendim. İlkin de hiç olmadığım kadar mutluyum. Allah isteyen herkese nasip etsin. Muhim olan boşandıktan sonra acele etmemek yaşananları aşmayı beklemek yeni bir ilişkiye başlamadan evel. Tekrar kendime deger vermeyi sevmeyi kendimin kıymetini bilmeyi öğrendim. O evliliğe devam edip mutsuz büyüyecek çocuklara sahip olmayin. Yeni bir yola çıkın ve gercekten suan yaşadıklarınızı gün gelecek hatirlamayacaksiniz bile
Bosanma kararinda net oldugumu surekli kendime tekrar ediyorum Yaa ne kadar guzel.Mutlulugu bulmussunuz.Bende resmen inzivadayim su anda.Karantinadanda kaynakli desuginiz gibi belirsizlik daha kotusu olur mu diye dusuunmeden edemiyorum.Ama onla olsamda mutlu olamiycagima ds karar verdim.

Kes
Katılıyorum. Ben çok biliyorum,bazı güzel kadınlar için, evlenmiş boşanmış ama o kadar güzel ki, geçmiş umrumda değil diyen erkekleri.
Kesinlikle öyle.
Kim ne derse desin erkekler güzel kadından aşırı etkileniyor ve bu onlar için büyük avantaj
Mesela istediğin kadar zeki ol sohbet on numara olsun erkekler dış görünüşten aşırı etkileniyorlar
Hepimiz dış görünüşü onemsriz ama biz kadinalr sohbet zekaya daha çok bakariz
Ortamda hele biz erkeğin duruşundan tavrından zekasindan çok etkileniyoruz.
Erkekler için güzel ol gerisi teferruat.

Kes
Kesinlikle öyle.
Kim ne derse desin erkekler güzel kadından aşırı etkileniyor ve bu onlar için büyük avantaj
Mesela istediğin kadar zeki ol sohbet on numara olsun erkekler dış görünüşten aşırı etkileniyorlar
Hepimiz dış görünüşü onemsriz ama biz kadinalr sohbet zekaya daha çok bakariz
Ortamda hele biz erkeğin duruşundan tavrından zekasindan çok etkileniyoruz.
Erkekler için güzel ol gerisi teferruat.
O zaman çirkin boşanmışların hiç şansı yok

O zaman çirkin boşanmışların hiç şansı yok
Boşanmış olarak bakmıyorum
Çirkin demek de hoş gelmiyor
Ama güzel değilsek bekarkende çok birşey değişmiyor bence.
Erkekler biz kadar ayrıntılı değil.
İstisnai adamlar hariç.
Çünkü ben en yakın iki arkadaşımın olayına şahit oldum.
Biri bekar biri boşanmıştı.
Boşanmış olanın talibi daha çoktu.
Ve her gelen kıza görselliğinden vuruyordu.

İstisnai adamlar hariç.
Ben size hiç katılmıyorum.
Ve tanıdığım tüm erkekler size göre istisna olanlar.
Çevremiz farklı demek ki.

Belki de herkesin çevresi farklidir.
Bizim cevrede de iste bosanma durumuna rahat bakilmiyo.Yani aman bosanirsa bosansin diyen hic bi kisiye rastlamadim.Bilmiyorumkj ya sanirim bu dusunceye sahip erkekler daha buyuk sehirlerde ya da yazlik yerlerde yasiyo olabilir.Ayrica oyle cok da guzelde degilim ben sanirim dedigi gibi cok sans yok 😂

Bizim cevrede de iste bosanma durumuna rahat bakilmiyo.Yani aman bosanirsa bosansin diyen hic bi kisiye rastlamadim.Bilmiyorumkj ya sanirim bu dusunceye sahip erkekler daha buyuk sehirlerde ya da yazlik yerlerde yasiyo olabilir.Ayrica oyle cok da guzelde degilim ben sanirim dedigi gibi cok sans yok 😂
Sizin insaniyetiniz yeter😉

İstisnai adamlar hariç.
Buna katılıyorum. Çok yakın iki arkadaşım ikinci evliliğini yaptı. İkisi de çok güzel kadınlar. İkisinin de eşi oldukça iyi. Hatta birinin eşi evlenmeden önce eşine yardımcı tutmuştu.

Iyiki boşanmışım diyorum ben sonuna kadar. Eger bosanmasaydim yasadigim hayat berbat olacaktı. İnsan korkuyor neler yaşayacağını bilemediği için. Bilinmeyen insanı her zaman korkutur . Bu yüzden boşanamayan cok kadın var. Tekrar bu kadar mutlu olabileceğimi asla düşünmezdim. Adeta dünyaya yeniden gelmek gibi. Size leş bir hayat yaşayacaksın diyen eşiniz yasayacak leş hayatı. Siz arınıp tertemiz devam edeceksiniz hayata. Ben boşandım üstelik bir çocuğum olmasına rağmen. İlk zamanlar insan bocaliyor elbette ama atlattiktan sonra hafifleyeceksiniz. Kendinizi ruhunuzu dinlenmeye bırakın bir süre. Ben tekrar evlendim. İlkin de hiç olmadığım kadar mutluyum. Allah isteyen herkese nasip etsin. Muhim olan boşandıktan sonra acele etmemek yaşananları aşmayı beklemek yeni bir ilişkiye başlamadan evel. Tekrar kendime deger vermeyi sevmeyi kendimin kıymetini bilmeyi öğrendim. O evliliğe devam edip mutsuz büyüyecek çocuklara sahip olmayin. Yeni bir yola çıkın ve gercekten suan yaşadıklarınızı gün gelecek hatirlamayacaksiniz bile
Sizin adınıza çok sevindim...çocuk olunca ikinciye evlenmek biraz daha sıkıntılı gibi sanki, çocuk açısından, bu konu da çocuğunuz neler yaşadı ? Tekrar çocuğunuz oldu mü olduysa ilk eşinizden olan çocuk ne hissetti ? Açıkçası bunları merak ediyorum eğer anlatmak isterseniz dinler ve çok sevinirim 🙏

