boşanıyorummmm kocam ayak fetişti

Yani ne sandin kocam kölem oluyor giyiyom patiği donuyom evin içinde adam şok adam iptal bu sıcakta patik teh Allah kahretmesin nerden buldum seni diyor. Sexilik başka bir mevzu herkes ben değil.

Bunları hemen deniycem belki benimki de sever
Hani eskiden 5 parmaklı çoraplar vardı onlar daha tatlı olmaz mı?

Tamam deniycem
Evi silsin süpürsün o kadarı yeter gerisini ben hallederim
ohoo geçenlerde bı patik giydim,ev silip supuruldu yemek hazırlandı bulaşıklar yıkandı senin annen var mı köle dedim ne annesi o da kim dedi bu kadar etkili bak patik çorap nasıl etki edecek merak ediyoruyun

ohoo geçenlerde bı patik giydim,ev silip supuruldu yemek hazırlandı bulaşıklar yıkandı senin annen var mı köle dedim ne annesi o da kim dedi bu kadar etkili bak patik çorap nasıl etki edecek merak ediyoruyun

Senin annen var mı dedim o da kim mi dedi ayy yazamıyorum gözlerimden yaş geldi gülmekten

Şoklardan şoklara giriyorum
hem konu hem yorumlar manyak
Bu arada konu gercek mi ya ayak fetişi ne ola ki

Sen kkda doktora tezi yazıyorsun sanırım?
Bildin doktora tezi yazıyorum bir yandan ..bi kitap çevirim de bitti dün.çok şükür.
her fake konuya atlatıp sonra fake olduğu ortaya cıkınca Allahtan bul bilmem ne nuhabbetlerine giriyorsunuz...cidden içinizde nasıl bi boşluk var böyle konulara oturup cevap yazıyorsunuz pes..al işte yine fake konu millet yine aynı şekilde kandırılmış boşa yazdık diyorlar..boş beleş insansınız kabul edin :)

Bsg

1 gün girmedim ne manyrklar türemiş yok ayak fetisi yok ensest iliski

Sandıktaki patikleri bi çıkarayım hele ben

Senin annen var mı dedim o da kim mi dedi ayy yazamıyorum gözlerimden yaş geldi gülmekten

Ne sandin hey yavrum hey patik bu boru degil

Kahkaha patlattim bebek uyandi , supersiniz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…