Boşaniyorum esim tarafindan video ile tehdit ediliyorum😞

Evliyken kendisiyle acık bi video cekmistik😞 silmisti ama uygulamayla yillar sonra geri getirmis simdi bosaniyoruz dava sonuclaninca videoyu köydeki insanlara gondericem ailen insan icine cikamiycak diyor utandigimdan kimseyede söyluyemiyorum delilde birakmiyor msjla soylemiyor telde sesli tehdit ediyor😞 dedigi gibide yapar cok iyi biliyorum
ses kayıt programı yükle kayda al tüm köyde dinletirim adam olsan karının özelini paylaşmaz diye her yerde paylaşırım de

Aaa hort konu.

Ay şu tehdidi bile yiyen var ya. Kadın kocası ile özel görüntülerini kocası millete servis edecek diye korkuyor. Allah'ım sana geliyorum. Şu kafayla umarım başına bi iş gelmemiştir konu sahibinin.

Kimbilir o tür videoyu ileride koz olarak kullanmak amaçlı yapılmış diye düşünüyorum bu bir nev-i sapkınlık yoksa hangi adam gibi Adam bunu yapa bırak vıdeo vs aklının ucundan bile geçirmez özel özeldir lütfen üzülmeyin polise şikayet edin ve kim olursa olsun hiç kimsenin eline özelinizden birdaha koz vermeyin aldanmayın art niyetli insanlar ancak böyle şeylerle uğraşırlar sonuç belli yarın bir gün tehdit amaçlı yapılmış Rabbim yâr ve yardımcınız olsun amin kardeşim

Evliyken kendisiyle acık bi video cekmistik😞 silmisti ama uygulamayla yillar sonra geri getirmis simdi bosaniyoruz dava sonuclaninca videoyu köydeki insanlara gondericem ailen insan icine cikamiycak diyor utandigimdan kimseyede söyluyemiyorum delilde birakmiyor msjla soylemiyor telde sesli tehdit ediyor😞 dedigi gibide yapar cok iyi biliyorum
Sonuçta siz evliyken yapılmış birşey siz değil o rezil olur evliysiniz

ben neden rezil olacağınızı anlamadım. seviştiğiniz kişi kocanız değil miydi? e sorun ne o zaman? ortada namussuzluk yok sapıklık yok, neresi kötü?

kendisi rezil olur, gavata çıkar adı. kendi küçük s.kini görünce millet herkes onu ayıplar seni değil.

dik dur. aynen benim dediğimi yaz. yollarsa yollasın. sana giren çıkan yok ki. videodaki kocan, aldatma yok bir şey yok. rahat olun.

Aaa hort konu.

Ay şu tehdidi bile yiyen var ya. Kadın kocası ile özel görüntülerini kocası millete servis edecek diye korkuyor. Allah'ım sana geliyorum. Şu kafayla umarım başına bi iş gelmemiştir konu sahibinin.
Yapanlar var ama. Hatta haberlerde görmüştüm birkaç sene önce öyle bir olay.

Diyelim yaptı, rezil olacak kişi kocası ile beraber olan kadın değil.
Olması gereken bu ama bizim toplumumuzda yine kadın rezil olur maalesef nikahlı kocasıyla bile olsa. O kadın hakkında dönecek muhabbetleri düşünemiyorum erkekler arasında, gerçekten alçakça bir durum :/

Olması gereken bu ama bizim toplumumuzda yine kadın rezil olur maalesef nikahlı kocasıyla bile olsa. O kadın hakkında dönecek muhabbetleri düşünemiyorum erkekler arasında, gerçekten alçakça bir durum :/
Yoo, gayet de karısını afişe eden adama g.v.t denir yani, mesele yok.😐

Yoo, gayet de karısını afişe eden adama g.v.t denir yani, mesele yok.😐
Herkesin öyle düşünmesi gerek ama malesef ki toplumda öyle olmuyor o videoları izleyen kadınlar kocaya şerefsiz der tamam erkekler öyle demez izlerken kadını şehvetle izler sonra da kadını tanıyanlar kapıya dayanır ne de olsa koca boşadı diye... O kadını da rahat bırakmazlar. Ama tabi konu sahibi ne olursa olsun boşanmalı...

Böyle bir şey yapması onun ayıbı olur , ne kadar kansız ve namussuz bir insan olduğunu ortaya çıkarır.
ailem seni gebertir deyin can korkusuna yapamaz.
Hatta tehdit edin polise verip zorla çektiğini söylerim diye.

Ve kesinlikle şikayet edin, avukatınıza söyleyin bence delil olmasına gerek yok elektronik eşyalarını inceletme kararı alabilrisiniz muhtemelen.

Eşi kişisi insan olamamış ahlaktan yoksun bir sapık bu ses kaydı alın yazılı yollarsada ss alın yedekleyin sakın silmeyin. Tehdit ve özel hayatın gizliliğini ihlalden görsün dedesini.. dosyanıza bunları sunun ve boşanınca çocuk sevindirin şükür namazı kılın. Tamamen ezikliğinden ve şerefsizliğinden yapıyor bunu domuz herif çamurlarda sürünesice. Asla pabuç bırakmayın

Asıl kendi insan içine çıkamaz utanmadan videoyu yayan o. Onun utanması lazım. Pis herif kolay mı öyle insanın mahremini yaymak suç bu. Yaparsa öyle bi şey dava açarsın sen de. Dava açarım öyle bi şey yaparsan suç bu de.

X