Bu işin matematiği yok.
Çevremde inceldigim şöyle bir durum var
Bir kadın çekici ve güzelliği varsa isterse 3 çocuklu ayrilsin yine evlenir
Mutluluk göreceli kavram.
Bir kadının fiziksel cazibesi evlilikte bence çok etken seçenek bakımından.
Ben çevremde gördüğüm bu.
Kadın fiziksel olarak pek çekmiyorsa hiç evlenmemiş de olsa fark etmiyor
Önüne yağmıyor yani.
Doğru olabilir bu evet ama benim de hep gördüğüm çirkin demeyeyim ama öyle pek te albenisi olmayan kadınlar harika erkeklerle evlendi adamlar gözlerinin içine bakıyor yani yanlış anlamayın ama şaşırirdim ne buluyorki bu kadar aşırı dgeer veriyor diye...bence güzellikten ziyade işve ve cilve sanırım yani cirkinde olsan eğer seksepalite yüksekse erkekler etkileniyor diye dusunuyorum

Doğru olabilir bu evet ama benim de hep gördüğüm çirkin demeyeyim ama öyle pek te albenisi olmayan kadınlar harika erkeklerle evlendi adamlar gözlerinin içine bakıyor yani yanlış anlamayın ama şaşırirdim ne buluyorki bu kadar aşırı dgeer veriyor diye...bence güzellikten ziyade işve ve cilve sanırım yani cirkinde olsan eğer seksepalite yüksekse erkekler etkileniyor diye dusunuyorum
Olabilir.

Sizin adınıza çok sevindim...çocuk olunca ikinciye evlenmek biraz daha sıkıntılı gibi sanki, çocuk açısından, bu konu da çocuğunuz neler yaşadı ? Tekrar çocuğunuz oldu mü olduysa ilk eşinizden olan çocuk ne hissetti ? Açıkçası bunları merak ediyorum eğer anlatmak isterseniz dinler ve çok sevinirim 🙏
Ben hiç bir sorun yaşamadım cocuk konusunda. 5 yaşındaydı belki onunda faydası oldu. Ergenlik çağında olsa sorun yasanabilirdi. Hayatimdaki insan vicdan sahibi biri olduğu için cocugumu da beni sevdigi gibi sevdi. Kendi çocuğu gibi gördü. Çocugumda Allaha şükür etkilenmedi durumdan. aksine mutlu bile oldu. Babasiyla hep duzenli görüşüyordu ben evlendikten sonra da aynı şekilde devam etti babasıyla ilişkisi. Eşimde bu konuda hep anlayışlı davrandı. Cocugumda şimdiki eşimi cok seviyor esimde çocuğumu. Allah a şükür ediyorum bu yüzden. Bu zamanda malesef zor bunu yakalamak. Isteyen herkese nasip etsin rabbim. Karşınızdaki insanın gerçekten insan evladı olması lazım Allah korkusu vicdan olacak yoksa bu zaman da cok zor büyük cesaret elbette çocukla evlilik yapmak birseyler tekrar yolunda gitmezse cocuk etkilenecek düzeni bozulacak vs. Karşıdaki insana bunu iyi ifade edebilmek lazım. Ben bastan söyledim. Ben cocugu olan biriyim her zaman önceliğim o olacak. Asla benim icin ondan önce gelemeyecegini. Cocugumu üzen en ufak şeyde bütün köprüleri yikabilecegimi hepsini net belli ettim. Karşıdaki insanin evlilik yaparken bir çocuğun da hayatını etkileyeceğinin farkında olması iyi düşünmesi kendini tartması lazım. Onada bunu anlatmak farkettirmek lazım. Şükür biz hic bir sorun yaşamadık. Cocuk yapmak istedik hamile kaldım. Benim cocugumda cok sevinmişti kardeşi olacak diye fakat nasip olmadı kaybettik. Ama kardeş istiyor Allah nasip ederse onuda deneyimleriz insallah. Ama esim cocuk olursa daha da dikkatli davranması gerekeceginin farkında. Oda benim evladım diyor benim icin asla farki olmaz diyor. Yaşadıklarım bu şekilde 🙂 Allah herkesi iyi insanlarla karşılaştırsın yoksa cok zor bu zaman da evlilik

Bosanma kararinda net oldugumu surekli kendime tekrar ediyorum Yaa ne kadar guzel.Mutlulugu bulmussunuz.Bende resmen inzivadayim su anda.Karantinadanda kaynakli desuginiz gibi belirsizlik daha kotusu olur mu diye dusuunmeden edemiyorum.Ama onla olsamda mutlu olamiycagima ds karar verdim.
Bu süreçte kendinizi kapatmayın tabiki sadece zaman geçmeden evlilik kararı almak saglikli değil. Zihniniz gönlünüz tamamen iyileştiğinde cok saglikli güzel ilişki yaşayacaksınız eminim. Bu pandemi dönemi de insanı bunaltıyor tabi sosyalleşme yok. Ama geçecek inşallah size iyi gelecek seyler yapmaya çalışın. Insallah gun gelecek cok mutlu olacak bu zamanları unutacaksınız şüpheniz olmasın. Allah bundan sonra gönlünüze göre iyi insanlar la karşılaştırsın inşallah

Bir madde daha ilave etmek istiyorum,konuşma diksiyon..Bunlar da kadını çekici yapan şeyler arasında,belki güzelliğin de ötesinde..

X