boşanıyorummmm kocam ayak fetişti

Takipteyim :KK69: üniversite deyken bir arkadaşım anlatmıştı otobüste giderken ayakkabisini çıkarmış yan koltuğa uzatmis uyumaya başlamış sonra ayağındaki islaklikla uyanmış bide bakmış adamin biri ayaklarını yaliyo çok korkmuş ...konuyu okuyunca bu anı aklıma geldi herkesin fantazisi farklı oluyo
Midem havada yaa.. arkadasin bacagini soksaymis adamin agzina tum

Ayak fetişi olan erkekler sanıyorum ki sandığımızdan daha fazlalar. Ben de o halde yaşadığım bir olaydan örnek vereyim. Eğitim hayatımının yaklaşık 8-9 yıllık bir kısmı yurtdışında geçti. Sınıfımızda yabancı milletlerden arkadaşlarımız vardı. Neyse okul bitti bir kısmımız okuduğu ülkede kaldı bir kısmımız ülkelerine geri döndü. Çoğuylada instagram türevi sosyal medya hesaplarından takipleşir yılın belli dönemlerinde buluşur irtibatı koparmayız. Sonra bir gün üniversitede diyalogumuzun kuvvetli olduğu bir arkadaşım bana istagramdaki bir fotoğrafımın ekran görüntüsünü alıp attı. Ayakların gördüğüm en güzel ayaklar yorumunu da yaparak :/ haliyle ben şaşırdım ve teşekkür etmekle yetindim ama çokta anlam veremedim. Onca yıldır tanıdığım arkadaşımın ayak fetişi olduğunu nasıl anlamadığıma şaşırdım. Sonra ertesi gün tekrar bana mesaj attı ve şimdiye kadar söylemek istediğini ama cesaret edip söyleyemediğini yıllarca içinde tuttuğunu ancak şimdi aramızda binlerce mil varkeb buna cesaret edebildiğini ve bunca yıldır benden hoşlandığını söyle di ki bunun en büyük sebebi ayaklarımın güzel olmasıymış ona göre. Ben tabii asla yargılayıcı bir uslup takınmadım neticede bana göre bu durum kendisini ve partnerini ilgilendirebilirdi ve en nihayetinde kimseye zararı olmayan bir düşünceydi. O da benim yaklaşımım karşısında şaşırdı ve genelde bundan bahsettiği herkesin kendisini yargıladığını ve kendisinin sapkın olduğunu düşünenlerin bile olduğunu söyledi. Hatta ayak ve el fetişi olan erkeklerin bir hayli çok olduğunu ancak olumsuz fikirlere kapılmamaları için kadınlara bunu dile getiremediklerini hatta evli bir arkadaşının eşine dahi ayak fetişi olduğunu söyleyemediğini ve bu arzusunu bastırdığını söyledi.

Diyeceğim o ki hanımlar; sanıyorum ki bu fantaziye sahip erkekler sandığımızdan daha çoklar ancak karşılaşacakları tepkilerden korktukları için bunu itiraf edemiyorlar. Ha ben yapabilir miyim ayak fetişi biriyle hayır. Ancak anormal geldiği için değil ayak bana çekici gelmediği için :/

Oooo ayak en sevmediğim :kusmuk:
Şaka bir yana şayet konu gerçekse,istemediğiniz,zevk almadığınız bir ilişkiyi nasıl bunca zaman sürdürebildiniz?
Şahsen sevişirken ağzına işesem,itip kaksam karşımdakini bir daha adam yerine koyupta saygı çerçevesinde bir ilişki yürütemem.
Saçmalık.

Oooo ayak en sevmediğim :kusmuk:
Şaka bir yana şayet konu gerçekse,istemediğiniz,zevk almadığınız bir ilişkiyi nasıl bunca zaman sürdürebildiniz?
Şahsen sevişirken ağzına işesem,itip kaksam karşımdakini bir daha adam yerine koyupta saygı çerçevesinde bir ilişki yürütemem.
Saçmalık.
Ise diyen gun gelir s.c der.bunun sonu yokki:))

X