Boşaniyoruz galiba

hacieffa

Üye
Kayıtlı Üye
15 Aralık 2020
61
0
24
Selam arkadaşlar..ben daha oncede konu acmiştim..şimdi bu gun eşimle konuştuk, tartıştık biraz ..probleerimizden konu açıldı ve bana isemiyosan niye yanimdasin o zaman diye sordu.bende cocuklar kucuk diye cevap verdim.. o zaman bırakıp gtmeyi düşünüyosan söyle ev almiyim .o kadar borc altina girmiyim.cocuklar kücükken gitki bilmesinler seni dedi..😣 cok uzuldum burda .annemler gelene kadar vaktin var dedi.(boşanm karari icin yani ya evet ya hayir)bu arada annesi ve babasi koydeler.
E cocuklari gostermiycekmisin dedim hayir dedi goruntulu gosteririm belki dedi...
Ama cok uzgunum cocuklarimdan ayrilacağim icin😣 eşimi hic sevemedim.yatağa gönül rizamla hic girmedim.hep tartişmalarimizda dayak atmasida bu yüzden oluyodu.. yalandan da olsa gülmeye calişiyodum o işten gelince ve yahut evde ama beceremiyodum..hep suratim asık cunki.. biliyorum hataliyim bende sevemedim onu ama iş işten gecti ... geriye nasil iş bulup kendi ayaklarim ustunde dura bilirim onu araştiriyorum... ben vatandaşliğada baş vurdum.acaba fabrikalarda tekstil yerlrnde işe alırlarmı beni? ☹

Selam arkadaşlar..ben daha oncede konu acmiştim..şimdi bu gun eşimle konuştuk, tartıştık biraz ..probleerimizden konu açıldı ve bana isemiyosan niye yanimdasin o zaman diye sordu.bende cocuklar kucuk diye cevap verdim.. o zaman bırakıp gtmeyi düşünüyosan söyle ev almiyim .o kadar borc altina girmiyim.cocuklar kücükken gitki bilmesinler seni dedi..😣 cok uzuldum burda .annemler gelene kadar vaktin var dedi.(boşanm karari icin yani ya evet ya hayir)bu arada annesi ve babasi koydeler.
E cocuklari gostermiycekmisin dedim hayir dedi goruntulu gosteririm belki dedi...
Ama cok uzgunum cocuklarimdan ayrilacağim icin😣 eşimi hic sevemedim.yatağa gönül rizamla hic girmedim.hep tartişmalarimizda dayak atmasida bu yüzden oluyodu.. yalandan da olsa gülmeye calişiyodum o işten gelince ve yahut evde ama beceremiyodum..hep suratim asık cunki.. biliyorum hataliyim bende sevemedim onu ama iş işten gecti ... geriye nasil iş bulup kendi ayaklarim ustunde dura bilirim onu araştiriyorum... ben vatandaşliğada baş vurdum.acaba fabrikalarda tekstil yerlrnde işe alırlarmı beni? ☹
Şakamı evlatlarından bu kadar çabuk vazgeçebilmen garip ayrıca madem sevmedin niye çocuk yaptın hemde 1 tane bile degil gönülsüz girilen yataga göre garip üzerine ceket atsa hamile mi kaldın naaaptın

Çocuklarınızı kesinlikle bırakmayın. Yurtdışında yaşıyorsunuz sanırım. Eminim orda sizi ve çocuklarınızı mağdur etmeyeceklerdir.

Şakamı evlatlarından bu kadar çabuk vazgeçebilmen garip ayrıca madem sevmedin niye çocuk yaptın hemde 1 tane bile degil gönülsüz girilen yataga göre garip üzerine ceket atsa hamile mi kaldın naaaptın
Yurtdışındalar anladığım kadarıyla. Sanki çocuk yardımı için adam da çocukları almak istiyor gibi hissettim ben bilemedim.

Madem sevmiyordunuz neden çocuk yaptiniz? 2 tane sonucda Olan cocuklara oldu size birsey olmadı !

Eşiniz ruh hastası sanırım ne demek çocuğu göstermemek:KK51: Çocukları bıraksanız bile (ki sakın yapmayın) asla göstermeme gibi bir durum yok, çocuk kaçırma şikayeti yaparsınız bir daha siz çocukların yüzünü göstermezsiniz.

Madem vatandaşlığa başvurdunuz şahane, bir iş bulun biraz birikim yapın sonra da çocukları alın gidin. Sonra da boşanma davası açarsınız. Çocukları bırakıp gitmek gibi bir düşünceniz asla asla olmasın, böyle bir psikopatla bıraktığınız çocukların ahı 2 dünyada peşinizden gelir. Nafaka alırsınız, çalışırsanız da mis gibi yaşarsınız.

İsminizden anladığım kadarıyla Türki cumhuriyet vatandaşlarındansınız ve kocanızda Türkiyeli. Yani doğru tahmin ettiysem eğer Türk vatandaşlığına geçmek istiyorsunuz. Kim gelse bu sene göç idaresi vatandaşlık veriyor. Ama vatandaşlık almadan iş bulmanız çok zor bulduğunuzda sizi kötü şartlarda çalıştırır ne düzgün maaş verir ne düzgün sigorta yapar. Çocuklar biraz büyüyene ve ev alınana kadar zorda olsa idare etmenizi ve daha fazla doğurmamanızı tavsiye ederdim açıkcası.( eğer destek olanınız hiç yoksa tabi)

Başkasını seviyorsun söylüyorsun, sözü at diyorsun atılmıyor, evleniyorsun. kaçıyorsun, buluyorlar... Bunca şeyin üstüne bu çocuklar oluyor... aman yarabbim hiç mi doğum kontrol yöntemi bilmiyordun, çok yazık evlatlarına! Vadaşlık yeni aldın, ama apartman silerek bu ülke şartlarında o çocuklara cidden tek başına bakamazsın. Allah o sabilerin yüzüne gülsün...

X